lekarz Wiesław Morawski

Pulmonolog, Pediatra

3,9
3,9

wspanialy lekarz i czlowiek,uwielbiany przez dzieci.Nigdy nie odmowil pomocy,polecam wszystkim.Od 10 lat leczy synka i zawsze trafnie ocenil chorobe.Wielki czlowiek o duzym sercu.

Bardzo dobry lekarz i wspaniały czlowiek. Mój synek,który dopiero co skonczył 5 miesiecy go uwielbia. Trafna diagnoza w 100%. Polecam osobą z UK(gdyz nie wszyscy lekarze wiedzą jak odnosić sie do pacjetów z ubezpieczonych poza granicami Polski. Serdecznie Polecam pana Doktora i życze dużo zdrowia by mógł leczyć nasze dzieci!

Odradzam tego lekarza. Kilkakrotnie nie trafił z diagnozą pierwszy raz tłumaczyłam to tym że nie zna dziecka za drugim razem nie było mowy o przypadku. Chodzenie do tego lekarza to strata czasu.

Odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu. Zawsze trafia z diagnozą i lekami. Drugiego takiego nie ma w Przemyślu. POLECAM!!

Jest do dupy !! Przepisał moim dzieciom złe leki ! Na szczęście poszedłem do innego specjalisty który mi naprawde pomógł ! Może to była jednorazowa wpadka , nie wiem . Wątpie w to ! Nie polecam !

Wspaniały lekarz i człowiek. Mój synek go uwielbia. Zawsze można na niego liczyć, nigdy nie odmówi pomocy. Jest profesjonalistą pod każdym względem. Ufam mu jako lekarzowi bezgranicznie. Do każdego przypadku podchodzi z ogromnym zaangażowaniem. Jeszcze nie spotkałam się z negatywną opinią na temat tego lekarza. Gdyby wszyscy lekarze byli tacy służba zdrowia byłaby wyleczona.

wspaniały lekarz co widać po opiniach innych ma podejście do dzieci i zna się na rzeczy a to ze ma tyle na głowie i zdarza się nie zapamiętać wszystkiego to nie dziwne jak się ma z 200 dzieciaków na głowie :) do wyleczenia

jest bardzo dobrym lekarzem. umie rozmawiać o chorobie leczy bardzo dobrZe i jest bardzo miły dla dzieci

świetny lekarz z doskonałym podejściem do dzieci i ogromną wiedzą medyczną.

świetny lekarz z doskonałym podejściem do dzieci i ogromną wiedzą medyczną.

Wspaniały lekarz bardzo dokładny ma doskonały kontakt z dzieckiem - moje dzieci uwielbiają chodzić do Pana Morawskiego jest daleki od podania antybiotyku - po prostu odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu!!