Lekarze Pediatra Rzeszów

dr hab. n. med. Ryszard Korczowski

N.Z.O.Z. BAZO-DENT Tomasz Barlik
Króla Stanisława Augusta 29F
35-210 Rzeszów

Bardzo dobry lekarz. Wybitny specjalista w dziedzinie pediatrii. Niejednokrotnie oszczędził moim dzieciom nieuzasadnionych pobytów w szpitalu całkowicie odwracając błędne diagnozy lekarzy ( pediatrów rodzinnych), za co jesteśmy mu z mężem niezmiernie wdzięczni. Każda wizyta to kompleksowe badanie dziecka ze wskazaniem cennych opinii i porad. Naprawdę polecam.

dr n. med. Maria Łukasik-Brożbar

MSWiA
ul.Krakowska
Rzeszów

Pani doktor jest świetnym lekarzem,zawsze postawi właściwą diagnozę,bardzo dokładna,pogodna miła kobieta,najlepszy lekarz jakiego znam.Polecam wszystkim
Opinia dodana przez: Ewelina

lekarz Małgorzata Drabek

Prywatny Gabinet Lekarski
35-005 Rzeszów

lekarz bardzo uprzejmy, sympatyczny, zalezy mu bardzo na zdrowiu pacjenta

dr Małgorzata Śliwa

skubisza
Rzeszów

Polecam Panią doktor. Poświęca czas dziecku, ma do dzieci dobre podejście. Tłumaczy chorobę i proponuje trafne rozwiązania. Miła i uprzejma.

lekarz Irena Jasińska

Internista, Pediatra

Rzeszów

spokojna , cierpliwa , po prostu lekarz z powołania , nie spieszy się , polecam Panią doktor
Opinia dodana przez: Michal

dr Monika Klimkowska

Szpital Wojewódzki Nr 2 im. Św. Jadwigi Królowej w Rzeszowie
ul. Lwowska 60
35-601 Rzeszów

Nie spotkałam na swojej drodze jeszcze tak dobrego człowieka i lekarza:) Trafiłam do niej z dzieckiem...i rozwiała moje wątpliwości, odpowiedziała na wszystkie pytania i wyleczyła;))) Jesteśmy jej bardzo wdzięczni...

dr n. med. Artur Mazur

specjalistyczny szpital imienia królowej jadwigi w rzeszowie
Rzeszów

Fajny gość tylko w Jarosławiu gość już dawno tam nie przyjmuje

lekarz Marzena Pelc-Dymon

Psycholog dziecięcy, Pediatra

Zespół Opieki Zdrowotnej Nr 1 w Rzeszowie
ul. Tadeusza Czackiego 2
35-051 Rzeszów

Polecam Panią doktor Pelc Dymon, bardzo dobry specjalista oraz psycholog.Jestem bardzo zadowolona z opieki nad dziećmi. Pani doktor w szczegółowy sposób objaśnia stany chorobowe,działanie poszczególnych leków.Jest miła dla dzieci i rodziców
Opinia dodana przez: agnieszka

Małgorzata Rachtan-Tabisz

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "ResCardia" sp. z o.o.
Siemiradzkiego 6
35-006 Rzeszów

Gorąco polecam, od roku czyli od urodzenia synka chodzimy do pani doktor. Kompetentna, z wiedzą i wszystko umówione na czas. Wydawało mi się wcześniej, że tak jest tylko prywatnie
Opinia dodana przez: Tomasz C.

lekarz Małgorzata Dąbrowska

Reumatolog, Pediatra

Punkt lekarski
Zenitowa 2
35-301 Rzeszów

Bardzo wszechstronna i spostrzegawcza, nic nie umknie jej uwadze. Wszystko doskonale wytłumaczy i zleci wszystkie badania - zarówno te niezbędne, jak i takie, które nie muszą, a mogą być przydatne. Dokładnie wysłuchuje i odnosi się do każdego osobnego objawu. Do tego bardzo miła i zawsze uśmiechnięta, cała oddaje się pacjentom. Pełen profesjonalizm.
Opinia dodana przez: Aleksandra

