Pulmonolog Rzeszów

lekarz Irena Błądzińska-Huma

NZOZ Kardiologia
Podwisłocze 22A
35-309 Rzeszów

Nie polecam! Jedna wielka porażka ta pseudo pani dokror. Dzieci czekają po dwie godziny i więcej, a ona przyjmuje między czasie swoich pacjentów co chodzą od lat i to starsze osoby 60+. To nie lekarz dla dzieci.
Opinia dodana przez: Bruno

lekarz Małgorzata Pawlukiewicz

Pulmonolog

Szopena 1 (Centrum Medyczne Medyk)
35-025 Rzeszów

WG MOJEJ OPINI BARDZO KOMPETENTNA. BARDZO SZYBKA DIAGNOZA, TRAFNA

lekarz Małgorzata Kubit-Lis

Pulmonolog, Pediatra

Szopena 1 (Centrum Medyczne Medyk)
35-025 Rzeszów

Pani doktor miła, sympatyczna i z podejściem do ludzi. Jednak jeśli chodzi o lekarza specjaliste pulmonologa to mam wątpliwości. Syn choruje na choroby górnych dróg oddechowych praktycznie od 3 mż. Będąc pod opieką pani doktor brał antybiotyki kilka razy w roku. Po zmianie lekarza ilośc chorób i przyjmowanych antybiotyków (kilka w ciągu kilku lat) zmalała.
Opinia dodana przez: Sylwia

lekarz Dorota Nierojewska

Pulmonolog, Alergolog

Diagnostyka Laboratorium w Rzeszowie
Jabłońskiego 2/4
35-068 Rzeszów

Lecze sie u Pani Dr Nierojewskiej od wielu lat. Nie jestem w stanie znalezc slow uznania za jej podejscie do mnie jako do pacjenta. Jest wspanialym lekarzem, poswiecajacym czas choremu, sluchajacym jego skarg i starajacym sie kompleksowo podjesc do problemu.
Jej diagnozy sa trafne i oparte na niezbednych badaniach, ktore zleca. Zawsze stara sie wytlumaczyc w prostym zrozumialym dla pacjenta jezyku charakerystyke choroby i planowany tok leczenia. W oparciu o ...
Opinia dodana przez: Danuta

lekarz Grzegorz Hydzik

Internista, Pulmonolog

Solarza Ignacego
35-118 Rzeszów

Wspaniały lekarz. Dwukrotnie uratował mi życie. Za pierwszy razem z uporem diagnozował moją chorobę, a nie była to prosta sprawa. Dzięki tej diagnozie można było podjąć właściwe leczenie. Za drugim razem, również dzięki trafnej diagnozie skierowano mnie do właściwego szpitala. I dlatego jeszcze żyję. Jest to lekarz podchodzący z ogromną empatią do pacjenta. Ma dużą wiedzę. Zawsze będę Go polecać. Dzięki Panu doktorowi żyję dodatkowo 5 lat. Dziękuję Panie Doktorze
Opinia dodana przez: Krystyna

lekarz Tomasz Kaziród

ul. Królewska 5
35-616 Rzeszów

Lekarz z powołania. Zawsze wysłucha i doradzi. Ma zawsze czas dla pacjenta. Trafny diagnosta. Godny polecenia. Nie odstrasza pacjenta. Zawsze uśmiechnięty. Tłumaczy chorobę i jej konsekwencje. Kompetentny. Polecam !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Opinia dodana przez: M

lekarz Grzegorz Stasiuk

Kr. Augusta 24 A
35-210 Rzeszów

Nie polecam. Lekarz bagatelizuje stan zdrowia pacjenta i widać, że jest już raczej zmęczony pracą. Szczerze odradzam wizyt.

lekarz Marta Rachel

Pulmonolog, Alergolog