lekarz Katarzyna Bargielska

Pediatra

Pani dr Bargielska jest bardzo dobrym specjalistą. moje dziecko jest zawsze chętne do wizyty, bo Pani dr jest miła i opiekuńcza z cierpliwością i grzecznością podchodzi do badania maluchów. Nie zdarzyło mi się żeby postawiona przez nią diagnoza była nietrafna, fakt jest tylko taki ze w zaawansowanej chorobie zawsze stawia na antybiotyki, ale niestety tez uważam, że wtedy są potrzebne by dziecko w miarę szybko wyleczyć. jedyny minus jest taki ze na wizytę czeka się czasem nawet godzinę i może to człowieka wyprowadzić z równowagi.

Najlepsza Pani doktor pod słońcem. Polecam każdemu! Zawsze trafna diagnoza dobre leczenie! Nic dodać nic ująć!!!

Nie jestem w stanie opisać jak bardzo jestem wdzięczna Pani doktor za wyleczenie moich córek. Leczyłyśmy się 3 miesiące u innego lekarza, dopiero Pani doktor potrafiła dobrać leki, dzięki którym moje dziewczynki po tygodniu były zdrowe. Sposób badania,wywiad, analiza, dokładność, pamięć do szczegółów, indywidualne podejście do pacjenta.. jestem pełna podziwu i szczerze polecam tego pediatrę.

Leczyłam u Pani Doktor prywatnie mojego syna.Pierwsza odkryła wadę serca,przemiła i poświęca dużo czasu.Najlepsza pani Doktor jaką znam.Obecnie syn ma 15 lat i już nie choruje,ale leczy mojego bratanka.Mam do niej pełne zaufanie.

Brak umiejętności przekazania diagnozy, miła, uprzejma, ale nie to jest niestety najważniejsze, sugeruję wybór innego lekarza

to jest chodzacy aniol a nie lekarz.Mam trioje dzieci synka i dwie coreczki.Syn moj choruje na astme i strasznie duzo czasu naam poswieca spejalnie dzwoni zeby sie zapytac jak syn sie czuje.No poprostu aniol.Pozdrawiam

Pani doktor ,to bardzo dobry lekarz ,ma podejście do małego pacjenta,zawsze sympatyczna,miła,dokładnie bada ,wzbudza zaufanie zarówno małego pacjenta jak i rodzica,zawsze udzieli porady jeśli nie w przychodni,to nawet telefonicznie ,a wiem co piszę ,bo leczę dzie ci u Pani doktor od ponad 20 lat,a jestem mamą trójki i do dzisiaj moja 20 letnia pociecha leczy się u Pani Bargielskiej

Pani doktor jest świetna. Leczyła mnie a teraz leczy moje dzieci. Zawsze dokładnie bada, jest uśmiechnięta i przesympatyczna. Pamięta lepiej niż ja na co dzieci chorowały. Cudowny lekarz i człowiek.

Chodziłam do Pani Bargielskiej z moim synem za każdym razem musiałam czekać na wizytę ok 40 min pomimo tego że byłam umówiona na konkretną godzinę. Gdy coś dolegało synowi pani doktor nie wiedziała co mu jest kazała tylko zmieniać mleko, dodam że syn ma dopiero kilka miesięcy, nie poinformowała mnie ze nowe mleko należy wprowadzać stopniowo, przez co teraz synek ma problemy z brzuszkiem. Każda z mam postąpi po swojemu ale ja ostrzegam zawiodłam się na tej lekarce. Nie potrafiła powiedzieć mi dlaczego mój syn choruje, nie zrobiła nawet podstawowych badań.

Taki lekarz to SKARB!!!! Pani Katarzyna Bargielska jest najlepszym lekarzem. Wie o czym mówi, zawsze postawiła dobrą diagnozę. Najlepsza z najlepszych. A do tego przemiła,grzeczna, wspaniała !!!!! Dużo zdrowia i sił dla naszej wspaniałej Pani doktor:-)