lekarz Piotr Adamus

Lekarz rodzinny

Wizyta bardzo pozytywna. Doktor miły, uprzejmy. Zbadał, dokładnie wyjaśnił, zlecił odpowiednie badania. Dla mnie wszystko okej. Lekarz godny polecenia.

czytajac te opinie troche sie obawialem ale niezbyt mialem wybor bo jest obecnie tylko on sam w przychodni.Natomiast niepotrzebnie-wszystko wyjasnil,zbadal,zlecil badania.faktycznie czasu bylo dosc mało na wizyte,ale przed gabinetem bylo sporo osob faktycznie

Odradzam, mam bardzo nieprzyjemne wspomnienia po wizycie u tego doktora. Nie wsłuchał się w opisywane przeze mnie dolegliwości. Był zirytowany i zniecierpliwiony, że śmiałam oczekiwałać czegoś więcej niż środków, które każdy może nabyć w aptece bez recepty. Dodał, że "to, co będzie za kilka dni, wiedzą tylko na górze", spoglądając w sufit i kierując tam palec (!) - mam nadzieję, że doktor pamięta swoją wypowiedź, bo ja słyszę ją do dzisiaj. Odczułam brak szacunku do siebie jako Pacjentki. Spodziewałam się człowieka z klasą (w końcu doktor jest też m.in. radnym), ale nic z tych rzeczy. Stanowczo odradzam.

Lekarz nie respektuje czasu pacjenta. W trakcie czasu umówionej wizyty prowadzi rozmowy telefoniczne w gabinecie. Nie zaprasza do gabinetu jak skończy, trzeba wsłuchać się czy rozmowa ustala i dopytywać czy już można wejść. Lekarz na wstępie informuje że 'bez szczepienia do lekarza się nie chodzi tylko leczy w domu'. Rozmawia bardzo nie wyraźnie, ciężko go zrozumieć, włosy opadają mu na oczy co ewidentnie utrudnia mu poprawne widzenie. Lekarz prowadząc wywiad z pacjentem po chwili nie pamięta co się do niego mówiło. Brak kompetencji, kultury i zaangażowania.

Bardzo pozytywnie. Dobrze rozpoznal i pokierował. Dla mnie wszystko w porządku. Zlecił leki wziewne lepsze u mnie niż pulmonolog

Coś okropnego.... człowiek bez kultury i współczucia. Zero pomocy! Człowiek idzie do lekarza bo nie był w stanie iść do pracy przez wysoką gorączkę jeden dzień, ale jego to nie obchodzi...

bardzo pozytywnie,mily ,uprzejmy,wszystko wytlumaczy,fachowo powiazuje rozne schorzenia,polecam