lekarz Elżbieta Szulc-Kluczyńska

Alergolog, Pediatra

1,3

Osobiście nie polecam wizyty u tej Pani.. Nie umie podejść do pacjenta,każdego traktuje tak samo (,,jak z maszyny,,) gdy poszłam z alergia skórną usłyszałam ,, Dziewczyno z czym ty przychodzisz ja nie takie uczulenia widziałam"... Mimo że było to dla mnie uciążliwe i nie estetyczne gdyż miałam zaatakowane całe ręce i głowe chorobą. Gdy poprosiłam o preparat na uczulenie (na głowe) Otrzymałam odpowiedz ,, jest taki jeden szampon ale to musi Ci powiedzieć dermatolog a nie ja" Więc ODRADZAM !! Lepiej jechać do Warszawy na Koszykową ! Tam obsługa jest ...

Osobiście nie polecam wizyty u tej Pani..
Nie umie podejść do pacjenta,każdego traktuje tak samo (,,jak z maszyny,,) gdy poszłam z alergia skórną usłyszałam ,, Dziewczyno z czym ty przychodzisz ja nie takie uczulenia widziałam"... Mimo że było to dla mnie uciążliwe i nie estetyczne gdyż miałam zaatakowane całe ręce i głowe chorobą. Gdy poprosiłam o preparat na uczulenie (na głowe) Otrzymałam odpowiedz ,, jest taki jeden szampon ale to musi Ci powiedzieć dermatolog a nie ja" Więc ODRADZAM !! Lepiej jechać do Warszawy na Koszykową ! Tam obsługa jest przemiła ! I

Wredna i wyrachowana baba!!! Nikomu nie życzę na nią trafić. Nie uprzejma to za mało powiedziane. Gdy trafiliśmy z naszą 4 miesięczną córeczką z zapaleniem oka i kaszlem to tylko nas wyśmiała i powiedziała, że nie dbamy o naszą córeczkę i takie są tego skutki!!! Powinni ją zwolnić bo jak taka kobieta może zajmować się innymi ludźmi a szczególnie dziećmi!!! Szkoda gadać. Następnym razem wybiorę inny szpital chociażby miał być 100 km dalej !!!

Niestety nie polecam, lekarz nie tłumaczy po co przepisuje leki, jak dzialaja, zero jakiejkolwiek rozmowy:(

Absolutnie zgadzam się z komentarzami pozostałych! Wredna, niemiła kobieta, wyśmiewająca rodziców z powodu ich niewiedzy!! To nie ja studiowałam medycynę a idąc do lekarza oczekuję, że mi pewne sprawy wyjaśni a nie będzie mnie obrażać!! NIE POLECAM!

Boże chroń nas przed tego typu lekarzami!!!. Koncert nieuprzejmości, wręcz chamstwa jakiego doświadczyłam w czasie wizyty, to coś czego nie zapomnę. Dziecko ma po niej traumę i nie da sobie zrobić zastrzyku.. Dr Kluczyńska prowadzi monolog ze sobą samą, nie da dojść do słowa, jest wręcz agresywna i ma poczucie że jest wszechwiedząca. Tak źle wychowanego człowieka dawno nie spotkałam, i to ma być lekarz i do tego pediatra. Serdecznie odradzam, koszmarny lekarz!!!

witam wszystkich. bardzo bardzo nie mila kobieta !!!!! nie polecam.

witam wszystkich. bardzo bardzo nie mila kobieta !!!!! nie polecam.

szkoda gadać jak wredna i niekompetentna moze byc ta "lekarka" tak to tylko słowo bo napewno nie jest nim z powołania powoiłanie to ma na pieniążki jak prywatnie przyjmuje i umie sie zwracać do człowieka a nie daj Boże trafić na nią na NFZ wielki zastępca ordynatora oddziału dziecięcego w Wyszkowie w szpitalu. nie dość ze kultury brak to jeszcze wyśmiewa rodziców że z dzieckiem które wymiotuje i się krztusi non stop przyjeżdzają i odsyła z kwitkiem. mało tego kompletnie nie interesuje sie pacjentami tylko jak sie jej zapytac o zdrowie dziecka to dopiero przeglada karte pacjenta masakra!!!! do tego w pokoju lekarzy śmierdzi papierochami na oddziale gdzie sa dzieci z dusznościami

To skandal ta kobieta nie powinna "leczyć"nawet zwierząt a co dopiero mieć kontakt z dzieckiem. Ciężko dobrać negatywne słowa aby opisać zachowaie tej kobiety-masakra. Nie można tak tego zostawić. Wszystkie negatywne opinie to także dowód na to co wyrabia na oddziale pediatrycznym,to również dowód na opieszałość jej przełożonych i podobna reakcja i zachowanie. Układy układami ale pewnych sytuacji nie można tolerować. !!!

Witam wszystkich.Ludzie nie idzcie do tej okropnej"baby"doktor.Na dzien dobry uslyszalam kometarz"nadwrarzliwa kolejna"a dodam ze bylam z 6mies.dzieckiem ktore ma plamy na calym ciele-swedzace od kilku mies.wysmiala mnie i niedala dojsc do slowa,nic sie nie dowiedzialam,zmarnowalam czas i skierowanie do lekarza.MASAKRA!!!!

Zgadzam sie ze WSZYSTKIMI opiniami na tym forum. Ta osoba powinna zostać odsunieta od zawodu!! Tego nie da się opisać. Nikt, nigdy mnie tak nie potraktował.Najgorsze jest to, że my płacimy na jej pensje ze składek zdrowotnych. Czy lekarzy przyjmujących na NFZ biorą z łapanki? Szkoda czasu i nerwów. Biorąc pod uwagę czas oczekiwania na alergologa dziecięcego nie ma sensu wizyta u tej doktor,bo oprócz zmieszania z błotem niczego nie dowiecie sie od niej.