Pediatra Przemyśl

lekarz Wiesław Morawski

Pulmonolog, Pediatra

ulica 3 Maja 18
37-700 Przemyśl

wspanialy lekarz i czlowiek,uwielbiany przez dzieci.Nigdy nie odmowil pomocy,polecam wszystkim.Od 10 lat leczy synka i zawsze trafnie ocenil chorobe.Wielki czlowiek o duzym sercu.
Opinia dodana przez: JOANNA
Polecam z czystym sumieniem tego lekarza. Ma świetne podejście do dzieci. Uprzejmy dla rodzica. Indywidualne leczenie, trafne diagnozy.
Opinia dodana przez: Dorota

dr Adam Szafran

Przemyśl

Gbur cham konował Następnym razem jak trafię na niego na sor pojadę do innego szpitala Podczas fali upałów przyjechałam z 11 miesięczna córka .Od półtora dnia utrzymywała jej się temperatura 39.5 stopnia Zaniepokojona że mogło dojść do przegrzania albo udaru powiedziałam o swoich przypuszczeniach panu "doktorowi". Na co on z ironicznym szyderczym uśmiechem na ustach odpowiedział że w połowie państw na świecie panuja takie upały i jakoś dzieci zyja Brak ...
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Juliusz Praczyński

Prywatny Gabinet Pediatryczny
Serbańska 5
37-700 Przemyśl

Pana Doktora poznałam jakieś 12 lat temu. Jeździłam do niego ze starszą córką, teraz też z młodszą, a nie raz także i ja z mężem byliśmy w roli pacjentów. Jestem bardzo zadowolona. Pan Doktor zawsze bardzo profesjonalnie i odpowiedzialnie podchodzi do problemu. Kilka razy w porę wykrył i wyleczył poważną infekcję, nawet wtedy kiedy inni lekarze odsyłali nas z kwitkiem, bo przecież nic się nie dzieje. Nie znaczy to także, ...
Ma olbrzymią wiedzę i zawsze stawia trafne diagnozy. Bardzo uprzejmy. Polecam wszystkim tego lekarza!
Marzy mi się by inni pediatrzy mieli taka wiedzę i podejście do dzieci i rodziców. Polecam. W szpitalu wykazuje się wielkim zrozumieniem i świetnym podejściem. Można pytać o wszystko i zawsze spokojnie wyjaśni i wytłumaczy.
Opinia dodana przez: Qwertina

lekarz Joanna Klein

bp. Glazera 20 lok. 83
37-700 Przemyśl

Profesjonalny pediatra, duże doświadczenie, trafne diagnozy, polecam.Do tej pory nie zawiodlam się na Pani Doktor, a moja córeczka bardzo ją lubi.

lekarz Janina Chudoment

Wybrzeże Jana Pawła II 36 lok. 15
37-700 Przemyśl

lekarz z dużym i wieloletnim doswiadczeniem... tłumaczący wszystko dokładnie bez zbędnej lekarskiej terminologii która dla laika jest niepotrzebnym utrudnieniem......bada wnikliwie...pyta i tłumaczy tak aby postawić trafną diagnozę.Leki ktore przypisuje nie rujnują finansowo....polecam

lekarz Wiesław Niemiec

Pulmonolog, Alergolog

św. Józefa 7
Przemyśl

U Dokotora leczę się od dwóch lat. Jak dotąd nie spotkałem się z tak dobrym człowiekiem i tak fachową opieką medyczną. Godny zaufania, bardzo miły - lekarz z powołania! Widza na temat wszelakich dolegliwości (nawet nie związanych z alergiami) jest powalająca. Szczerze polecam!

lekarz Włodzimierz Bodnar

Pulmonolog, Pediatra

Dolińskiego 6 lok. 10
37-700 Przemyśl

Wspaniały lekarz, wspaniały, pokorny człowiek. Doktorze, dziękuję Panu za pomoc. Niestety - jak widać - trudno być prorokiem we własnym kraju... To lekarz, którego interesuje dobro pacjenta i DOBRO LUDZKOŚCI !!! Niech Bóg ma Pana Bodnara w opiece.
Opinia dodana przez: M

Pediatrzy w Przemyślu