dr Piotr Czyżewski

Neurochirurg

koszmar przeżyłam! jeszcze nigdy nie potraktował mnie żaden lekarz.Poszłam do niego z opisem RM rok po przebytej operacji w innym niż on pracuje szpitalu, ponieważ nie chcieli mnie tam przyjąć ze względu na brak miejc. Od wejścia zaczął mnie wyzywać :po co do niego przyszłam?co on ma tu do roboty?, że mam iść tam gdzie mnie operowali. Gdyby mógł wykopałby mnie z hukiem za drzwi. Nigdy więcej tam moja noga nie postanie! napiszę skargę ,ale czy to coś da?

Mój Tata trafił na OIOM z tragicznym wylewem. Dzisiaj jest stan krytyczny i wiemy, że nie uratujemy go. Ale nawet w takiej sytuacji nie powiem zlego słowa na ordynatora Czyżewskiego. Zawsze , choć dwa słowa zamieni, pełna opieka nad chorym, pełna informacja na temat chorego. I do tego- co najważniejsze - niesamowita wiedza i kompetencja w zakresie neurochirurgi.

Bardzo kompetentny i wzbudzający zaufanie specjalista.Jeśli chodzi o mój przypadek,wzorowo i fachowo przeprowadził trudną operacje.Zebrał pochwały od samego ordynatora.Dzięki doktorze!

Jestem bardzo zadowolona i usatysfakcjonowana.Dziękuje,że jest ten lekarz.

Jestem bardzo zadowolona i usatysfakcjonowana.Dziękuje,że jest ten lekarz.

zaangażowany w swoją pracę i wybitny fachowiec zawdzięczm mu życie

zaangażowany w swoją pracę i wybitny fachowiec zawdzięczm mu życie

Szczerze gowno daje taka wizyta bo nawet niemoze dac skierowania.Po wizycie publiczej.Wizyta 3 minuty.Fakt ze mnie operował, ale teraz ma zwis na pacjeta.Wiadomo o co chodzi.Zrobic swoje i skasowac pieniadze,a teraz czlowiek sie meczy!!

Nie można oceniać tego Pana po jednej wizycie. Nie należy on do najsympatyczniejszych, a wręcz przeciwnie jest nie miły, ale nie wymagajmy, żeby darzył każdego pacjenta szczególnym uczuciem, tym bardziej, że na korytarzu poradni co tydzień czka ok. 30 osób. Jest bardzo kompetentny i jest specjalistą w swojej dziedzinie. Polecam!

beznadzieja, zwykly ignorant NIE POLECAM

beznadzieja, zwykly ignorant NIE POLECAM

beznadziejny lekarz, nic nie umiał konkretnego poiwedzieć, zbył nie tylko jak juz zapłaciłem za wizyte, nie dał jakichkolwiek wskazówe co dalej