lekarz Wiesław Morawski

Pulmonolog, Pediatra

3,9
3,9

Wspaniały lekarz bardzo dokładny ma doskonały kontakt z dzieckiem - moje dzieci uwielbiają chodzić do Pana Morawskiego jest daleki od podania antybiotyku - po prostu odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu!!

Świetny lekarz i bardzo dobry człowiek. Wyprowadził mojego syna z astmy, doskonale ustawił mu leczenie, dziecko dzięki niemu stanęło na nogi. Fachowiec.

Jest świetnym lekarzem.Leczę u niego trójke dzieci.Z kazdą kolejną wizytą było coraz lepiej.po prostu jest człowiekiem który zna sie na swoim fachu.

Rano w przychodni stwierdza że dziecko zdrowe (chociaż na ucho słychać że to oskrzela) tego samego dnia tylko już wieczorem w prywatnym gabinecie że to ostre zapalenie oskrzeli.Tłumaczenie mogła się zarazić w poczekalni...nic dodać nic ująć

Pamięta pacjentów, podchodzi bardzo indywidualnie do każdego przypadku, bardzo uprzejmy, moje dziecko leczył skutecznie. Polecam Sabina Bandrowska

Rewelacyjny lekarz!!Nikt ni8ejest omylny!!Serdecznie pozdrawiam

Rewelacyjny lekarz!!Nikt ni8ejest omylny!!Serdecznie pozdrawiam

widać że jest osobą zmęczoną i nie wiem dlaczego ucieka od rodziny 'jest dobrym fachowem i sympatycznym człowiekiem życzę mu dużo dobrego.

to wspanialy lekarz,zawsze idac do lekarza balam sie a ten lekarz po prostu jest inny.idac do niego na wizyte czuje sie swietnie.zaufana pacjetka

Czy to ojciec Adama? błagam, powiedzcie mi!

Czy to ojciec Adama? błagam, powiedzcie mi!

Bardzo dobry Pediatra a do tego jeszcze Pulmonolog. 100% zadowolenia!!! Polecam

Bardzo dobry Pediatra a do tego jeszcze Pulmonolog.
100% zadowolenia!!! Polecam