lekarz Michał Hoffman

Polecam wszystkim rodzicom. Osoba bardzo kompetentna, nigdy jeszcze nie odmówił nam pomocy bez względu na to czy jest to wizyta w prywatna, czy też w państwowej przychodni. Jego największą zaletą moim zdaniem jest to, że zawsze rozmawia z rodzicem, tłumaczy co dolega dziecku. Wzbudza zaufanie także u dzieci. Antybiotyk - ostateczność.

Gorąco Polecam, Pan doktor zbadał dziecko w niedziele, poważnie podszedł do sprawy kotaktował sie ... sam do nas dzwoniąc... pytając o stan dziecka. polecam

ja leczyłam synka 2 tyg w zwykłej przychodni synkowi dawali antybiotyk jusz 2 tygodnie i niebylo zadnej poprawy. pojechałam do pana michała a okazało sie ze antybiotyk był nie potrzebny bo płuca sa czyste. głuwnym problemem był katar i czerrwone ucho podałam dziecku odrazu leki i naprawde jest poprawa zawsze będe teraz jeżdziła do pana michała i bede go polecać innym bez zastanowienia.

Byłam i wydaje mi się kompetentny ale jak się przychodzi to tylko z jedną sprawą np. przeziębieniem ale jak już chce się zapytać o wysypkę to Pan dr każe się umówić na kolejną wizytę.

lekarz,o którym można pisac i pisac - same pozytywy:-) Od 5 lat- od narodzin mojej starszej córki jest dla mnie jedynym autorytetem w dziedzinie medycyny. Zawsze pomógł, nigdy nie podjął pochopnej decyzji.Po urodzeniu drugiej córeczki nie zastanawiałam się chwili i już wizyta patronażowa była pierwszym kontaktem z dr Hoffmanem. Dzieci go uwielbiają!!

lekarz,o którym można pisac i pisac - same pozytywy:-)

Szczerze polecam Pana doktora, niezależnie od tego czy przyjmyje dziecko podczas wizyty prywatnej czy w publicznej przychodni poświęca dużo czasu na dokładne badanie małego pacjenta i postawienie fachowej diagnozy.

to prawdziwy lekarz z powołania, podejście do dziecka super no i oczywiście do spanikowanych rodziców przede wszystkim:)po wizycie rodzic jest uspokojony bo wie dokładnie jak ma postępować w trakcie leczenia.super polecam.

Po wizycie u Pana Doktora Hoffmana nie ma wątpliwości że trafiliśmuy w profesjonalne i najlepsze ręce:) Polecam wszystkim zatroskanym rodzicom

Bardzo dobry lekarz, zawsze do dyspozycji małego pacjenta i jego rodziców.Godny zaufania i polecenia.

dr Michał Hoffman jest moim lekrazem od 4 roku zycia. Obecnie kończę 2 klase liceum. nigdy, przenigdy nie było tak, żeby pan Dr mnie zawiódł. Polecam wszytskim