Pediatra Przemyśl

Marzy mi się by inni pediatrzy mieli taka wiedzę i podejście do dzieci i rodziców. Polecam. W szpitalu wykazuje się wielkim zrozumieniem i świetnym podejściem. Można pytać o wszystko i zawsze spokojnie wyjaśni i wytłumaczy.

Opinia dodana przez: Qwertina

lekarz godny polecenia oddana swoim małym pacjentom , stawia trafne diagnozy , idealne podejście do dziecka

Opinia dodana przez: Kasia

Zawiszy Czarnego 20a
37-700 Przemyśl

lekarz godny polecenia bardzo miły i sympatyczny ,potrafi słuchać jest uprzejmy jestem bardzo zadowolona z wizyty i pomógł mojemu synowi nie ma już problemów z serduszkiem

lekarz Marzena Pelc-Dymon

Psycholog dziecięcy, Pediatra

Wojewódzki Podkarpacki Szpital Psychiatryczny im. prof. Eugeniusza Brzezickiego w Żurawicy - Poradnia Zdrowia Psychicznego dla Dzieci i Młodzieży
ulica Wyb. M. F. Focha 31
37-700 Przemyśl

Polecam Panią doktor Pelc Dymon, bardzo dobry specjalista oraz psycholog.Jestem bardzo zadowolona z opieki nad dziećmi. Pani doktor w szczegółowy sposób objaśnia stany chorobowe,działanie poszczególnych leków.Jest miła dla dzieci i rodziców

Opinia dodana przez: agnieszka

Monte Cassino 16b lok. 84
37-700 Przemyśl

Lekarz godny polecenia ! Konkretna Pani doktor, fachowa uprzejma i miła. Człowiek po wyjsciu x gabinetu odrazu czuje sie zdrowszy.

Opinia dodana przez: tom

Prywatny Gabinet Pediatryczny
Serbańska 5
37-700 Przemyśl

Pan doktor w kilka minut postawił trafną diagnozę mojej córeczce gdzie inni lekarze nie mogli jednoznacznie stwierdzić co jej dolega. Po zastosowaniu maści wysypka minęła w dwa dni. Bardzo miły i kompetentny. Dokładnie tłumaczy przyczynę i przebieg choroby tak na ludzki rozum. Naprawdę polecam!!!

Polecam z czystym sumieniem tego lekarza. Ma świetne podejście do dzieci. Uprzejmy dla rodzica. Indywidualne leczenie, trafne diagnozy.

Opinia dodana przez: Dorota

Wybrzeże Jana Pawła II 36 lok. 15
37-700 Przemyśl

lekarz z dużym i wieloletnim doswiadczeniem... tłumaczący wszystko dokładnie bez zbędnej lekarskiej terminologii która dla laika jest niepotrzebnym utrudnieniem......bada wnikliwie...pyta i tłumaczy tak aby postawić trafną diagnozę.Leki ktore przypisuje nie rujnują finansowo....polecam

lekarz Wiesław Niemiec

Pulmonolog, Pediatra

św. Józefa 7
Przemyśl

U Dokotora leczę się od dwóch lat. Jak dotąd nie spotkałem się z tak dobrym człowiekiem i tak fachową opieką medyczną. Godny zaufania, bardzo miły - lekarz z powołania! Widza na temat wszelakich dolegliwości (nawet nie związanych z alergiami) jest powalająca. Szczerze polecam!

ulica 3 Maja 18
37-700 Przemyśl

wspanialy lekarz i czlowiek,uwielbiany przez dzieci.Nigdy nie odmowil pomocy,polecam wszystkim.Od 10 lat leczy synka i zawsze trafnie ocenil chorobe.Wielki czlowiek o duzym sercu.

Opinia dodana przez: JOANNA

Pediatrzy w mieście Przemyśl