lekarz Elżbieta Szulc-Kluczyńska

Alergolog, Pediatra

1,3

Nie rozumiem skąd tyle negatywnych opinii. Pani doktor to cudowna osoba. Lekarze doprowadzili mojego syna prawie do astmy oskrzelowej przez ilość przepisywanych sterydów. Pani doktor idealnie dobrała leczenie, które okazało się przy okazji dużo tańsze niż u pozostałych lekarzy. A przede wszystkich leczenie okazało się skuteczne. Pani doktor ma ogromną wiedzę, Tłumaczy wszystkie niejasności. Zawsze służy radą, można do niej zadzwonić w każdej chwili. Nigdy nie odmawia pomocy. Z całego serca polecam.

Z całego serca polecam.

Zostałem skierowany do Alergologa przez Dermatologa na testy płatkowe (prawdopodobnie jestem uczulony na jakiś metal) Pani doktór stwierdziła, że ona jest od trawy i z powrotem skierowała mnie do dermatologa. Po za tym była bardzo nieprzyjemna tak jakbym był dla niej intruzem. (więcej empatii Pani doktór)

Z przykrością muszę stwierdzić, że Pani doktor jest osobą bezwzględnie nieprofesjonalną. Ciężko mi ocenić wiedzę i kompetencje Pani doktor gdyż do żadnej diagnozy nie doszło. Podczas pierwszej wizyty, na którą skierował mnie laryngolog (podejrzenie alergii w związku z chronicznymi problemami z zatokami) Pani doktor przepisała mi "na ślepo" lek przeciwastmatyczny Asmenol oraz lek przeciwhistaminowy, żeby sprawdzić, czy będzie lepiej. Zapytałam czy leki te mają jakieś znaczne skutki uboczne i wchodzą w interakcję z innymi lekami. Pani doktor stwierdziła, że wszystkie leki mają skutki uboczne i dodała "skoro nie chce się ...

Zapytałam czy leki te mają jakieś znaczne skutki uboczne i wchodzą w interakcję z innymi lekami. Pani doktor stwierdziła, że wszystkie leki mają skutki uboczne i dodała "skoro nie chce się pani leczyć bo się pani boi skutków ubocznych to po co pani do mnie przyszła i zawraca mi głowę".

Przełknęłam tą gorzką pigułkę nietaktu i postanowiłam dać Pani doktor szansę zapisując się na kolejną wizytę i testy alergologiczne. Niestety nie dostałam żadnych wytycznych czego nie jeść, nie pić, jakie leki/produkty/witaminy odstawić, o czym dowiedziałam się dopiero na wizycie na której miały być już wykonane testy.

Na wizycie (testy) Pani doktor zapytała jakie biorę leki. Powiedziałam na początku, że jestem w trakcie odstawiania leku antydepresyjnego SSRI, ale że czytałam, że nie powinien on wpłynąć na wyniki testów. Pani doktor bardzo agresywnie skwitowała, że ona studiowała tyle lat, i że to jest upokarzające dla niej że ja się wymądrzam i że nie powinnam w jej gabinecie wchodzić w jej kompetencje. Z pełną pokorą powiedziałam, że ja tylko mówię, że czytałam o tym, ale absolutnie nie miałam zamiaru podważać czegokolwiek.

Pani doktor poczyniła również bezczelną i niewybaczalną uwagę w stosunku do mojego życia osobistego. Pracuję jako psycholog kliniczny, do czego Pani doktor się odniosła tak, że zabrakło mi słów, że skoro jestem psychologiem to powinnam wiedzieć że nie powinnam się wymądrzać w gabinecie u lekarza i że po co ja w ogóle wykonuję ten zawód, skoro biorę takie leki (antydepresanty) że przecież po tym widać, że sobie sama ze swoim życiem nie radzę...

