lekarz Piotr Dłubis

RTG, Ginekolog położnik, USG

2,9
2,9

Nie polecam, Lekarz prowadził moją ciąże, pierwszą ciąże. Na moje pytania odpowiadał jednym słowem zbywając mnie, do końca ciąży ani razu nie wspomniał o płci dziecka. Badania wykonuje w trybie ekspresowym. Prosząc lekarza o jeden wydruk z USG odpowiedział mi, że mam wydruk z prenatalnych i to mi powinno wystarczyć oraz, że nie może dawać druku pacjentkom.

Nie polecam,

Jak dla mnie jest lekarzem małomównym i mało komunikatywnym. Nie wiem co o tym lekarzu sądzić... Zleca wszystkie badania zalecane w podstawowym programie dla kobiet w ciąży. Niestety w ogóle nie mówi co jest. Jak jest dobrze, to nie mówi, że jest dobrze. Podczas USG mamrocze coś pod nosem z czego nic nie słychać. Więc nawet nie wiem co bada, a jestem ciekawa. Jeśli jest coś źle to też nie mówi, jedyne co mówi to jakie zrobić badania i jakie brać leki. Ja jestem osobą, która lubi wiedzieć. A pan doktor chyba nie lubi dużo mówić. Tłumaczę sobie to tak, że może jest skupiony na fachowej i medycznej stronie swojej pracy bardziej niż na komunikacji z pacjentką. I może jest kompetentny, ale przez takie mrukowate zachowanie nie wzbudza zaufania, bo w sumie nie tłumaczy co i jak i nie wiem czy wnioski sobie wymyśla z sufitu, czy po prostu jest tak dobry, że nie uważa aby to było konieczne informować pacjentkę o szczegółach, ktorych jako laik pewnie nie zrozumie. Nie mówi, co i jak z dzieckiem, tylko daje posłuchać bicia serca. Nie wiem, co standardowo można powiedzieć podczas badania usg pacjentce, ale ja czuję się niedoinformowana, a przez to niepewna. Z kolei gdy zadaję pytanie pan doktor tak odpowiada, jakby był zły że się pytam albo jakby chciał mnie zbyć. Nie zgodzę się z opinią, że jest lekarzem uprzejmym. Ani razu nie widziałam, aby się uśmiechnął. Dodatkowo prawie w ogóle nie patrzy w oczy, a gdy mówię coś to mam wrażenie jalby w ogóle nie słuchał co mówię. Moje odczucia mogą być subiektywne. Dopiero po kilku wizytach i skutkach prowadzonej przez lekarza opieki można wydać opinię. Ale póki co mogę tylko powiedzieć, że ja odbieram pana doktora tak, że dla niego pacjentka to przypadek medyczny, a nie osoba która oprócz organizmu ma też emocje. Zobaczymy, czas pokaże.

Lekarz debebil a nie lekarz !!! Chodziłam do niego myślałam że będzie moim lekarzem do końca ciąży ale nie będę ryzykować ... Zapytałam go czy W końcu zrobi mi usg USLYSZALAM A PO CO NIE ROBI SIE TAK CZESTO TYLKO 3 RAZY PRZEZ CALA CIAZE !!! USLYSZALAM TEZ ZE ON NIE MA TAKIEGO OBOWIAZKU UMIEC OBSLUGIWAC APARAT USG porażka mogła bym pisać i pisać bo jeszcze w życiu i lekarza nie usłyszałam takich głupot !!! LEKARZA NIE POLECAM A NAJCHETNIEJ TO GDYBY WOGOLE TACY LUDZIE TRZYMALI SIE Z DALEKA OD WYKONYWANIA ZAWODU TAK ODPOWIEDZIALNEGO JAK LEKARZ !!!!!!!!!

Nie polecam!!! w pierwszej ciązy po pozytywnym teście stwierdził, że cos tam jest, ale nie wie co to i że jest prawdopodobieństwo, że ciaza nie bedzie rozwijac się prawidłowo. Nie zlecił badań. Zmieniłam lekarza i dziś corka ma dwa latka i jest zdrowa :) Teraz przy drugiej ciąży zas nic nie widział i dał skierowanie na czyszczenie do szpitala... Poczekałam 2 tyg poszłam do innego lekarza i okazało się, że to dopiero początek 7 tyg, serduszko już bije a przez niego usunęłabym zdrowa ciaze. Powinien zlecic badania a nie od razu na skrobanie ;/ Wizyty są ekspresowe, nic nie tłumaczy, jest niedelikatny... Dobry do wypisania recepty na tabletki antykoncepcyjne i nic więcej!

Najlepszy lekarz jakiego miałam od iluś lat. Kompetentny, cierpliwy i spokojny. Rozwiał wszystkie moje obawy, odpowiadając bez zniecierpliwienia na pytania. Pozytyw!

Odradzam tego lekarza kazdemu kto wybiera sie do niego na wizyte.Mam ciaze zagrozona ,lezalalm w szpitalu,biore leki na podrzymanie a mimo to jak spytalam sie czy moglby kontynuowac moje l-4 ze szpitala bo mam ciezka prace fizyczna to mi powiedzial,ze nie obchodzi go gdzie pracuje chocbym nawet latala to go to nic nie interesuje.z badan to tylko morfologia i mocz a usg wogole nie robi.

pan doktor mimo że prowadził moją ciążę to przy porodziebył wyraźnie zły że gdy on za godzinę kończy zmianę ja zaczynam 2 fazę porodu.Miałam rozkaz nie krzyczeć i nie panikować gdy mój prawie 5 kg syn rodził się rączką a ja mdlałam z bólu.To było jedyne zdarzenie po którym tak bardzo zraziłam się do pana doktora

Lekarz beznadziejny!!! Chodzę do niego od początku ciąży,jestem w piątym miesiącu ciąży i moja cierpliwość dobiegła końca.Żadnego Usg tylko badanie krwi i moczu. A skąd pewność,że z dzieckiem wszystko w porządku bez zrobienia Usg tylko badanie ginekologiczne. A było już wiele przesłanek ku temu,że powinnam mieć usg. Poprostu paranoja!!!! Moja noga już więcej nie postanie u niego w gabinecie. A Ci co go chwalą muszą mu nieżle smarować w łapę. Bo innego wytłumaczenia nie ma!!!

POLECAM. Profesjonalista. Człowiek, który uratował mi życie. Odpowiednie i błyskawiczne postawienie diagnozy oraz szybka i sprawna interwencja - dzięki niemu mogę oglądać swoje dzieciaczki.

zdecydowanie polecam, kompetentny, uprzejmy, jeśli jest problem stara się znaleźć przyczynę, jeśli zachodzi potrzeba konsultacji telefonicznej zawsze chętnie pomoże, nie zbywa pacjentki. Pracuje w kilku przychodniach w Katowicach i również w szpitalu w Bogucicach. Prywatnie przyjmuje na ul.Mariackiej 36/6 w Katowicach, wizyta kosztuje 100 zł (z usg)