Pediatra Rzeszów

Pulmonolog, Pediatra

NZOZ Kardiologia
Podwisłocze 22A
35-309 Rzeszów

Nie polecam! Jedna wielka porażka ta pseudo pani dokror. Dzieci czekają po dwie godziny i więcej, a ona przyjmuje między czasie swoich pacjentów co chodzą od lat i to starsze osoby 60+. To nie lekarz dla dzieci.
Opinia dodana przez: Bruno

lekarz Marta Kusz

Samodzieln Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Przeworsku
Poniatowskiego 4
37-200 Rzeszów

Brak słów.....OBCESOWA, APODYKTYCZNA- jako pediatra i jako kobieta wykazuje kompletny brak empatii...!!! Opinie osobistych spostrzeżeń wyraża bez ogródek do rodziców pacjenta( dziecka), bez względu na to czy są uzasadnione czy nie. Posługuje się nastoletnimi pacjentami do podstępnych wywiadów bez obecności rodziców ,psychologa czy osób do tego upoważnionych, a następnie te konfabulowane wiadomości przelewa na papier jako opinie lekarską i kieruje to do sądu rodzinnego a zdrowe dziecko kieruje do innej ...

lekarz Jolanta Mazur

Pediatra, Kardiolog

Szopena 15A
35-055 Rzeszów

Wydaje się miła. Naprawdę, arogancka i pewna siebie. Nieuprzejma i nie wynika to z wizyty NFZ, a prywatnej, wszystko zależy od dnia i humoru. Źle wykonuje echo serca i źle diagnozuje (u naszego dziecka nie wykryła wady ASD II o średnicy... 15mm...) Mamy szczęście, że zmieniliśmy lekarza... Nie polecam

Małgorzata Rachtan-Tabisz

Pediatra

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "ResCardia" sp. z o.o.
Siemiradzkiego 6
35-006 Rzeszów

Gorąco polecam, od roku czyli od urodzenia synka chodzimy do pani doktor. Kompetentna, z wiedzą i wszystko umówione na czas. Wydawało mi się wcześniej, że tak jest tylko prywatnie
Opinia dodana przez: Tomasz C.

lekarz Małgorzata Kubit-Lis

Pulmonolog, Pediatra

Szopena 1 (Centrum Medyczne Medyk)
35-025 Rzeszów

Pani doktor miła, sympatyczna i z podejściem do ludzi. Jednak jeśli chodzi o lekarza specjaliste pulmonologa to mam wątpliwości. Syn choruje na choroby górnych dróg oddechowych praktycznie od 3 mż. Będąc pod opieką pani doktor brał antybiotyki kilka razy w roku. Po zmianie lekarza ilośc chorób i przyjmowanych antybiotyków (kilka w ciągu kilku lat) zmalała.
Opinia dodana przez: Sylwia

lekarz Małgorzata Puchała-Zarosa

Lekarz rodzinny, Pediatra

NZOZ "PALOMED"
Słowackiego 24
35-060 Rzeszów

Jest super lekarzem i człowiekiem. Kompetentna i zawsze życzliwa. Konkretna, pełna empatii i zrozumienia,pogodna i uśmiechnięta.
P. Zawilo zajmuje sie moimi corkami od poczatku,zawsze doglebnie tlumaczy I stawia trafne diagnozy. Dla mnie wzor dla innych lekazy,pod kazdym wzgledem. Jesli kieruje do specjalisty zawsze poleci godnego Szczeze polecam
Opinia dodana przez: Dorota Burzymowska

dr Ewa Homa

Neonatolog, Pediatra

Szpital Wojewódzki Nr 2 im. Św. Jadwigi Królowej w Rzeszowie
ul. Lwowska 60
35-601 Rzeszów

co do leczenia to na początku wydawało sie ze jest super. W zasadzie tak było. Z czasem jednak zrozumieliśmy że pani doktor patrzy tylko na kasę. bierze także w szpitalu za poradę 2 minutowa i karze przyjść po badaniach po czym znowu się płaci i tak dalej. Nie wspominając o tym ze lubi robić teatrzyk typu, " musimy być pewni co się z dzieckiem dzieje, bo jest chyba kiepsko ale ...

dr hab. n. med. Ryszard Korczowski

N.Z.O.Z. BAZO-DENT Tomasz Barlik
Króla Stanisława Augusta 29F
35-210 Rzeszów

Bardzo dobry lekarz. Wybitny specjalista w dziedzinie pediatrii. Niejednokrotnie oszczędził moim dzieciom nieuzasadnionych pobytów w szpitalu całkowicie odwracając błędne diagnozy lekarzy ( pediatrów rodzinnych), za co jesteśmy mu z mężem niezmiernie wdzięczni. Każda wizyta to kompleksowe badanie dziecka ze wskazaniem cennych opinii i porad.
Naprawdę polecam.

dr n. med. Maria Łukasik-Brożbar

Lekarz rodzinny, Pediatra

MSWiA
ul.Krakowska
Rzeszów

Pani doktor jest świetnym lekarzem,zawsze postawi właściwą diagnozę,bardzo dokładna,pogodna miła kobieta,najlepszy lekarz jakiego znam.Polecam wszystkim
Opinia dodana przez: Ewelina

Pediatrzy w Rzeszowie