dr hab. n. med. Piotr Dobroński

Androlog, Urolog

Dodaj opinię Umów wizytę

"1998 r. - specjalizacja II stopnia z urologii, jednocześnie specjalizacja europejska z urologii (Fellow of European Board of urology)
2003 ...

2003 r. - dyplom doktora z wyróżnieniem nadany uchwała Rady II Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie
2013 r. - stopień dr habilitowanego nadany przez Radę II Wydziału Lekarskiego WUM
Związany zawodowo ze Szpitalem Bielańskim"

Jestem 2.5 miesiąca po zabiegu/operacji żylaków powrozka nasiennego. Zauważyłem powiększone lewe jądro z początkiem roku. Byłem załamany, jeszcze bardziej wystraszony - myślę że większość facetów tak reaguje - to normalne. Panowie - byłem u kilku specjalistów w Warszawie. Proponowali zabiegi różnymi metodami - bardziej inwazyjnymi. Po kilku wizytach u dok. Dobrońskiego zdecydowałem się że jemu powierzę wykonanie zabiegu w pełnej narkozie. Została tylko mała blizna ok 5 cm i po miesiącu byłem już prawie w pełni sprawny. Polecam Doktora z czystym sumieniem. Jeśli nie mają dla Ciebie znaczenia pieniądze tylko ...

Jestem 2.5 miesiąca po zabiegu/operacji żylaków powrozka nasiennego.
Zauważyłem powiększone lewe jądro z początkiem roku.
Byłem załamany, jeszcze bardziej wystraszony - myślę że większość facetów tak reaguje - to normalne. Panowie - byłem u kilku specjalistów w Warszawie. Proponowali zabiegi różnymi metodami - bardziej inwazyjnymi. Po kilku wizytach u dok. Dobrońskiego zdecydowałem się że jemu powierzę wykonanie zabiegu w pełnej narkozie. Została tylko mała blizna ok 5 cm i po miesiącu byłem już prawie w pełni sprawny. Polecam Doktora z czystym sumieniem. Jeśli nie mają dla Ciebie znaczenia pieniądze tylko zdrowie oraz szybka rekonwalescencja nie znajdziesz lepszego specjalisty.
Wiele czytałem i WY zapewne też.
Każdego którego czeka to co ja mam już za sobą uspokajam i polecam oddać się w ręce Doktora Dobrońskiego.
DOKTORZE - jeszcze raz DZIĘKUJĘ.
z wyrazami szacunku

Rewelacyjny lekarz, profesjonalne podejście, godny polecenia!!!

Rewelacyjny lekarz, profesjonalne podejście, godny polecenia!!!

Bardzo kompetentny i rzeczowy lekarz. Zabieg stulejki przebiegł bardzo szybko bez żadnych przykrych incydentów. Polecam jak najbardziej wszystkim, super kontakt i profesjonalizm

Wciąż poszukujesz "Androlog Warszawa"?

Warszawskie Centrum Medyczne Sp. z o.o.
ulica Wynalazek 4
Centrum Medyczne Fundacji Zdrowie