Pediatra Wieruszów

Centrum Diagnostyki Laboratoryjnej Wieruszów
98-400 Wieruszów

Lekarz godny polecenie. Wszystko rzetelnie wytłumaczone i poświęcony czas dla mojego synka.Można czuć się bezpiecznie.

Centrum Diagnostyki Laboratoryjnej Wieruszów
98-400 Wieruszów

Pani doktor Anna Bieda jest najlepszym lekarzem dobrze umie wytłumaczyć na czym polega choroba i jak będą ją prowadzić uprzejma godna polecenia poświęca dużo czasu dla pacjęta. Ale nie da przepustki nawet na 1 dzień. Godny ordynator na oddziale pediatrii w Wieruszowie. Polecam Panią doktor Biedę

Opinia dodana przez: Błażej

lek. med. Wiesława Braun

Pediatra, Alergolog dziecięcy

Szpital Powiatowy
98-400 Wieruszów

A ja jestem bardzo zadowolona. Zawsze pomaga mojemu synowi. Jeździmy do niej od ponad 3 lat i nigdy nie ma problemu. Co do badań- te które są potrzebne zawsze mamy przepisane. Dla nas jest zawsze miła i sympatyczna, czy to prywatnie, czy na nfz. Może to też zależy od pacjentów....? Ja polecam jak najbardziej.

Opinia dodana przez: Magda

Kochanowskiego 3
98-400 Wieruszów

Polecam Panią doktor. Jest osobą bardzo wyważoną i zdystansowaną, co osobiście bardzo mi odpowiada. Nie podejmuje pohopnych decyzji, dostrzega więcej u dziecka niż rodzice. Jest mądra i doświadczona. Mam do Pani doktor zaufanie, po prostu.

Opinia dodana przez: Mama

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Wieruszowie
Warszawska 75
98-400 Wieruszów

Lekarzem jest dobrym nie mogę narzekać. Ale jego podejście do pacjenta a wszczegolnosci do rodzica zostawia wiele do życzenia. Kiedy przychodziłam do niego na kasę chorych to zawsze pomógł ale o uprzejmości i zrozumieniu ze nie każdy jest po medycynie i nie wszytko jest oczywiste dla każdego to już zapomniał. Ale dopiero na wizytach prywatnych okazał się ze jest uprzejmym miłym lekarzem który wszytko tłumaczy i mówi.

Przychodnia
Mikołaja Kopernika 4
98-400 Wieruszów

Miałam okazje poznac ta pania raz bylam u niej w przychodni a dwa razy przyjmowala nas do szpitala.... niestety nie jestem zadowolona. Pani moze i jest mila ale bardzo denerwujaca zapomina sie i potrafi kilka razy pytac o to samo. Przy wysokim crp mojego dziecka z tak jakby ironiznym usmiechem powiedziala ze nie wie czy on z tego wyjdzie i za to ma u mnie mega minusa. Drugi wielki minus to za to ze przy drugim przyjeciu do szpitala zapytala czemu tu przyjechalam a nie gdzies indziej nie pojechalam z dieckiem.... nawet nie wiedzialam ci odpowiedziec..... dopiro pielegniarka jej wyjasnila ze tu mamy najblizej a nasze dziecko goraczkowalo do 40 stopni. poza tym byl to dla nich chyba za ciezki rzypadek bo dwa razy goraczka sie pojawila i dwa razy dostawal mocny antybiotyk..... jednak on tylko zaleczyl dziecko a nie wyleczyl.... jestem zawiedziona bo zaczynamy wszystko od nowa

Opinia dodana przez: Mama

Orzeszkowej 20
98-400 Wieruszów

TO NAWET NIE JEST BABA TYLKO CZAROWNICA KTÓRA JEST DO STRASZENIA DZIECI A NIE DO LECZENIA

Położnictwo i Ginekologia
Fabryczna 6 Wieruszów

Orzeszkowej 20
98-400 Wieruszów

Pediatrzy w mieście Wieruszów