Pulmonolog Rzeszów

ul. Kujawska 3
35-323 Rzeszów

Solarza Ignacego 22/55
35-118 Rzeszów

03.01.2017 rok dyżur nocny na izbie przyjęć Doktora Grzegorza na oddziale płucnym ul. Rycerska chciałam podziękować Doktorowi , pielęgniarce i ratownikowi którzy w tej trudnej dla mnie chwili byli ze mną i wspierali mnie tak jak by byli mi bardzo bliscy . Wielką uwagę chciałam przywiązać doktorowi Grzegorzowi Hydzik za jego poświęcony czas , uprzejmość , zaufanie jakim mnie obdarzył i podaną przez niego dłoń którą mi podał podczas bolesnego badania płuc . Jest człowiekiem którego mogę polecić każdej Każdemu pacjentowi , potrafi tak wytłumaczyć proces leczenia że nawet największa diagnoza staje się nam nie straszna . Panie doktorze życzę Panu dużo zdrowia , i dużo cierpliwości do takich pacjentek jak ja . DZIEKUJE :)

Opinia dodana przez: Renata

ul. Królewska 5
35-616 Rzeszów

Lekarz z powołania. Zawsze wysłucha i doradzi. Ma zawsze czas dla pacjenta. Trafny diagnosta. Godny polecenia. Nie odstrasza pacjenta. Zawsze uśmiechnięty. Tłumaczy chorobę i jej konsekwencje. Kompetentny. Polecam !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Opinia dodana przez: M

Diagnostyka Laboratorium w Rzeszowie
Jabłońskiego 2/4
35-068 Rzeszów

Pani doktor wyjaśnia wszystko na temat choroby bardzo dokładnie i konkretnie. Jest uprzejma i miła. Pomogła mi przy leczeniu AZS.

NZOZ TRIDENT
pl. Wolności 17
35-073 Rzeszów

Ten Lekarz przez duże L, lekarz z powołania leczył zarówno moją Babcię jak i Teściową. Niesamowita kompetencja, kultura osobista, podejście do pacjenta. Moja Teściowa zawdzięcza Mu życie - bo tylko dzięki Jego uporowi jak i wiedzy zdiagnozował m.in. chorobę - gruźlicę osierdzia.

Od wszystkich innych "lekarzy" słyszałam jedynie - "to starość proszę pani", zbywano mnie (opiekowałam się Teściową) i przygotowywano rodzinę na najgorsze. On natomiast nie patrzył na wiek, tylko chciał leczyć i ją wyleczył. Już 10 lat mija a Teściowa biega nadal jak motorek - jestem Mu bardzo wdzięczna. Popieram opinię, którą ktoś pisał po dłuższym pobycie w szpitalu, to był fantastyczny oddział w szpitalu przy Rycerskiej. Dr Rybkę również pamiętam, również wysoko cenię i polecam. Dziękuję Panie Doktorze :)

Szopena 1 (Centrum Medyczne Medyk)
35-025 Rzeszów

Pani doktor miła, sympatyczna i z podejściem do ludzi. Jednak jeśli chodzi o lekarza specjaliste pulmonologa to mam wątpliwości. Syn choruje na choroby górnych dróg oddechowych praktycznie od 3 mż. Będąc pod opieką pani doktor brał antybiotyki kilka razy w roku. Po zmianie lekarza ilośc chorób i przyjmowanych antybiotyków (kilka w ciągu kilku lat) zmalała.

Opinia dodana przez: Sylwia

NZOZ Kardiologia
Podwisłocze 22A
35-309 Rzeszów

Przez 3 lata jeździłam z moim dzieckiem od lekarza do lekarza bez widocznych postępów w leczeniu. Po wizycie u Pani Doktor w szpitalu nr. 2 w Rzeszowie i po zastosowaniu się do jej zaleceń moja córa przestała pokaszliwać i mija już 3 miesiąc (odpukać) bez kaszlu. Zostaliśmy przyjęcie bardzo miło i ciepło a zarazem bardzo rzeczowo - bardzo polecam Panią Doktor.

Szopena 1 (Centrum Medyczne Medyk)
35-025 Rzeszów

WG MOJEJ OPINI BARDZO KOMPETENTNA. BARDZO SZYBKA DIAGNOZA, TRAFNA

WG MOJEJ OPINI BARDZO KOMPETENTNA. BARDZO SZYBKA DIAGNOZA, TRAFNA

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Nadzieja"
Lwowska 132
35-301 Rzeszów

lekarz Elżbieta Mach-Lichota

Toksykolog, Pulmonolog

Ośrodek Świadczeń Szpitalnych
ulica Lwowska 60
35-301 Rzeszów

Pulmonolodzy w mieście Rzeszów