Pediatra Zielonka

Pediatra, Nefrolog dziecięcy

Centrum Medyczne "Zdrowie"
Kolejowa 5b

wizyta już od 150
Dr Obrycki leczył moje dziecko na zakażenie dróg moczowych. Wizyta przebiegała spokojnie i bez pośpiechu. Lekarz odpowiadał na moje wszystkie pytania ( dość liczne ) z cierpliwością :)
Widać było , ze lubi dzieci i jest lekarzem z powołania. Polecam dr Obryckiego i napewno do niego wrócimy.
Opinia dodana przez: Dagmara

lekarz Michał Hoffman

Pediatra

Centrum MULTI-MEDICA Sp. z o.o.
ul. Józefa Poniatowskiego 97
05-220 Zielonka

Nie polecam. Właściwie powinnam podać go do sądu, bo z powodu jego ignorancji moje dziecko będzie najprawdopodobniej niewidome na jedno oko ( lub w najlepszym wypadku słabowidzące). Gdy miało ospę wyskoczyła mu krosta na rogowce w oku. Pan doktor nie dość , że bardzo nas popędzał ( bo czekała kolejka osób ) to zajął się głównie krostami na ciele. Gdy upomniałam się o coś na oko to przypisał kropelki ( ...
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Marta Bulej

Staszica 5
05-220 Zielonka

Bardzo uprzejma i rzeczowa Pani doktor. Badanie przebiegło sprawnie i dokładnie (mam porównanie z prywatna opieka medyczna). Nie rozumiem skąd negatywne komentarze.
Opinia dodana przez: Dawid

dr Elzbieta Kowalska

05-220 Zielonka

Właśnie miałam dziś wątpliwą przyjemność rozmowy z panią doktor.
Już na wstępie pani doktor była nieuprzejma i niezadowolona bo klimatyzacja w gabinecie nie działa (jakby to była moja wina).
Pojawiłam się u Pani doktor po skierowanie na badanie krwi. Córka w styczniu miała robione badania, które nie wyszły za dobrze i po trzech miesiącach lekarz kazał jeszcze raz zrobić te badania, żeby porównać i zobaczyć czy się nie pogarsza.
Kiedy ...
Opinia dodana przez: Marta_P07

lekarz Małgorzata Begier-Trautsolt

Neurolog dziecięcy, Pediatra

SPZOZ Miejski Ośrodek Zdrowia
ulica Mickiewicza 18
05-220 Zielonka

Jestem z synkiem po wizycie u Pani dr
Niestety nie przekonała mnie do swoich teorii. Dziecko bardzo napięte , płaczliwe , opóźnione w rozwoju , a zdaniem dr wszystko dobrze. Kazała głaskać dziecko i nie rehabilitować metodą Vojty, o której zdaje się nie ma pojęcia. Nie polecam ! Poszłam do dr Banaszek by sprawdziła synka i tu alarm ! Intensywna rehabilitacja , zagrożenie porażeniem mózgowym 😭 , wzięliśmy się ostro ...
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Joanna Kalicka-Kisiel

Pulmonolog, Pediatra

SPZOZ Miejski Ośrodek Zdrowia
ulica Mickiewicza 18
05-220 Zielonka

musze przyznac ze jest jedyny lekarz w osrodku w zielonce do ktorego mam zufanie moze i przepisuje drogie lekarstwa ale nigdy sie nie zawiodlam i zawsze moge liczyc na jej pomoc
Opinia dodana przez: anna m 78

lekarz Anna Rejmer-Szymańska

Wyszyńskiego 7 bl.16/450
05-220 Zielonka

Pani doktor przesympatyczna z podejściem do maluchow. Zawsze dokładnie ogląda dziecko, pyta co i Nas słychać. Nie jest zwolenniczką antybiotyków. Wykryla u synka refluks kiedy lekarz pierwszego kontaktu umierał się że dziecko się przejada. Polecam serdecznie Panią doktor na wizyty prywatne.
Opinia dodana przez: Olga

lekarz Barbara Stańczyk

Chopina 4
05-220 Zielonka

Pani doktor spokojnie, z wielką uprzejmością i zaangażowaniem wszystko wytłumaczy. W naszym przypadku po włączeniu leków, które pani doktor przepisała nastąpiła natychmiastowa poprawa. Polecam z całego serca.
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Beata Kołodziejczyk

Reumatolog, Pediatra

Wojska Polskiego 26
05-220 Zielonka

Panią Doktor poznaliśmy w Instytucie Reumatologii. Dzięki niej odzyskaliśmy ufność w polską służbę zdrowia.

lekarz Marta Macyszyn-Bulej

Staszica 5