Jestem absolwentem Akademii Medycznej im. Piastów Śląskich we Wrocławiu.

Jestem absolwentem Akademii Medycznej im. Piastów Śląskich we Wrocławiu.

Swoje doświadczenie zawodowe zdobywałem pracując w Dolnośląskim Centrum Zdrowia Psychicznego we Wrocławiu, w Oddziale Psychiatrycznym Szpitala Wielospecjalistycznego w Miliczu oraz w latach 2012-2016 w Wojewódzkim Szpitalu dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Lubiążu w Oddziale Psychiatrii Sądowej o Wzmocnionym Zabezpieczeniu dla Młodzieży.

Od wielu lat praktykuję w Poradni Zdrowia Psychicznego w Dzierżoniowie, a także w oddziale psychiatrycznym Brzeskiego Centrum Medycznego. Od 2012 roku zajmuję się także opiniowaniem sądowym. W 2007 roku ukończyłem 4 letnie Krakowskie Centrum Psychoterapii. Tytuł Specjalisty Psychiatry Dorosłych uzyskałem w 2012 roku, a po trzech kolejnych latach również Specjalisty Psychiatrii dzieci i młodzieży.

Aktualnie jestem w trakcie specjalizacji z seksuologii. Swoją pomoc zarówno dorosłym jak i dzieciom i młodzieży oferuję w Dolnośląskim Centrum Psychoterapii we Wrocławiu (www.dcp.wroclaw.pl ).

Przyjmuję pacjentów dorosłych w każdy czwartek.
Z kolei dzieci i młodzież przyjmuję w każdy piątek.

Wykształcenie:

Akademia Medyczna im. Piastów Śląskich we Wrocławiu

2007r- ukończenie 4-letniego Krakowskiego Centrum Psychoterapii

2012r- Uzyskanie tytułu Specjalisty Psychiatry Dorosłych

2015r- Uzyskanie tytułu Specjalisty Psychiatrii Dzieci i Młodzieży

Bardzo rzeczowa wizyta. Szybka i trafna diagnoza.Duże poczucie bezpieczeństwa podczas wizyty. Dobra lokalizacja - blisko dworca PKP.