lekarz Piotr Dudek

Endokrynolog

Pan doktor jest lekarzem godnym polecenia, jest skrupulatny rzetelnie przeprowadza wywiad lekarski z pacjentem. w moim przypadku dzięki temu zlecił szczegółowe badania

Widocznie tak miało być. Kilku poprzednich lekarzy bagatelizowało problem z tarczycą i podwyższone tsh. Doktor Piotr poprowadził mnie za rękę. Jeszcze nie mam końcowych efektów jego diagnozy, będę pisać jakby co. To rzetelny lekarz z powołania. Polecam.

leczę się u pana doktora już 4 lata uważam że jest bardzo dobrym lekarzem ale przede wszystkim dobrym człowiekiem co niestety w dzisiejszych czasach jest rzadko spotykane w środowisku lekarzy nie ma humorów i kaprysów o wszystko można go zapytać jest wesołym człowiekiem nie odczuwa się takiego dystansu jak przy innych lekarzach na wizyty chodzi ze mną mój maż który też ma takie samo zdanie i bardzo lubi pogawędki z panem doktorem polecamy

Jest świetnym lekarzem, za każdym razem tłumaczy jak przyjmować leki oraz jakie mogą występować objawy niepożądane. Nigdy nie spotkałam lekarza który za każdym razem tak szczegółowo podchodzi do sprawy. Jest bardzo rzetelny, uśmiechnięty i nigdy nie "olał" mnie i nie ignoruje tego co się do niego mówi oraz zawsze odpowiada na zadane mu pytanie. Bardzo polecam tego lekarza :)

Pan doktor jako pierwszy skierowal mnie na odpowiednie badania -jestem wdzięczna -wykryto powazną chorobe z ktora zylam od wielu lat .Dziekuje-MIRKA.

Najlepszy lekarz jakiego znam!Leczę się u niego ja i moja siostra od kilku lat z powodu tarczycy,rewelacyjny człowiek, świetny fachowiec, podchodzi do pacjenta kompleksowo, nie skupia się na jednej chorobie ale stara się robić dokładny wywiad i badać pod każdym kątem aby wykluczyć ewentualne inne schorzenia.człowiek czuje się pod jego opieką bezpieczny.Podejście do pacjenta bardzo partnerskie , poza tym Pan doktor ma poczucie humoru i jest bardzo ciepłym człowiekiem

Bardzo dobry lekarz.Leczę się u pana doktora od niedawna i jestem bardzo zadowolona.Doprowadził moją tarczycę do porządku.Dokładnie wszystko sam wyjaśnia,pociesza. Jest rzetelny,uczciwy i grzeczny. Cieszę się,że to właśnie na niego trafiłam.

Leczę się u Pana doktora i publicznie i prywatnie i niezależnie od tego jaka to wizyta zawsze wiem, że poświęca czas mi. Wspaniały specjalista, tłumaczący wszystko z czym pacjent przychodzi, w razie problemów dostępny również poza godzinami pracy. Dzięki niemu bez nerwów zaszłam i przeszłam przez ciążę. Szczerze polecam

Bardzo dobry lekarz. Wywiad lekarski przeprowadzony na wysokim poziomie. Wysoka kultura osobista. Nie patrzy na zegarek. Po opowiedzeniu koleżance przebiegu wizyty - od razu się zapisała (mieszka 60km ode mnie).

Bardzo dobry lekarz, cierpliwy, dokładnie wyjaśnia metodę leczenia. Doskonale ustalił mi dawkę hormonów (mam bardzo dobre wyniki TSH). Miły, serdeczny, lubi ludzi i to się wyczuwa. Bardzo otwarty na drugiego człowieka.