Pediatra Rzeszów

N.Z.O.Z. BAZO-DENT Tomasz Barlik
Króla Stanisława Augusta 29F
35-210 Rzeszów

Bardzo dobry lekarz. Wybitny specjalista w dziedzinie pediatrii. Niejednokrotnie oszczędził moim dzieciom nieuzasadnionych pobytów w szpitalu całkowicie odwracając błędne diagnozy lekarzy ( pediatrów rodzinnych), za co jesteśmy mu z mężem niezmiernie wdzięczni. Każda wizyta to kompleksowe badanie dziecka ze wskazaniem cennych opinii i porad.
Naprawdę polecam.

MSWiA
ul.Krakowska
Rzeszów

Pani doktor jest świetnym lekarzem,zawsze postawi właściwą diagnozę,bardzo dokładna,pogodna miła kobieta,najlepszy lekarz jakiego znam.Polecam wszystkim
Opinia dodana przez: Ewelina

Prywatny Gabinet Lekarski

35-005 Rzeszów

lekarz bardzo uprzejmy, sympatyczny, zalezy mu bardzo na zdrowiu pacjenta

Rzeszów

Polecam, człowiek stworzony dla innych.Odbiera telefony o każdej porze.Wizyta przebiega bez pośpiechu.Wzbudza mocne zaufanie.Posiada niesamowitą wiedzę

Szpital Wojewódzki Nr 2 im. Św. Jadwigi Królowej w Rzeszowie
ul. Lwowska 60
35-601 Rzeszów

Nie spotkałam na swojej drodze jeszcze tak dobrego człowieka i lekarza:) Trafiłam do niej z dzieckiem...i rozwiała moje wątpliwości, odpowiedziała na wszystkie pytania i wyleczyła;))) Jesteśmy jej bardzo wdzięczni...

skubisza
Rzeszów

Polecam Panią doktor. Poświęca czas dziecku, ma do dzieci dobre podejście. Tłumaczy chorobę i proponuje trafne rozwiązania. Miła i uprzejma.

lekarz Marzena Pelc-Dymon

Psycholog dziecięcy, Pediatra

Zespół Opieki Zdrowotnej Nr 1 w Rzeszowie
ul. Tadeusza Czackiego 2
35-051 Rzeszów

Polecam Panią doktor Pelc Dymon, bardzo dobry specjalista oraz psycholog.Jestem bardzo zadowolona z opieki nad dziećmi. Pani doktor w szczegółowy sposób objaśnia stany chorobowe,działanie poszczególnych leków.Jest miła dla dzieci i rodziców
Opinia dodana przez: agnieszka

Rzeszów

spokojna , cierpliwa , po prostu lekarz z powołania , nie spieszy się , polecam Panią doktor
Opinia dodana przez: Michal

specjalistyczny szpital imienia królowej jadwigi w rzeszowie

Rzeszów

Fajny gość tylko w Jarosławiu gość już dawno tam nie przyjmuje

Punkt lekarski
Zenitowa 2
35-301 Rzeszów

Bardzo wszechstronna i spostrzegawcza, nic nie umknie jej uwadze. Wszystko doskonale wytłumaczy i zleci wszystkie badania - zarówno te niezbędne, jak i takie, które nie muszą, a mogą być przydatne. Dokładnie wysłuchuje i odnosi się do każdego osobnego objawu. Do tego bardzo miła i zawsze uśmiechnięta, cała oddaje się pacjentom. Pełen profesjonalizm.
Opinia dodana przez: Aleksandra

Pediatrzy w Rzeszowie