lekarz Katarzyna Bargielska

to jest chodzacy aniol a nie lekarz.Mam trioje dzieci synka i dwie coreczki.Syn moj choruje na astme i strasznie duzo czasu naam poswieca spejalnie dzwoni zeby sie zapytac jak syn sie czuje.No poprostu aniol.Pozdrawiam

moją córkę leczyła z powodu "ząbkowania", w rezultacie wylądowała w szpitalu z ciężkim odwodnieniem. Nie polecam. Zresztą słyszałam, że takich wpadek pani doktor miała więcej.

Zresztą słyszałam, że takich wpadek pani doktor miała więcej.

Nieprofesjonalna,brak wiedzy,bywa omylna co do stawianej diagnozy,nie polecam

Nieprofesjonalna,brak wiedzy,bywa omylna co do stawianej diagnozy,nie polecam

Z całkowitą pewnością i czystym sumieniem oddaję zdrowie moich dziecie temu właśnie lekarzowi!

Pani doktor ,to bardzo dobry lekarz ,ma podejście do małego pacjenta,zawsze sympatyczna,miła,dokładnie bada ,wzbudza zaufanie zarówno małego pacjenta jak i rodzica,zawsze udzieli porady jeśli nie w przychodni,to nawet telefonicznie ,a wiem co piszę ,bo leczę dzie ci u Pani doktor od ponad 20 lat,a jestem mamą trójki i do dzisiaj moja 20 letnia pociecha leczy się u Pani Bargielskiej

mam dwoje dzieci z astma i pomogla mi zawsze jak umiala i pomagaga caly czas.To jest poprostu chodzacy anol nie lekarz.Ona jest swietna

Bardzo miła i sympatyczna pani doktor. Zawsze służy fachową radą. Ma podejście do małych pacjentów. Polecam.

Taki lekarz to SKARB!!!! Pani Katarzyna Bargielska jest najlepszym lekarzem. Wie o czym mówi, zawsze postawiła dobrą diagnozę. Najlepsza z najlepszych. A do tego przemiła,grzeczna, wspaniała !!!!! Dużo zdrowia i sił dla naszej wspaniałej Pani doktor:-)

Pani doktor jest pediatrą z powołania.Jest zawsze miła i uprzejma dla małego pacjenta.Nie tylko leczy, ale zawsze znajduje źródło choroby.Dla mnie to ideał lekarza, pani doktor pomogła moim chłopcom już miliony razy bo niestety sporo chorują.

Wspaniały lekarz ! Poświęca dużo czasu pocjentowi i potrafi wszystko wytłumaczyć, pozdrawiam :)