lekarz Piotr Jakubowski

Lecze sie u tego lekarza dobre 10 lat moje rodzenstwo takze i nigdy nie mielismy zadnych zastrzezen Dr Jakubowski jest jak najbardziej dobrym lekarzem i zawsze mozna z nim normalnie porozmawiac.

nie polecam tego pana nikomu,bada dziecko jakby łaskę robił,niesympatyczny,niekompetentny.nigdy tam nie wrócę

Dzisiaj byłam u dr Jakubowskiego w przychodni na pierwszej wizycie mojego miesięcznego synka i nie polecam nikomu. Zbadał go tak jakby nie pamiętał co trzeba sprawdzić u takiego malucha. Nie sprawdził tak ważnych rzeczy jak uszka czy nosek. Nawet tam nie zajrzał!!! dziecko zostało jedynie zważone, pobieżnie obejrzane przez minutę. Przepisał witaminy które poleciła mi pani pediatra wypisując dziecko ze szpitala,i które przez przypadek zostawiłam w książeczce zdrowia dziecka. więc nawet nie musiał się wysilić. jest bardzo ordynarny i niemiły. Radzę go omijać z daleka!!!

Jest to ocena po jednej wizycie. Mało sympatycznie, lekko zlewająco, nie wrócę tam już.

Nie polecam rodzicom korzystania z usług tego lekarza. Zwłaszcza wizyt w przychodni publicznej. Jest nonszalancki, powierzchownie traktuje pacjenta i przede wszystkim stawia złe diagnozy. Nie wystarcza jedna wizyta. Zazwyczaj po 2-3 dniach wracałam do lekarza, bo objawy nie ustępowały, a wręcz nasilały się. Dwa razy zdarzyło się, że pomimo dwóch wizyt musiałam skorzystać np. w weekend z trzeciej porady prywatnej (nieoceniony dr Banasiak), która ostatecznie okazywała się skuteczna! Szkoda naszych pieniędzy z podatków na utrzymywanie dr Ignoranta Jakubowskiego.