Filtruj terminy

Pediatra Wadowice

lekarz Władysława Misiarz

Parkowa 5
34-100 Wadowice

Odradzam tą lekarkę. B.nieuprzejma wręcz złośliwa gdy zadzwoniłem w niedzielę żeby zapytać czy przyjmie moją pociechę zostałem zrugany i zbluzgany że jak mogę dzwonić w niedzielę skoro to dzień odpoczynku i że od tego są przychodnie, o dziwo we wcześniejszym okresie lekarka przyjmowała zawsze w weekendy włącznie z niedzielą. Nie rozumiem takiego podejścia do pacjenta. Zdecydowanie odradzam tego lekarza.
Opinia dodana przez: Sebastian

lekarz Marek Zawiła

Lekarz rodzinny, Pediatra

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej

34-106 Wadowice

Zero fachowego podejścia uwaga na tego "lekarza" zmienia antybiotyk co 2-3 dni. Dziecko czuło sie po tym psełdo leczeniu gorzej. Byle by wysłać do szpitala i nie jego bajka. Zmiana lekarza na prawdziwego specjalistę pomogła. Odradzam!!!

lekarz Ewa Stojak

os. Jesionowe 2
34-100 Wadowice

Pani doktor prowadziła dwójkę moich dzieci (jedno jeszcze prowadzi), uprzejma i konkretna. Nigdy nie brakowało jej czasu na tłumaczenie zatroskanym rodzicom.

lekarz Jerzy Gryboś

os. Kopernika 1 lok. 51
34-100 Wadowice

Bardzo dobry pediatra, dokładnie bada dziecko, jest konkretny i rzeczowy, nie przepisuje antybiotyków do każdej infekcji. Jako matka mam zaufanie do tego Lekarza.
Opinia dodana przez: Berndeta

lekarz Michał Knapik

Indywidualna praktyka lekarska
Zaskawie 21
34-100 Wadowice

Lekarz z powołania, dla którego najwazniejsze jest zdrowie dziecka. Trafnie stawia diagnozy i zaleca leczenie które konczy się sukcesem. Nie ogranicza się tylko do środków farmakologicznych i często zakeca stosowanie dodatkowych domowych sposobów leczenia.

lekarz Marta Liskiewicz

Prywatny Gabinet Lekarski
os. Pod Skarpą
34-100 Wadowice

Stanowczo odradzam P. Liskiewicz. Jest bardzo podatna na sugestie rodziców co według mnie oznacza że nie potrafi trafnie i samodzielnie zdiagnozować choroby, wizyty u niej opierają sie wyłącznie na przeczytaniu kilku regułek z kartki, zero dobrych chęci do leczenia dzieci wręcz przeciwnie stara sie zrzucić odpowiedzialność na kogoś innego twierdząc że nie podejmuję się leczenia a wydaje mi się że lekarz jest po to aby pomagać. Ponadto niejednokrotnie wychodziła z ...
Opinia dodana przez: Rodzic

lekarz Mariusz, Kuźma

Lekarz rodzinny, Pediatra

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "VENA-Andrychów" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Starowiejska 17A
34-120 Wadowice

lekarz Regina Kałużny

Pulmonolog, Pediatra

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Specjalistyczna Przychodnia Stomatologiczna
Emilii i Karola Wojtyłów 16

lekarz Elżbieta Fiałkowska-Barczewska