lekarz Michał Hoffman

Pediatra

Nie polecam. Właściwie powinnam podać go do sądu, bo z powodu jego ignorancji moje dziecko będzie najprawdopodobniej niewidome na jedno oko ( lub w najlepszym wypadku słabowidzące). Gdy miało ospę wyskoczyła mu krosta na rogowce w oku. Pan doktor nie dość , że bardzo nas popędzał ( bo czekała kolejka osób ) to zajął się głównie krostami na ciele. Gdy upomniałam się o coś na oko to przypisał kropelki ( ale miałam wrażenie, że nie do końca uważał to za konieczne ), które nie zadziałały, bo stan zapalny utrzymywał się długo, a teraz okazało się, że jest blizna na rogówce w centralnym punkcie, która bardzo utrudnia widzenie. A blizna na rogówce jest przy obecnym stanie medycyny nie do usunięcia. Pozostaje nam tylko przeszczep, który rzadko przyjmuje się u dzieci, nie mówiąc o dostępności dawcy.

Lekarz wyjątkowy i z powołania. Najlepszy specjalista, jakiego w życiu spotkałam. Poświęca czas na poznanie pacjenta i przy kolejnych wizytach pamięta go. Unika podawania antybiotyków, kilkukrotnie udawało nam się wyjść z poważnych infekcji bez stosowania inwazyjnych środków. Proponuje tańsze wersje leków, ufam, że rekomenduje lekarstwa dlatego, że są w danym przypadku najlepsze, a nie ze względu na profity od koncernów farmaceutycznych. I jedna z najważniejszych rzeczy - dokładnie tłumaczy przebieg choroby, wyjaśnia dlaczego przepisuje takie, a nie inne leki i jakie jest ich działanie. Człowiek wychodzi z gabinetu doinformowany i z poczuciem, że dziecko jest pod możliwie najlepszą opieką. Z całego serca dziękuję Panu Doktorowi za dotychczasową pomoc.

Dr Hoffman jak zawsze na posterunku dzieci przy nim są otwarte i chętne do badań diagnozy zawsze w 10. Bardzo polecam.

najlepszy lekarz jakiego znam!ma podejście do dzieci stara się leczyć bez antybiotyków zawsze na posterunku nigdy nie odmawia pomocy polecam!

polecam!

Byliśmy u Pana doktora Hoffmana z polecenia przyjaciół na wizycie z naszą córeczką . Przyjechaliśmy z Warszawy i było warto . Nadzwyczaj kompetenty i sympatyczny człowiek . Wcześniej odwiedziliśmy kilka placówek ale do tej tylko będziemy wracać napewno . Pierwszy raz mamy do czynienia z taką opieką w Poradni Zdrowych Dzieci . Antybiotyk na katar to kazdy potrafi wypisać , ale tak indywidualnie podejść do teoretycznie zdrowego dziecka nie każdy potrafi . Lekarz godny polecenia każdemu . A duet jaki tworzy z Panią Pielęgniarką z Punktu Szczepień jest wyjątkowy . Porozumienie bez słów . Ogromny profesjonalizm godny pozazdroszczenia przez każdą przychodnię . Polecam każdemu , kto ma małe dzieci . Można oddać swoje pociechy pod ich opiekę bez wachania .

Lekarz jakich mało, albo nawet on to jeden na milion. Podejście do dzieci wspaniałe i jak sam mówi on jest adwokatem dzieci i dobrze bo takiego wspaniałego lekarza w życiu nie spotkałam, mam nadzieje że za często nie będę miała powodów do kontaktów z Panem Hoffmanem ale jak idę do niego z córeczką to wiem że jest w dobrych rękach. Serdeczie polecam Pana doktora, przedewszystkim życze zdrowia.

Zdecydowanie polecam tego lekarza. Najlepszy pediatra jakiego znam, konkretny, miły, delikatny, z podejściem do dzieci, dokładnie tłumaczy co dolega dziecku, dlaczego tak się dzieje, jakie leki przepisuje i dlaczego właśnie te, dzieli się swoją wiedzą - co jest praktycznie niespotykane - zazwyczaj lekarze stawiają diagnozę, przepisują leki i na tym koniec, a Pan dr Hoffman wszystko dokładnie opisuje i tłumaczy. Jeszcze raz polecam!

Jestem mamą dwóch dorosłych już facetów, odkąd Pan dr. Michał roztoczył nad nimi opiekę przestali chorować.Super podejście do dzieci, olbrzymia wiedza, nie spotkałam lepszego pediatry w okolicy. Chyba nic więcej nie trzeba dodawać. Chciałabym aby moi synowie leczyli swoje pociechy właśnie u Pana dr. Michała

Ja Pana Dr.Michała znam od dziecka a teraz sama jeżdżę do niego ze swoją córeczką.Zawsze po wizycie śmieje się,że dr,Michał ma uzdrawiającą moc a tak na poważnie,to zawsze bardzo nam pomaga i trafnie dobiera leki,nie naciąga i nie testuje nowych leków na pacjencie.Pan Doktor jako jeden z lekarzy bardzo pomógł kiedyś mojemu młodszemu bratu.Jest najlepszym lekarzem i śmiało polecam wszystkim bo na zdrowiu nie ma co testować.Jestem młodą mamą a Pan Michał zawsze daje mi dużo mądrych i dobrych rad.Polecam.To dobry i przemiły człowiek.

Zmienialiśmy pediatrów kilka razy,doktor Hoffman to zdecydowanie najlepszy pediatra u jakiego byliśmy.Uprzejmy,kompetentny,dokładnie wypytał o wszystko zanim zbadał córkę,wyjaśnił wszystko(nawet poprzednie choroby córki i diagnozy innych lekarzy)Spokojnie,bez pośpiechu i "spychologi"To najdłuższa wizyta na jakiej do tej pory byliśmy.Nareszcie czuję że dostałam pełną informację na temat dolegliwości dziecka i to bez ciągnięcia lekarza za język.Mamy pełne zaufanie do Pana doktora i napewno zostanie on naszym pediatrą.