Lekarze Pelplin

Super lekarz :)
Jego podejście do pacjenta jest niesamowite, potrafi rozładować całe napięcie towarzyszące podczas wizyty. Przede wszystkim jest delikatny przy tym co robi i doskonale tłumaczy.
Chciałabym mieć taką cierpliwość do ludzi jak ten lekarz :)
Opinia dodana przez: Sylwia

Pelplin Dworcowa 7
83-130 Pelplin

Byłam dziś u dr Macieja po raz pierwszy i jak na razie jestem bardzo zadowolona, uprzejmy i konkretny, w jasny sposób tłumaczy co robi. Poszłam do niego z polecenia i również ja polecam tego stomatologa :-)
Opinia dodana przez: Magdalena

os. Młodych 6 lok. 12
83-130 Pelplin

Dzięki niej mogę normalnie się poruszać i pracować. Z nią się nie dyskutuje - mają być badania i trzymanie się terapii. Z doświadczenia mogę powiedzieć że efekty tego przyszły szybciej niż się tego spodziewałem. Leczę się tylko u niej mimo że obecnie muszę dojechać do ośrodka ponad 30km. Widzę że wielu pacjentów robi to samo. Domyślam się że nie z sentymentu ale z powodu wyników leczenia.

Serdecznie nie polecam
Kto byl ten wie i pewnie prędko nie wroci
,,Lekarz'' zachowuje sie jakby siedzial tam za karę, potrafi ublizyć i nagadać co on sobie nie mysli na kogoś zdanie. Kompletnie nie profesjonalna osoba ktora nie powinna pracować w takim zawodzie. Nie dziwi brak osob na korytarzu przed jego dzwiami. Choc jak widać wszystko mu jedno skoro niedlugo emerytura

83-130 Pelplin

Lekarz pozbawiony empatii, bez powołania. Odmawiający udzielenia pomocy, porady w godzinach pracy, w sytuacji pogorszenia się stanu zdrowia swojego pacienta. Odsyłajacy do lekarza POZ lub na SOR, umywający ręce i niebiorący odpowiedzialności za leczenie. Nie polecam.

Przychodnia POZ Filia Rudno
Pocztowa 4