lekarz Elżbieta Szulc-Kluczyńska

Alergolog, Pediatra

1,3

Nikomu nie polecam, bardzo nieprzyjemna baba.

Nikomu nie polecam, bardzo nieprzyjemna baba.

Pani Doktor wyśmiała dotychczasowe zalecenia pediatrów, rodzaje szczepionek, które otrzymał, dotychczasowe terapie. Nie pozwalała dojsć do słowa, prowadziła monolog pełen specjalistycznego słownictwa odpowiedniego, ktorego człowiek niespecjalizujący się w alergologii/immunologii nie jest w stanie zrozumieć. Nie była niemiła, ale ta wizyta to kompletna strata czasu i nerwów.

To jest najgorszy lekarz jakiego spotkałam nie zna się na chorobie związanej z alergią ta pani doktor nie nadaje się nawet do leczenia zwierząt a co dopiero ludzi.

nie miła tak jak jej asystentka, cały czas gadająca o sobie, denerwująca babka

nie miła tak jak jej asystentka, cały czas gadająca o sobie, denerwująca babka

Jestem zszokowana tymi wszystkimi opiniami. Dla nas pani doktor jest bardzo miła, dokładnie wszystko wytłumaczy, przepisała odpowiednie leki, a co najważniejsze, jak coś mnie niepokoi mogę zawsze do niej zadzwonić i wszystko dokładnie tłumaczy. Jeżdżę do niej ponad 10 lat i nie mam kompletnie żadnych zastrzeżeń.

bardzo niemiła osoba!! Nigdy więcej do niej nie pójdę. Nie zna się na prawie niczym. Włącznie z wypisywaniem zaświadczeń o chorobie. Wystrojona razem ze swoją panią pielęgniarką. Obie siebie warte. Szkoda czasu na taką wizytę!!

Zgadzam sie pani dr jest beznadziejna.Trafiliśmy z 5 miesięczną córeczką do szpitala bo było juz za pózno na wizytę u lekarza a ona spuchła na buzi oczy załzawione i czerwone i w dodatku cała wysypana i w czerwonych plamach ciągle płakała i nie chciała jesc ani pic.Wydawałoby sie,że lepiej nie mogliśmy trafic a tu proszę!Na wstępie nas wyśmiała i powiedziała"no tak to był powód zeby przyjechac do szpitala,robicie afere"po czym napisała w książeczce to co ja jej powiedziałam ze dziecko miało trzy dni gorączke ale już dwa dni nie gorączkuje teraz ma okropną wysypkę.Te oczy spuchniete i czerwone ciągle je tarła ewidentnie było widac ze jej dokuczały i które mnie tak niepokoiły.Nie pomogła nam tylko wyzwała od psychicznych a na koniec mnie z DZIECKIM NA RĘKACH wypchneła z gabinetu.To jest lekarz!!! ta kobieta chyba mineła się z powołaniem!czy to take dziwne ze z takim małym dzieckiem pojechałam do szpitala o 22 w nocy?! od tego jest nocna pomoc lekarska!a ta kobieta nie powinna tam pracowac.To co ona wyprawia jest karygodne!ale zapewniam panią dr ze ja tego tak nie zostawię.

Zdecydowanie odradzam. Pani "doktor" dała na do zrozumienia że powinniśmy się udać do psychiatry a nie do alergologa. Nie dała dojść do słowa, obrażąła nas, potraktowała nas jak debili. Dziwie się że została alegologiem skoro z góry zakłada że dziecko w wieku 6 lat nie może mieć alergi na pokarm. A szczytem bezczelności tej Pani było to, że przepisała dziecku lek na uspokojenie twierdząc,że dziecko ma takie objawy bo my mu je wmawiamy. Może sama powinna się zgłościć do psychiatry bo normalna to ona nie jest. Strata czasu, nerw i skierowania.

Byłam dziś pierwszy raz i zdecydowanie ostatni!! Już dawno nikt mi tak nie podniósł ciśnienia. Dziecka nawet nie dotknęła, nie dała dojść do głosu, wygłosiła tylko długi monolog, zmieszała nas z błotem, mimo iż nic się nie dowiedziała. PANIUSIA BEZ FARTUCHA!!!!

"Pani doktor" bardzo niemiła, bardzo wystrojona i uważa się za osobę wszechwiedzącą, a szczególnie w medycynie. Nie potrafi rozmawiać z ludźmi, i wydaje mi się, że poczuje się lepiej, jeśli komuś przygada. Zdecydowanie odradzam !