lekarz Piotr Dragon

Psychiatra

lekarz dostępny, budzi zaufanie pacjęta

lekarz dostępny, budzi zaufanie pacjęta

Facet według mnie nie ma zielonego pojęcia o psychiatrii , zastanawiam się jakim cudem zdobył dyplom. Może mija opinia jest subiektywna bo mi nie pomógł. Ja w każdym razie już do niego nie pójdę.

Faktycznie wypisuje tylko recepty za 100 zł. Kompletnie nie interesuje go problem pacjenta. Coś makabrycznego.Nie polecam w ogóle.Tacy są niektórzy lekarze, niestety. Za to Pani dr Bożena Szymik Iwanecka z Pszowa to jest lekarz! Wspaniała osoba! Pomoże!

To kompletny wariat. On sam wymaga leczenia. Jego sposob na leczenie to uzaleznienie od leków i zarabianie kolejnych pieniędzy. Wizyta u niego to wypisywanie recept.

Nie zna sie na psychaitrii ani na leczeniu !To jest paranoik, a nie lekarz !!!

Nie zna sie na psychaitrii ani na leczeniu !To jest paranoik, a nie lekarz !!!

Polecam. Duża wrażliwość na pacjenta, kompetentna diagnoza,miły w kontakcie z pacjentem.

Ma mało czasu dla pacjenta, bywa niemiły, zaspokaja rodziny

Ma mało czasu dla pacjenta, bywa niemiły, zaspokaja rodziny

Napewno jest dobrym specjalista ,ale poświęca zbyt mało czasu dla pacjenta. Wygląda to tak ,że płaci się 100,00 pln za wypisanie recept . Czasami mam wrażenie ,że kolejka do niego to wyłącznie kolejka po recepty . Kiedyś zdecydowanie więcej czasu poświęcał pacjentowi . Chodzę do niego bo szanuje decyzje pacjent ai nie daje silnych lekarstw .

świetny lekarz, szybko wzbudza zaufanie chorych, dobrze, w jego gabinetach można spotkać mnóstwo pacjentów:)