lekarz Piotr Godek

Ortopeda

3,9
3,7
3,6

Polecono mi tego ortopedę - bije na głowę napuszonych profesorów: uprzejmością, wnikliwością i kompetencjami. Co do rezultatów - nie wiem, zaczynam leczenie. jestem pewna, że zaproponowana metoda jest dla mnie dobra, nieszkodliwa - pozostali ortopedzi proponowali albo operację, albo sterydy, nie zważając na przeciwwskazania.

Byłam ostatnio na wizycie u Pana Doktora, bardzo mi się podobało podejście do pacjenta oraz szczegółowo poprowadzony wywiad. Świetny lekarz, polecam!

zdecydowalem sie napisac ta opinie po kilkunastu tygodniach od wizyty u dr Godka, kiedy juz problemy po kontuzji minely. Nie pisze o uprzejmosci, podejsciu do pacjenta i innych tego typu nie istotnych moim zdaniem kwestiach a skupie sie na stanie faktycznym. Po zlamaniu dr Godek wykonal usg i stwierdzil ze konieczna bedzie rehabilitacja jesli chce uniknac ryzykownej operacji. Natychmiast polecil zabiegi we wlasnej klinice. Poddalem sie jednorazowo zabiegom i wizycie u rehabilitanta po czym stwirdzilem ze jest to 'pic na wode'. Pomimo prob utrzymywania mnie w przekonaniu o koniecznosci kolejnych zabiegow nie skorzystalem z tej oferty, bo odnioslem wrazenie ze jest to proba naciagniecia mnie na wydatki. Po kilku tygodniach bez jakichkolwiek zabiegow konczyna ma pelna ruchomosc, nie odczuwam bolu, nie przeszedlem operacji i zostaly mi grube setki zlotych w kieszeni.

Wspaniały człowiek. Trafiłem do niego z bólem kręgosłupa z promieniowaniem do nogi- żadne leczenie nie pomagało. Doktor wyjaśnił mi wszystko - dlaczego boli i co można zrobić. Cały zabieg opisał najpierw na modelu dopiero potem przystąpił do działania. Co prawda najpierw ból się nasilił ale doktor uprzedził mnie o tym, natomiast po godzinie ból zniknął i nie pojawił się do dziś-a u doktora byłem pół roku temu. Dziwią mnie negatywne wpisy trudno mi wyobrazić sobie doktora jako niesympatycznego "oprawcy". serdecznie polecam!!

polecam PANA DOKTORA ODPOWIEDNIE PODEJŚCIE DO PACJENTA WYSOKA KULTURA OSOBISTA WSPANIAŁY KONTAKT CHORY CZUJE SIĘ O WIELE LEPIEJ PO TAKIEJ WIZYCIE WDZIĘCZNA PACJENTKA Z PŁOŃSKA

USG kolan opis super. Byłem z odszczepioną łąkotką która zblokowała kolano, oraz zerwanym więzadłem krzyżowym przed wykonaniem USG ustawił kolano, tak że mogłem poruszać stawem. Opis USG świetny w końcu jest jednym z najlepszych lekarzy w polsce.

U dr.Godka byłam tylko na USG i dobrze opisywał wynik,a jak czasem coś było ciężko opisać to tylko dlatego że jest zniekształcenie przez stan zapalny.

Wspaniały lekarz, potrafiący wszystko wyjaśnić o przycznynach choroby, poświęcający pacjentowi dużo czasu, cierpliwości i życzliwości. Nie spotkałam do tej pory lekarzy z takim podejściem do pacjenta. Polecam wszystkim Pana Doktora jako perfekcjonalistę, a przy tym tak ciepłego i wyrozumiałego dla pacjenta.Podstawą do mojej opinii były kilkakrotne wizyty u pana Doktora. Jestem osobą po 60-ce, a do takich ludzi nie wszyscy mają odpowiednie podejście. Z poważaniem -Lila Stachurska

Mam dyskopatię zwyrodnieniową, od kilku lat waham się na granicy operacji, dr Godek zalecił właściwe badania, i zastosował odpowiednie leczenie, choć dawka sterydów była, zdaniem internisty zbyt wysoka - ale to jest zawsze sporne. W każdym razie stan zapalny ustąpił przy wspomaganiu rehabilitacją i znowu mam władną rękę.

Młody człowiek z ogromną wiedzą fachowa dużą kulturą osobistą cierpliwy kompetentny i udzielający wszelkich informacji. Wizyta była w ramach abonamentu Luxmed