lekarz Irena Błądzińska-Huma

3,5
3,7
3,1
3,2

Przez 3 lata jeździłam z moim dzieckiem od lekarza do lekarza bez widocznych postępów w leczeniu. Po wizycie u Pani Doktor w szpitalu nr. 2 w Rzeszowie i po zastosowaniu się do jej zaleceń moja córa przestała pokaszliwać i mija już 3 miesiąc (odpukać) bez kaszlu. Zostaliśmy przyjęcie bardzo miło i ciepło a zarazem bardzo rzeczowo - bardzo polecam Panią Doktor.

Bardzo jestem wdzięczna Pani doktor leczyła moich dwóch synów przez bardzo długi czas i dzięki niej są zdrowi, bez ataków astmy a było bardzo źle. Długie,trudne leczenie teraz jest dobrze nie ma ataków, pogotowia , szpitala dziękuję

ja u pani doktor byłam dopiero 3 razy, ale zrobiła na mnie dobre wrażenie. mój mały choruje od 2 miesiąca życia, wybrał całe mnóstwo zastrzyków i nic, po leczeniu pani doktor jest znaczna poprawa. BARDZO DZIĘKUJE

pierwszy raz miałam kontakt z Panią doktor 5 lat temu, po kilku wizytach zmieniłam lekarza, dziś znów do niej trafiłam z drugim dzieckiem, ponieważ nie było mojej Pani doktor i zdania nie zmieniam-Pani doktor jest gburowata, nie uprzejma, "wszystko wiedząca najlepiej", potraktowała mnie jak gówniarę, z góry, na moje pytania odpowiadała ironicznie, strzelała fochy jak jakaś księżniczka, że czegoś nie wiem, uważam, że pacjentów traktuje jak zło konieczne, co można było zauważyć jak zwracała się do ludzi czekających na korytarzu, ciągle wołała kogoś spoza kolejki, bez rejestrowania, "bo tylko po receptę", niektóre dzieci bez kolejki wołała po imieniu, ciekawe czemu?jednym słowem porażka.

Pani doktor pomimo posiadanej wiedzy chyba zapomniala że ludzie przychodza do niej po pomoc a nie po to by zostać zjechani, wyśmiani, upokorzeni. Tyle na temat

Pani dr nieuprzejma, wyniosła, nie dała dojść do głosu, nie wiem, jak brać leki. Nie polecam. Więcej nie skorzystam z wizyty.

lekarz traktujący pacjenta poważnie. Znam bo leczłam swoje dziecko przez 15 lat

lekarz traktujący pacjenta poważnie. Znam bo leczłam swoje dziecko przez 15 lat

Wyleczyła mnie z astmy . Gorąco polecam

Wyleczyła mnie z astmy . Gorąco polecam

Wyleczyła mnie z astmy i alergii na która chorowalem 10 lat.

Wyleczyła mnie z astmy i alergii na która chorowalem 10 lat.

Może jestem odosobniona w swoich spostrzeżeniach, ale zmieniłąm lekarza i jest bardzo na plus. Wizyta u niej to nieporozumienie.