lek. dent. Piotr Grzesiuk

Najlepszy stomatolog w Warszawie! Chodzę od 10 lat i zawsze jestem zadowolona, lekarz kompetentny i przede wszystkim ludzki. Nie zdziera pieniędzy oraz ma naprawdę konkurencyjne ceny. Zawsze bardzo kulturalny i miły. Raz miałam sytuacje, że zapomniałam pieniędzy, a lekarz zgodził się żebym zapłaciła innego dnia. Mojemu znajomego złamał się ząb, a lekarz zaaoferował mu pomoc za darmo. Czy jest jeszcze gdzieś jakiś stomatolog z takim sercem? Polecam z całego serca.

Najlepszy stomatolog w Warszawie!

Z czystym sumieniem polecam Pana Doktora za nie wielkie pieniądze uratował moje 1 z całą pewnością wrócę by wyleczyć resztę zębów. DZIĘKUJĘ

Pan Piotr jest moim lekarzem od wielu lat i z czystym sumieniem mogę go polecić każdemu pacjentowi (nawet takiemu jak ja, który wizytę w gabinecie uważa za ostateczność). Profesjonalnie i rzeczowo podchodzi do każdego problemu ale jest przy tym sympatyczny i delikatny.

Szczerze polecam, profesjonalnie,niedrogo i nie ma spraw ostatecznych zawsze szuka rozwiązania korzystnego dla pacjenta.

Witam. Dziwi mnie brak wpisów. Kilka lat temu, byłem stałym bywalcem w gabinecie tego Pana. Spędziłem na fotelu wiele godzin, ale ze świetnym efektem. Podejście i wyrozumiałość, godne podziwu. Człowiek konkretny i szczery, do tego nie zdziera z człowieka ostatniej złotówki i przedstawia zaistniałe problemy , bez zbędnych procedur, działa stanowczo i pewnie. Kiedy nie musi, wtedy nie boli ;-)

Jestem pacjentką tego Pana od kilu lat i ani razu nie zawiodłam się na jego pracy. Szczery, uczciwy, uprzejmy i niedrogi. Polecam.

Nie polecam tego pana stomatologa.Bez pomocy stomatologicznej, bez fartucha, warunki sanitarne słabe, a do tego wysoko ceni swoje usługi.