lek. dent. Piotr Grzesiuk

Bardzo profesjonalny dentysta. Ma stosunkowo niskie ceny bo pozwala sobie na pracę bez tych wszystkich asystentów i techników, wyszukanych recepcji, wysublimowanych placówek. Obecnie przyjmuje w gabinecie z boku budynku szkoły przy ul. Kowieńskiej. I po prostu skupia się na tym co wychodzi najbardziej - leczeniem zębów. Ze wszystkim w gabinecie radzi sobie sam i to całkiem nieźle. Jest bardzo miły, elastyczny jeśli chodzi o terminy i ma na prawdę dobre ceny. Z całą szczerością polecam.

Bardzo profesjonalny dentysta.
Jest bardzo miły, elastyczny jeśli chodzi o terminy i ma na prawdę dobre ceny.
Z całą szczerością polecam.

Super doktor.Polecam każdemu.Nie zdziera pieniędzy.Uprzejmy,dobry.Zawsze znajdzie mało mamy takich lekarzy.

SUPER DOKTOR RATUJE KAZDY ZAB. NIE JEST DROGI. MA CIERPLIWOSC. SWIETNE PODEJSCIE BARDZO POLECAM KAZDEMU

Pan Doktor zdobył moje zaufanie swoim profesjonalizmem, cierpliwością i spokojem jaki od Niego emanuje. Potrafi wysłuchać pacjenta. Nie jest nastawiony tylko na własny zysk. Siedząc na fotelu dentystycznym u Pana Doktora, czułam Jego troskę o mnie, a to czego dokonał z moim uzębieniem spowodowało, że się chętnie uśmiecham. Od teraz będę już tylko pacjentką wyjątkowego Pana Doktora. Polecam wszystkim.

Prawdziwy Dentysta z powołania,a to w tych czasach już rzadkosc,100% profesjonalizmu.I ceny dla zwykłego zjadacza chleba

Z czystym sumieniem polecam Pana Doktora za nie wielkie pieniądze uratował moje 1 z całą pewnością wrócę by wyleczyć resztę zębów. DZIĘKUJĘ

Najlepszy stomatolog w Warszawie! Chodzę od 10 lat i zawsze jestem zadowolona, lekarz kompetentny i przede wszystkim ludzki. Nie zdziera pieniędzy oraz ma naprawdę konkurencyjne ceny. Zawsze bardzo kulturalny i miły. Raz miałam sytuacje, że zapomniałam pieniędzy, a lekarz zgodził się żebym zapłaciła innego dnia. Mojemu znajomego złamał się ząb, a lekarz zaaoferował mu pomoc za darmo. Czy jest jeszcze gdzieś jakiś stomatolog z takim sercem? Polecam z całego serca.

Najlepszy stomatolog w Warszawie!

Szczerze polecam, profesjonalnie,niedrogo i nie ma spraw ostatecznych zawsze szuka rozwiązania korzystnego dla pacjenta.

Pan Piotr jest moim lekarzem od wielu lat i z czystym sumieniem mogę go polecić każdemu pacjentowi (nawet takiemu jak ja, który wizytę w gabinecie uważa za ostateczność). Profesjonalnie i rzeczowo podchodzi do każdego problemu ale jest przy tym sympatyczny i delikatny.

Jestem pacjentką tego Pana od kilu lat i ani razu nie zawiodłam się na jego pracy. Szczery, uczciwy, uprzejmy i niedrogi. Polecam.