lekarz Piotr Jackowski

Jest na prawedę dobrym lekarzem,jest miły i wysłucha wszystkiego a także i poradzi,dziewczyny jak to się mówi:swój chłop:.Mam sliczne trzy i zdrowe dziewczyny.Dziękuje

bardzo dobry lekarz, ciepły człowiek, zaangazowany w swoja pracę. Bardzo polecam. anita

był przy mnie podczas porodu chociaż nie był moim prowadzącym lekarzem ale świetnie mnie rozumiał i czułam się bezpieczna:))

Bardzo kompetentny specjalista, bardzo cierpliwy i ciepły dla kobiety,wzbudzający ogromne zaufanie.Prowadził moją ciążę i był "dostępny" niemalże 24h na dobę.Każdej kobiecie - nie tylko ciężarnej-polecam tego lekarza!

POLECAM, PROWADZIŁ MOJĄ CIĄŻE - MOGŁAM LICZYĆ NA POMOC I ROZMOWĘ, KOMPETENTNY, SPOKOJNY, PROWADZI PEŁNĄ KARTOTEKĘ PACJENTKI, PRZYJEMNY GABINET, DWIE POŁOŻNA RECEPCJONISTKI.

Lekarz godny polecenia.Dziękuję za wszystko.Monika

Lekarz godny polecenia.Dziękuję za wszystko.Monika