lekarz Katarzyna Bargielska

Panią doktor Kasię polecam z całego serca. Najlepszy lekarz pediatra. Pełen profesjonalizm, wiedza, bardzo wysoka kultura osobista, empatia do pacjenta. Dobra komunikacja. Bardzo dokładnie bada pacjenta. Niczego nie bagatelizuje. Moimi synami opiekuje się od 1996 roku. Jako jedynynej, z tej branży chciało się wprowadzić mnie w rolę macierzyństwa. Wspomagać w trudnych chwilach. Bardzo dziękuję. Jest Pani naszym Skarbem!!!!! Czekać w kolejce trzeba, bo warto!!!! Czytając komentarze przykro, jeżeli rodzic swój brak wiedzy na temat podstawowej opieki nad dzieckiem przerzuca na lekarza. Za odwodnienie, lub nieprawidłowe wprowadzanie pokarmów jest odpowiedzialny rodzic.

Czekać w kolejce trzeba, bo warto!!!!

Brak umiejętności przekazania diagnozy, miła, uprzejma, ale nie to jest niestety najważniejsze, sugeruję wybór innego lekarza

Najlepsza Pani doktor pod słońcem. Polecam każdemu! Zawsze trafna diagnoza dobre leczenie! Nic dodać nic ująć!!!

Nie jestem w stanie opisać jak bardzo jestem wdzięczna Pani doktor za wyleczenie moich córek. Leczyłyśmy się 3 miesiące u innego lekarza, dopiero Pani doktor potrafiła dobrać leki, dzięki którym moje dziewczynki po tygodniu były zdrowe. Sposób badania,wywiad, analiza, dokładność, pamięć do szczegółów, indywidualne podejście do pacjenta.. jestem pełna podziwu i szczerze polecam tego pediatrę.

Leczyłam u Pani Doktor prywatnie mojego syna.Pierwsza odkryła wadę serca,przemiła i poświęca dużo czasu.Najlepsza pani Doktor jaką znam.Obecnie syn ma 15 lat i już nie choruje,ale leczy mojego bratanka.Mam do niej pełne zaufanie.

Pani dr Bargielska jest bardzo dobrym specjalistą. moje dziecko jest zawsze chętne do wizyty, bo Pani dr jest miła i opiekuńcza z cierpliwością i grzecznością podchodzi do badania maluchów. Nie zdarzyło mi się żeby postawiona przez nią diagnoza była nietrafna, fakt jest tylko taki ze w zaawansowanej chorobie zawsze stawia na antybiotyki, ale niestety tez uważam, że wtedy są potrzebne by dziecko w miarę szybko wyleczyć. jedyny minus jest taki ze na wizytę czeka się czasem nawet godzinę i może to człowieka wyprowadzić z równowagi.

Świetna pani doktor jest bardzo miła grzecza uprzejma.Ma świetne podejście do dzieci.Leczy mnie od urodzenia i jestem bardzo z niej zadowolona.Super pani doktor.

Pani doktor jest świetna. Leczyła mnie a teraz leczy moje dzieci. Zawsze dokładnie bada, jest uśmiechnięta i przesympatyczna. Pamięta lepiej niż ja na co dzieci chorowały. Cudowny lekarz i człowiek.

wspaniały pediatra,oby więcej takich lekarzy było w Piekarach było by naprawdę świetnie

Chodziłam do Pani Bargielskiej z moim synem za każdym razem musiałam czekać na wizytę ok 40 min pomimo tego że byłam umówiona na konkretną godzinę. Gdy coś dolegało synowi pani doktor nie wiedziała co mu jest kazała tylko zmieniać mleko, dodam że syn ma dopiero kilka miesięcy, nie poinformowała mnie ze nowe mleko należy wprowadzać stopniowo, przez co teraz synek ma problemy z brzuszkiem. Każda z mam postąpi po swojemu ale ja ostrzegam zawiodłam się na tej lekarce. Nie potrafiła powiedzieć mi dlaczego mój syn choruje, nie zrobiła nawet podstawowych badań.