Monika Małek

"Vita-Med" NZOZ A. Zawada, I. Szymczak i M. Małek
35-036 Rzeszów

Bardzo polecam dr. Małek, to naprawdę dobry lekarz. Ja i moje córki bardzo ją chwalimy. Zawsze ma dla nas czas i ochotę by się nami zająć. Nigdy nie zostawia nas samych sobie.Nigdy nie odmówiła mi pomocy czy informacji, nawet gdy dzwonię na prywatny numer o naj mniej odpowiedniej porze.
Opinia dodana przez: marta

lekarz Małgorzata Puchała-Zarosa

NZOZ "PALOMED"
Słowackiego 24
35-060 Rzeszów

Jest super lekarzem i człowiekiem. Kompetentna i zawsze życzliwa. Konkretna, pełna empatii i zrozumienia,pogodna i uśmiechnięta.

lekarz Ewa Lutak-Rylska

Prywatny gabinet pediatryczny lek. med. Ewa Lutak-Rylska
ul. Mazowiecka 15
35-324 Rzeszów

Jestem bardzo zadowolony z leczenia mojej córki, pani doktor jest bardzo dokładna, wszystko tłumaczy. Lekarstwa przepisywane przez nią, jeśli trzeba są... zaskakująco tanie
P. Zawilo zajmuje sie moimi corkami od poczatku,zawsze doglebnie tlumaczy I stawia trafne diagnozy. Dla mnie wzor dla innych lekazy,pod kazdym wzgledem. Jesli kieruje do specjalisty zawsze poleci godnego Szczeze polecam
Opinia dodana przez: Dorota Burzymowska

Grzegorz Siteń

Nefrolog, Pediatra

Rzeszów

Ogromna wiedza, bardzo pomocny. Odbiera telefony od pacjentów nawet w weekendy. Fajne podejście do dzieci, potrafi przekazać swoją wiedzę w klarowny sposób.

lekarz Małgorzata Kubit-Lis

Pulmonolog, Pediatra

Szopena 1 (Centrum Medyczne Medyk)
35-025 Rzeszów

Pani doktor miła, sympatyczna i z podejściem do ludzi. Jednak jeśli chodzi o lekarza specjaliste pulmonologa to mam wątpliwości. Syn choruje na choroby górnych dróg oddechowych praktycznie od 3 mż. Będąc pod opieką pani doktor brał antybiotyki kilka razy w roku. Po zmianie lekarza ilośc chorób i przyjmowanych antybiotyków (kilka w ciągu kilku lat) zmalała.
Opinia dodana przez: Sylwia

Renata Małecka

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "ResCardia" sp. z o.o.
Siemiradzkiego 6
35-006 Rzeszów

Bardzo miła i fachowa osoba, byliśmy na wizycie w Sokratesie z zakresu medycyny sportowej. Polecam tego specjalistę!!
Opinia dodana przez: Gabriela

lekarz Ewa Kozińska

Powstańców Listopadowych 19D
35-606 Rzeszów

Lekarz bardzo oddany pacjentom, zawsze pomoże, znajdzie czas. Leczy się u niej cała nasza rodzina i zawsze byliśmy zadowoleni. Nie robi problemów z badaniami. Dodatkowo jest po prostu przesympatycznym człowiekiem.
Opinia dodana przez: Jarek N

lekarz Irena Błądzińska-Huma

Pulmonolog, Pediatra

NZOZ Kardiologia
Podwisłocze 22A
35-309 Rzeszów

Lekarka dość specyficzna, taka ze starej szkoły, dość bezpośrednia, ale dobrze ustawiła leczenie i zainteresowała się dzieckiem. Na pytania odpowiada, tłumaczy jak podawać leki, jaką ma wizję leczenia. Potrafiła tak zagadać 3 latka, że badania nie kończyły się płaczem jak u innych pediatrów. Po przeczytaniu innych opinii na tej stronie szłam do niej trochę przestraszona, a jestem zadowolona. Duży plus za to, że na pierwszą wizytę czekaliśmy okolo 2 tygodni, ...
Opinia dodana przez: Dominika

lekarz Małgorzata Nowak-Plęs

Rehabilitant, Pediatra

Al. W. Sikorskiego 190
35-304 Rzeszów

Pani doktor bardzo pomogła mojemu synkowi. Trafił on na oddział intensywnej terapii w ciężkim stanie. Konkretna i rzeczowa, po tygodniu synek bardzo się poprawił, mimo wcześniejszej patowej sytuacji. Widać, że przejmuje się dziećmi na oddziale i pomimo zabiegania znajduje czas dla rodzica. Dziękujemy!
Opinia dodana przez: Monika