lekarz Michał Hoffman

Byliśmy u Pana doktora Hoffmana z polecenia przyjaciół na wizycie z naszą córeczką . Przyjechaliśmy z Warszawy i było warto . Nadzwyczaj kompetenty i sympatyczny człowiek . Wcześniej odwiedziliśmy kilka placówek ale do tej tylko będziemy wracać napewno . Pierwszy raz mamy do czynienia z taką opieką w Poradni Zdrowych Dzieci . Antybiotyk na katar to kazdy potrafi wypisać , ale tak indywidualnie podejść do teoretycznie zdrowego dziecka nie każdy potrafi . Lekarz godny polecenia każdemu . A duet jaki tworzy z Panią Pielęgniarką z Punktu Szczepień jest wyjątkowy . Porozumienie bez słów . Ogromny profesjonalizm godny pozazdroszczenia przez każdą przychodnię . Polecam każdemu , kto ma małe dzieci . Można oddać swoje pociechy pod ich opiekę bez wachania .

Lekarz wyjątkowy i z powołania. Najlepszy specjalista, jakiego w życiu spotkałam. Poświęca czas na poznanie pacjenta i przy kolejnych wizytach pamięta go. Unika podawania antybiotyków, kilkukrotnie udawało nam się wyjść z poważnych infekcji bez stosowania inwazyjnych środków. Proponuje tańsze wersje leków, ufam, że rekomenduje lekarstwa dlatego, że są w danym przypadku najlepsze, a nie ze względu na profity od koncernów farmaceutycznych. I jedna z najważniejszych rzeczy - dokładnie tłumaczy przebieg choroby, wyjaśnia dlaczego przepisuje takie, a nie inne leki i jakie jest ich działanie. Człowiek wychodzi z gabinetu doinformowany i z poczuciem, że dziecko jest pod możliwie najlepszą opieką. Z całego serca dziękuję Panu Doktorowi za dotychczasową pomoc.

Rewelacyjny lekarz,godny zaufania bardzo polecam.

Rewelacyjny lekarz,godny zaufania bardzo polecam.

Zdecydowanie nie polecam, sugeruje wyłącznie leki homeopatyczne i roztwór fizjologiczny wody morskiej (gdy moje dziecko od 4 dni ma temp.powyżej 39)

Bardzo miły i kompetentny. Polecam.spokoił nas jeśli chodzi ochorobe maluszka. Byliśmy u Doktora z przeziebieniem , synek miał wtedy 4 m-ce.Bardzo sie bałam bo zarz po porodzie mały był w szpitalu na oskrzela.Doktor przedstawił nam kilka wersji rozwoju choroby, zapewnił kontakt i polecił leki.

Prawdziwy lekarz z powołania zawsze miły, uśmiechnięty nigdy nie odmówił pomocy

Prawdziwy lekarz z powołania zawsze miły, uśmiechnięty nigdy nie odmówił pomocy

Ja Pana Dr.Michała znam od dziecka a teraz sama jeżdżę do niego ze swoją córeczką.Zawsze po wizycie śmieje się,że dr,Michał ma uzdrawiającą moc a tak na poważnie,to zawsze bardzo nam pomaga i trafnie dobiera leki,nie naciąga i nie testuje nowych leków na pacjencie.Pan Doktor jako jeden z lekarzy bardzo pomógł kiedyś mojemu młodszemu bratu.Jest najlepszym lekarzem i śmiało polecam wszystkim bo na zdrowiu nie ma co testować.Jestem młodą mamą a Pan Michał zawsze daje mi dużo mądrych i dobrych rad.Polecam.To dobry i przemiły człowiek.

To NAJLEPSZY lekarz jakiego w ogóle spotkałam w życiu - i nie chodzi tylko o pediatrów. Pod każdym względem rewelacja. Mądry, kompetentny, za każdym razem nam pomógł - ma ogromne doświadczenie i naprawdę zna się na rzeczy. Nie przepisuje antybiotyków bez potrzeby. (Starszy synek ma 5 lat i jeszcze nie brał antybiotyku, a będąc przedszkolakiem chorował często). Doktor przede wszystkim lubi dzieci i to co robi. Zawsze wszystko spokojnie wytłumaczy. Po jednej wizycie u niego, już inni pediatrzy dla rodziców nie istnieją. Prawdziwy autorytet.

Bardzo dobry specjalista, korzystam razem z rodziną z usług tego lekarza i nigdy się nie zawiodłam. Jego diagnozy zawsze są trafione i leczenie jest bardzo szybkie.

Super lekarz. Polecam go wszystkim znajomym. Zawsze wysłucha, wszystko wytłumaczy.Nie panikuje i uspokaja rodziców. Zawsze mozna do niego zadzwonic i spytac. Najlepszy pediatraj jakiego spotakałm.