Po takim potraktowaniu, gdy Pani doktor nie wie o mnie nic, o moim życiu, pracy czy powodach brania takich a nie innych leków, a z tak wielką frywolnością pozwala sobie na krzywdzące mnie oceny - mimo ogromnej wyrozumiałości do ludzkiej natury nie umiem inaczej tego nazwać... jest to po prostu zwykłe chamstwo.

Pani doktor to jakaś pomyłka a nie doktor. Arogancka, niemiła, zachowuje się jakby pracowała z przymusu i traktuje pacjenta jak plebs. Miała pretensje do mnie czemu wogóle do niej przyszłam, bowiem wcześniejsze leczenie prowadzilam prywatnie w prywatnej klinice. Pani doktor nie potrafi zrozumieć ze z naszej każdej zarobionej złotówki są pobierane składki, dzięki którym ona pracuje, i to pacjentów ma traktować z poszanowaniem i godnością, bo dzięki nam ma na chleb, a jak nie chce to wcale nie musi pracować! Jeśli chodzi o przebieg wizyty, to nie dowiedzialam się TOTALNIE NIC o tym co może mi dolegać, bo Pani doktor (widziałam to kątem oka) siedziala na facebooku i komentowała zdjęcia jakiegoś dziecka, a w czasie wizyty ze 3 razy odebala telefon z rozmową prywatną. Ponadto mówiła cicho, pod nosem,nie dostalam żadnej diagnozy ani dalszych zaleceń. Jedna wielka porażka.

Okropna kobieta! Nic nie tłumaczy, nie odpowiada na zadane pytania. Na drugiej wizycie wmawiała mi, że na pierwszej robiła dziecku testy, a nic takiego nie miało miejsca! Leki poprzednie wypisała na podstawie testów sprzed kilku lat. Święcie oburzona, że domagam się testów i że zarzucam jej kłamstwo! Poprosiłam, żeby w takim razie pokazała mi w karcie gdzie zapisała ich wyniki, a on na to, że do karty ma wgląd tylko ona a nie pacjent! Chamka i prostaczka! Powiedziała, że mój syn nie kwalifikuje się do odczulania (uczulenie na drzewa) bo cytuję: "przy odczulaniu dziecka jest konieczna dobra współpraca z rodzicem" Strzeliła focha normalnie! Uważajcie na nią bo to niezrównoważona osoba, dostałam się do niej w ramach NFZ już w dwa tygodnie, gdzie w innych miejscach miesiącami się czeka! To powinno mi dać do myślenia... Tacy ludzie nie powinni leczyć innych, a szczególnie dzieci...przykre.

Podzielam opinie rozczarowanych pacjentów. Pani Doktor kwestionuje diagnozy innych lekarzy, nie słucha pacjentów i jest arogancka. Pracownicy recepcji udają zdziwionych zastrzeżeniami wobec Pani Doktor, co w sumie nie dziwi. Jeśli się z kimś pracuje, zawsze lepiej mieć poprawne relacje...

Elżbieta Szulc Kluczyńska to suka jakich mało. Nadaje się bardziej do tarcia chrzanu niż do leczenia ludzi. Serdecznie odradzam !!

Bardzo nieprzyjemna kobieta. Na kasę chorych przyjmuje jakby z musu, nie robi żadnego wywiadu, nie pozwoli o nic zapytać, jakby wszystkie rozumy pozjadała. Jak macie możliwość iść gdzieś indziej na kase a nie ZA KASE bo prywatnie jest miła, to ją omijajcie!!!

Najpierw powątpiewa w alergię, a potem nie wiadomo dlaczego wypisuje recepty na leki o poważnych skutkach ubocznych. Każe je dawać 6 tygodni do kontroli, na której nie wiadomo co skontroluje. Nieuprzejma. Nie budzi zaufania.

Witam tak nieuprzejmej, zadufanej w sobie kobiety nie widziałam, nic nie tłumaczy, wyśmiewa , byłam oburzona wizytą!!1Nidgy moja noga tam już nie postanie!!! Widzę że nie tylko mnie tak potraktowała, za co my płacimy te podatki!!