Marzena Bieńkowska

Lekarz rodzinny, Pediatra

Nie przyjeto mnie w szpitalu w ostrowcu bo powiedziano ze od tego jest lekarz rodzinny przyszedlem tu gdzie przyjmuje moj lekarz doktor Bieńkowska z wielkim bólem brzucha od 5dni nic nie jem ani nie pije zwijam sie z bólu a doktor wyzej wymieniona powiedziala ze bym jej glowy nawet nie zawracal to do kogo ja mam sie udać w takim wypadku?trzeba kłaść sie i umierać w tych czasach to ma byc dobry lekarz rodzinny? Jezeli macie dziecko radze przepisac je do innego lekarza niż ten

Jezeli macie dziecko radze przepisac je do innego lekarza niż ten

Pani doktor niezawsze zleca szczegółowe badania często strzela teoriami "może się uda postawić trafną diagnozę ". Proszę częściej zlecać badania u osób młodych itp bo ktoś lekceważącym podejściem lekarza może przepłacać to zdrowiem a nawet życiem . Ja raczej unikam pani dr. Trochę plotkarski krąg. W każdej lepszej przychodni lekarz już sam przyjmuje pacjentów a nie z pielęgniarką gdzie potem komentują pacjentów...

Szczerze nie polecam, brak zaangażowania, lekceważenie opini rodzica na temat dziecka, leki wypisane jak dla dorosłego które są błędnie zdiagnozowane wywołujące zbyt mocne reakcje. Leczenie nie przynosi efektów a stan małego pacjenta się pogarsza.

Najlepszy lekarz rodzinny na świecie!!! Leczy czwórkę naszych dzieci i nas a także znajomych i ich dzieci. Jest naszym lekarzem rodzinnym od 14 lat i nigdy Jej nie zmienimy. Pani doktor zawsze stawia trafne diagnozy i dobiera właściwe leki oraz sposób leczenia. Poza tym uwielbia dzieciaki a dzieciaki Ją :) Zawsze nam pomoże kiedy tego potrzebujemy. Polecam wszystkim ... chociaż wszyscy wiedzą, że jest naj, naj, najlepsza.

Pani Marzena Bieńkowska jest bardzo dobrym lekarzem. Potrafi szybko postawić diagnozę. Jest miła, komunikatywna i rozumie pacjentów.

Lekarz z prawdziwego zdarzenia posiadająca odpowiednią wiedzę mająca podejście do małych bezbronnych chorych pacjentów, jest lekarzem z powołaniem jakich mało w dzisiejszych czasach, polecam wszystkim.

Specjalista na najwyższym poziomie, druga matka dla małych pacjentów, zawsze miła uśmiechnięta, nigdy nie zostawi chorego bez udzielenia mu pomocy, zostaje po godzinach pracy aby ulżyć w cierpieniu małym bezbronnym dzieciom.

Serdecznie polecam! Pomoc udzielana na najwyższym poziomie. Trafne diagnozy, miła wręcz rodzinna atmosfera.

Szczeże odradzam.Wiedza medyczna niska................................................................................................................................................................................................................................