Filtruj terminy

Neonatolog, Pediatra

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska
Oławska 26
57-100 Strzelin

Rewelacyjny pediatra!!! Wszystko dokładnie wytłumaczy, skrupulatnie zbada małego pacjenta a na dodatek bardzo miła.
Gorąco polecam. Lekarka jest pod każdym względem na 6- tkę, nawet jak jest potrzeba nocnej wizyty potrafi w moment przyjechac. Ma zdrowe podejscie do pacjęta i ludzi. Oby więcej takich lekarzy.

lekarz Wioletta Woźnik-Stasina

Caritas Archidiecezji Wrocławskiej Stacja Opieki Strzelin
Wrocławska 46
57-100 Strzelin

Pani Doktor ma bardzo dobre podejście do małych dzieci (moje dziecko bez płaczu poddało się wszystkim badaniom). Osoba bardzo kontaktowa - dokładnie wypytała o wszystkie objawy oraz ogólny rozwój, diagnoza została postawiona szybko i jak się okazało trafnie. Na pewno zostaniemy stałymi pacjentami :)
Opinia dodana przez: Pacjentka

lekarz Bogumiła Wencka

Przychodnia Lekarska Wencki Stanisław
Kochanowskiego 2
57-100 Strzelin

Jest bardzo dobrym lekarzem polecam wszystkim. Nie mam pojęcia z kąd niektóre takie opinie. Mój syn bardzo czesto chorował pani Dokto dała mi skierowania na wszelkie badania zawsze była pomocna i doradzała jak tylko można. Jesteśmy już po ostatecznej diagnoźie czekamy tylko na termin w szpitalu. Starsz córka równierz tam chodzi i nie znam lepszego lekarza. A może nazwanie kogoś krokodylkiem mialo byc pieszczotliwe a nie złośliwe nie widzialam w ...

lekarz Teresa Skwarzyńska

Brzegowa 5c
57-100 Strzelin

pani doktor jest dobrym lekarzem i dyrektorem ośrodka

lekarz Katarzyna Rymarczyk-Natyna

Neurolog, Pediatra

Przychodnia Rejonowo-Specjalistyczna
Mickiewicza 20
57-100 Strzelin

Pani doktor o wielkim sercu , pełna empatii , bardzo miła i jednocześnie wysoce kompetentna . Dokładne badanie , wywiad , aby poznać historię choroby . Dyspozycyjność w kontynuowaniu terapii . Otrzymałam wszystkie potrzebne do dalszej diagnostyki choroby skierowania na badania ,następnie otrzymałam szczegółowy ich opis . Zastosowane leczenie i rehabilitacja pomagają mi skutecznie powracać do zdrowia . Pani doktor jest troskliwa , kieruje chętnie do specjalistów , którzy mogą ...
Opinia dodana przez: Barbara

lekarz Danuta Jakubowska

Ge.Grota-Roweckiego 53 / 7
Strzelin

BARDZO DOBRY LEKARZ POLECAM KAŻDEMU OSBA POSIADAJĄCA WIELKI ZASÓB WIEDZY MEDYCZNEJ

lekarz Teresa Konińska

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "MEDICUS"
Piłsudskiego 3
57-100 Strzelin

To prawda. Strasznie nie uprzejma kobieta, o skierowanie do specjalisty dla dziecka po 3 wizytach u niej dopiero wystawiała i to z łaską. Już dawno powinna być na emeryturze a nie ludzi wyprowadzać z równowagi. Nie polecam nikomu.

lekarz Elżbieta Kowalska

Alergolog, Pediatra