lekarz Wiesław Morawski

Pulmonolog, Pediatra

Bardzo dobry lekarz i wspaniały czlowiek. Mój synek,który dopiero co skonczył 5 miesiecy go uwielbia. Trafna diagnoza w 100%. Polecam osobą z UK(gdyz nie wszyscy lekarze wiedzą jak odnosić sie do pacjetów z ubezpieczonych poza granicami Polski. Serdecznie Polecam pana Doktora i życze dużo zdrowia by mógł leczyć nasze dzieci!

Zawiódł mnie jako lekarz na całej linii, nie polecam

Zawiódł mnie jako lekarz na całej linii, nie polecam

Wspaniały lekarz bardzo dokładny ma doskonały kontakt z dzieckiem - moje dzieci uwielbiają chodzić do Pana Morawskiego jest daleki od podania antybiotyku - po prostu odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu!!

Rewelacyjny lekarz!!Nikt ni8ejest omylny!!Serdecznie pozdrawiam

Rewelacyjny lekarz!!Nikt ni8ejest omylny!!Serdecznie pozdrawiam

Świetny lekarz i bardzo dobry człowiek. Wyprowadził mojego syna z astmy, doskonale ustawił mu leczenie, dziecko dzięki niemu stanęło na nogi. Fachowiec.

Jest świetnym lekarzem.Leczę u niego trójke dzieci.Z kazdą kolejną wizytą było coraz lepiej.po prostu jest człowiekiem który zna sie na swoim fachu.

nigdy więcej do niego nie wyznał sie na mojej chorobie, krytykuje wszystkich innych specjalistów z przemysla i rzeszowa, pojechałem do innego lekarza w przymyslu szybka diagnoza i leczenie skuteczne, nie polecam

Sam nie trafił z diagnoza i leczeniem a podważa przemyskich pulmonologów- pełne rozczarowanie wizytami u niego-więcej tam nie pójdę.

pan doktor nie wyznał sie na mojej chorobie a miałam tylko gruźlicę, a leczył mnie na nerwicę, poszłam gdzie indziej i szybka trafiona diagnoza i leczenie. żadna miarą nie polecam Jola

Jola

Nie trafił z diagnozą w mojej chorobie. Małodokłądny w badaniu a zastosowana terapia nie poprawiła mojego zdrowia a wręcz pogorszyła. Nie polecam stanowczo.