Filtruj terminy

Pediatra Starachowice

Przychodnia
Jana Pawła II 1
27-200 Starachowice

Bardzo dobry przyjemny lekarz naprawdę z powołania. Moje dziecko leczone jest od 7miesięca życia u Pana doktora. Godny polecenia ..naprawdę
Opinia dodana przez: Monika

27-200 Starachowice

Najlepsza pediatra z jaką miałem kiedykolwiek do czynienia. Prowadziła mojego syna przez trzy lata od urodzenia aż do naszego wyjazdu do Hiszpanii. Polecam wszystkim i serdecznie pozdrawiam!!
Opinia dodana przez: Krzysztof

Szkolna 22
27-200 Starachowice

Przez tego Pana mam problemy, które się ciągną od 3 roku mojego życia.
Moja mam była u niego ze mną w szpitalu na badania, bo odkryto u mnie astmę. Zostałem u niego chwilę zostawiony i co się stało? ( Dodam, ze to były czasy, gdy matkom zabraniano wchodzić na oddziały ) Zajął się moją stulejką.Nikt go o to nie prosił! Naderwał mi błonę, która później zaczęła ropieć, zostałem zarażony bakterią ...

Marzena Bieńkowska

Pediatra, Lekarz rodzinny

NZOZ „Eskulap”

27-200 Starachowice

Pani Marzena Bieńkowska jest bardzo dobrym lekarzem. Potrafi szybko postawić diagnozę. Jest miła, komunikatywna i rozumie pacjentów.
Opinia dodana przez: Małgorzata

Starachowice

Byłam i jestem bardzo zadowolona z wizyt oraz profesjonalnego traktowania pacjenta.
Polecam Wszystkim
Opinia dodana przez: Renata

Vitamed

27-200 Starachowice

Zero wiedzy o niemowlakach, córka miała biegunkę (20x na dzień) Kazała przyjść za 2 dni na kontrolę wagi ! W ten sam dzień wieczorem trafiła do szpitala z odwodnieniem !! Na szpitalu złapali się za głowę gdy to usłyszeli. Jeżeli niemowle ma 1 dzień takich biegunek lub wymiotów, bez wachania NALEŻY jechać do szpitala, gdyż taki malec może się odwodnić !! Gdzie ta pani się uczyła ?? Czyżby nie wiedziała ...
Opinia dodana przez: Artur

27-200 Starachowice

Nie umie wytłumaczyć przebiegu leczenia. Po wejściu do gabinetu iczekuje tylko i wyłącznie daniny. Inaczej pacjenta traktuje jak powietrze.
Opinia dodana przez: janek

Przychodnia