lekarz Wiesław Morawski

Pulmonolog, Pediatra

Nie tylko kompetentny fachowiec, ale również wspaniały człowiek.Profesjonalista i lekarz z powołania.Polecam wszytskim.Maciej Dubis

Wspaniały lekarz i człowiek. Mój synek go uwielbia. Zawsze można na niego liczyć, nigdy nie odmówi pomocy. Jest profesjonalistą pod każdym względem. Ufam mu jako lekarzowi bezgranicznie. Do każdego przypadku podchodzi z ogromnym zaangażowaniem. Jeszcze nie spotkałam się z negatywną opinią na temat tego lekarza. Gdyby wszyscy lekarze byli tacy służba zdrowia byłaby wyleczona.

JEST TO WSPANIAŁY LEKARZ I NAPEWNO WSPANIAŁY CZŁOWIEK.....ZDECYDOWANIE LEKARZ Z POWOŁANIEM...POLECAM GO WSZYSTKIM SWOIM ZNAJOMYM...PAROKROTNIE JEDNAK ZDAŻYŁO SIE ŻE DIAGNOZA ZOSTAŁA ŻLE POSTAWIONA W PRZYPADKU MOJEGO SYNKA...PRZEZ TO DZIECKO CHOROWAŁO ZNACZNIE DŁUZEJ I SKONCZYŁO SIE TO ZASTRZYKAMI...

Pamięta pacjentów, podchodzi bardzo indywidualnie do każdego przypadku, bardzo uprzejmy, moje dziecko leczył skutecznie. Polecam Sabina Bandrowska

Polecam w 100 % !!! Wspaniały lekarz, z sercem podchodzi do pacjentów.

Polecam w 100 % !!! Wspaniały lekarz, z sercem podchodzi do pacjentów.

Lekarz z prawdziwego zdarzenia, ma dobre podejście do dzieci jesteśmy z męże bardzo z niego zadowoleni :)

BARDZO DOBRY LEKARZ,WLASCIWY CZŁOWIEK NA WŁASCIWYM MIEJSCU!!!!

BARDZO DOBRY LEKARZ,WLASCIWY CZŁOWIEK NA WŁASCIWYM MIEJSCU!!!!