lekarz Piotr Dragon

3,2
3,1
3,7
3,1

Dr Dragon jest moim trzecim psychiatrą. Byłam dopiero na pierwszej wizycie, ale sprawił na mnie wrażenie bardzo kompetentnego lekarza - poważnie potraktował moje problemy, patrząc na mnie potrafił powiedzieć, co mi dolega, przepisał leki, które faktycznie mają szansę pomóc, a nie właściwie "placebo" jak poprzedni. Ponadto jest ciepłym, miłym człowiekiem, w gabinecie panuje luźna atmosfera, co w przypadku psychiatry jest bardzo ważne. Leczy również moją siostrę, która dzięki niemu wychodzi z bardzo poważnej depresji, skutecznie pomógł znajomemu uzależnionemu od alkoholu. Polecam :)

Do Pana doktora trafiłam prawie 7 lat temu.Pomógł mi bardzo,trafnie ocenił stan zdrowia i problem,od razu doskonale ustawił leki.Moja mamę w ciągu trzech tygodni postawił na nogi,cierpiała na psychozę starczą.do dnia dzisiejszego wszystko jest dobrze:)a propos recept nigdy nie odczułam że muszę po nie właśnie iść i płacic 100zł.Jest bardzo sympatyczny z poczuciem humoru;)miałam problemy tylko weszłam od razu zauważył zmiane.Osobiście polecam Pana doktora jednakze nasze nastawienie jest również ważne.Jeżeli idziesz do lekarza z nastawieniem"na pewno mi nie pomoze"to nie dziwię się ze niektórzy piszą to co pisza.Pozdrawiam

Wilk w skórze owcy ! Pan powinien sam się leczyć albo już jest w trakcie co by tłumaczyło tę... minę .Jestem osoba usmiechnieta, pewna siebie.. ale Pan "doktor" nie znając mnie i mego życia po 10 min Mego monologu stwierdził, że barkuje mi uśmiechu i pewności siebie ( Ciekawe czy jakby pracował fizycznie do oberwania sobie pleców to czy by chodził z bananem na twarzy.. ).Paranoja. Nie interesowało Go co mam do powiedzenia, gdyż z góry obstawił diagnozę słowami kończącymi... "To co Pani mówi nie pasuje do choroby, ale Ja tak napiszę.." Byle wyjdzie recepta i będzie kolejny do leczenia, wkoncu nie ma pacjenta- nie ma wypłaty.W życiu do Niego bym nie poszła. Bo cokolwiek by sie nie powiedziało to i tak będzie przeciwko pacjentowi.NIE POLECAM!!

znakomity lekarz, najlepszy lekarz psychiatra w Rybniku, ma swietne podejscie do pacjenta i jest niezwykle kompetentny

Bardzo dobry lekarz. Wykazuje duże zainteresowanie pacjentem, który czuje się u niego kimś wyjątkowym, nie sprawdza czasu, wydaje się jakby człowiek był kimś najważniejszym i jedynym pacjentem tego dnia.

Bardzo przyjemny i wzbudzający zaufanie człowiek. Zawsze serdeczny i uśmiechnięty. Potrafi rozmawiać z pacjentem wtrącając wyrazy gwary śląskiej (jeżeli wie z kim ma do czynienia) oraz używać bardzo poprawnej polszczyzny. Wchodzisz do niego i czujesz luz. Polecam.

lekarz nie zainteresowany stanem pacjenta. Krótka wizyta ,wypisanie recepty i do zobaczenia.Od 2 lat leczenia moje wizyty nie trwały dłużej ,niż czas potrzebny panu doktorowi na wypisanie recepty. Odradzam wszystkim tego lekarza.

Bardzo dobry lekarz.Polecam go jak najbardziej,wyleczył już dużo moich znajomych z depresji.

Fenomenalny człowiek.Serdeczny i profesjonalny.A co najważniejsze skuteczny i rzetelny!

Mam 31 lat i u dr Dragona leczę się juz 11 lat...wyciagnoł mnie z bardzo ciężkiej depresji i dzięki niemu w miare normalnie funkcjonuje w społeczeństwie (skończyłam studia i pracuję). Sprawy stawia jasno i niczego nie ukrywa. Poleciłam wielu osobom.