Pediatra Wyszków

07-200 Wyszków

Wspaniały człowiek i kompetentny lekarz, prowadząc małych pacjentów utrzymuje kontakt telefoniczny, nie zawodzi zawsze pomocna. Dziękujemy za pomoc i opiekę :-)
Opinia dodana przez: Sylwia

Indywidualna specjalistyczna praktyka lekarska
Perłowa, 9
07-200 Wyszków

Bardzo dobry lekarz.Chodę po Pani doktor prywatnie. Całkowicie zrezygnowałam z lekarza rodzinnego przypisanego dziecku.Pani doktor zawsze jest cierpliwa, uśmiechnięta i wszystko wytłumaczy. Przyjmie nawet późnym wieczorem jeżeli z dzieckiem jest coś nie w porządku.Polecam
Opinia dodana przez: Edyta

NFZ przychodnia dziecięca

07-200 Wyszków

Jest lekarzem zakłamanym przekracza swoje możliwe kompetencje,liczą się dla niej tylko profity materialne od każdej szczepionki, nie mówi o skutkach ubocznych szczepiń. Z zajadłością atakuje rodziny i donosi do sanepitu, oraz wnosi sprawę do Sądu na te rodziny, które rezygnują z jej usług. Z brudnymi butami wchodzi w życie prywatne i zawodowe tych rodzin. Nie potrafi odpowiadać na proste podstawowe pytania. Na pytanie po co trzeba podawać witminkę k u ...

lekarz Bożena Kutnik

Pediatra, Lekarz rodzinny

1 Maja 11/8
07-200 Wyszków

Pani doktor przyjemna tylko dla dziecka,rodzica niekoniecznie.Nie słucha co się do niej mówi i nie zajęła się problemem dziecka.Nie wiem po co są Ci wszyscy lekarze na kasę chorych jeśli i tak zawsze musimy leczyć się prywatnie!!!!Tak tylko zbywają pacjenta i traktują jak intruza,a żyją za nasze pieniądze a o skierowanie na jakiekolwiek badanie trzeba błagać żeby wogole dostać!
Opinia dodana przez: Mariola

Wyszków

Z przykrością muszę stwierdzić, że Pani doktor jest osobą bezwzględnie nieprofesjonalną. Ciężko mi ocenić wiedzę i kompetencje Pani doktor gdyż do żadnej diagnozy nie doszło.

Podczas pierwszej wizyty, na którą skierował mnie laryngolog (podejrzenie alergii w związku z chronicznymi problemami z zatokami) Pani doktor przepisała mi "na ślepo" lek przeciwastmatyczny Asmenol oraz lek przeciwhistaminowy, żeby sprawdzić, czy będzie lepiej.

Zapytałam czy leki te mają jakieś znaczne ...
Opinia dodana przez: Zniesmaczona

07-200 Wyszków

Okropnie niemiła osoba. Nie powinna mieć kontaktu z dziećmi, albo w ogóle z drugim człowiekiem. Jest nieprzyjemna. W dodatku ma tłuste włosy i śmierdzi jej z buzi !!!! Czy taki przykład powinien dawać lekarz, że moje dziecko sie jej brzydzi ???

ul. Wincentego Witosa 8/4

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Zdrowie" w Wyszkowie
Prosta 15

lekarz Maria Macioszczyk

Pediatra, Lekarz rodzinny

Sikorskiego 27
07-200 Wyszków

Pediatrzy w mieście Wyszków