lek. dent. Piotr Blajer

Najlepszy dentysta w Rzeszowie, usuwa zęby w sekundę. Jest uczciwy i nie wyciąga od ludzi znacznych pieniędzy, jak to robi wielu oszustów. Udałem się do tego pana Blajera z trudnym zębem do "wyrwania", a raczej do chirurgicznego usunięcia. Sytuacja była dla mnie o tyle nieprzyjemna, że zostałem wcześniej oszukany w w placówce Albadent, gdzie wyciągnęli ode mnie znaczne sumy pieniędzy. Pan blajer widząc mój straszny stan nawet mi obniżył koszty. Uświadomiłem sobie jak bardzo zostałem oszukany przez niejakiego pana P. Strzępka z placówki Albadent, który wyciąga od ludzi znaczne sumy, niestety okaleczając przy tym ludzi.

Bardzo profesjonalny dentysta. Wykonał skomplikowany zabieg z mistrzowską precyzją. Kość została otworzona bardzo głęboko i i chirurgicznie usunięta została bardzo trudna ósemka, a raczej zawiązki ósemki, która rosła z boku żuchwy, nawet nie w łuku zębowym. Pan Blajer poradził sobie z tym problemem chociaż zabieg był bardzo ciężki. Było to, co prawda wiele lat temu, ale dentysta ten zasługuje na podziękowanie.

Bardzo fachowy dentysta, zna się na rzeczy, chirurg, który z precyzją potrafi wykonać bardzo skomplikowany zabieg wewnątrz kości. Nawet niewyrżnięte zęby umie dobrze "wyrwać", czy też wydłutować.

Bardzo dobry chirurg, usunął mi bardzo trudną ósemkę, niewyrżniętą. Zabieg należał do niezwykle trudnych, mało kto by się tego podjął. Lekarz godny polecenia, zna się na swojej pracy i nie oszukuje ludzi, ani nie ściąga pieniędzy, nie zawyża sztucznie cen, bo wie, że posiada umiejętności. Jest zupełnym przeciwieństwem , niektórych lekarzy, którzy oszukują i okaleczają ludzi, jak np. w placówce Albadent, która prowadzi działalność opartą na oszustwie.

Żaden z niego specjalista chirurgii szczękowej. Nie potrafił rozpoznać przetoki po ekstrakcji górnej szóstki.