lek. dent. Piotr Bąk

Ortodonta

Doktor bardzo konkretny, kompetentny, ustala z pacjentem plan leczenia, dzięki czemu pacjent wie na czym stoi i czego się może spodziewać. Zawsze dobrze przygotowany do wizyty, poświęca uwagę, rozmawia z pacjentem, tłumaczy co robi, omawia zachodzące zmiany. Nie olewa i nie zbywa ludzi, jak to niestety się dzieje w wielu przypadkach. Gorąco polecam:)

raczej nie polecam, lekarz kazal wrocic ze zdjecem zgryzu, odpowiedzal zdawkowo na moje proby uzyskania jakiechkolwiek informacji - typowe zbywanie pacjenta. Wizyta trwala zaledwie 5 minut, nicezgo nowego sie nie dowiedzialam, wrecz zostalam zniechecona do dalszych dzialan. Strata pieniędzy. Zdecydowanie nie polecam.

Strata pieniędzy.
Zdecydowanie nie polecam.

Lekarz bardo dobry polecam zęby mam teraz śliczne dzięki niemu

Lekarz bardo dobry polecam
zęby mam teraz śliczne dzięki niemu

Fachowy, rzetelny, utrzymuje miłe relacje z pacjentami.

Fachowy, rzetelny, utrzymuje miłe relacje z pacjentami.

Fachowy, kompetentny, dokładnie tłumaczy przebieg leczenia. Wielu znajomych leczyło się u Niego i są bardzo zadowoleni z efektów

Byłam z synem na dwóch wizytach u tego ortodonty, lecz po drugiej skapitulowałam. Niestety nie mogę podzielić opinii moich poprzedników. Lekarz poświęcał nam ok. 5 min. czasu i rzucał jakieś uniwersalne teksty (które słyszałam wcześniej w poczekalni). To taka masówka, brak indywidualnego podejścia.

byłam z 6-cio letnim synem...lekarz kompetentny...wszystko nam wytłumaczył..po kolei...drobiazgowo wręcz...;)))))))))widocznie miałam dziwny wyraz twarzy...;))))miło...szybko...bezboleśnie...syn zadowolony ;)))a nie wystraszony...oby więcej takich lekarzy...

fachowiec, na każde pytanie konkretna odpowiedź,cennik wisi w widocznym miejscu na korytarzu , wizyty umawiane telefonicznie