dr n. med. Piotr Jander

2,7

Byłem przez niego operowany tragedia , przy na następnej operacji jego kolega po fachu przyznał że nie lubi poprawiać,ale poprawił dobrze.kosztowało mnie to 8 miesięcy cierpienia.Przestańmy chodzić po prywatnych gabinetach leczą tak samo jak na państwowych posadach.Sami nakręcamy im kasę.

Bolało mnie kolan , poszłam do lekarza , doktora Jander . Pomacał = zapalenie stawu kolanowego , nie zlecił usg ani rtg , zalecił zastrzyki FLEXUS FLUID . po 3 nic nie było lepiej ( 1 zastrzyk na tydzień ) . Po 4 nic poprawy , po 5 boli nadal ... , nie wytrzymałam i po 4 tygodniach zastrzyków w kolanko poszłam do innego lekarza .... Efekt ? USG zrobione na miejscu , dotor od ręki powiedział mi co mi dollega (złamana łąkotka), zalecenie , artroskopia . Jestem już tydzień po zabiegu , zaczynam normalnie chodzić i co najważniejsze NIE BOLI !!! 4 tygodnie straciłam , ból był nie do zniesienia , całe spotkania z doktorem kosztowały mnie 1000zł !!! Pieniądze wyrzuciłam w błoto !!! NIE POLECAM LEKARZA , OKOLANACH NIE MA POJĘCIA !!!!

Wizyta w przychodnia Tatrzańska(niedaleko banku PKO). OSTRZEGAM PRZED TYM KON...ŁEM!!! Po złamaniu nogi byłem na pogotowiu założyć gips. Udałem się do mojej przychodni, przepisał mi zastrzyki clexane, i powiedział że "ZROBIMY W TRAKCIE NOSZENIA GIPSU ZDJĘCIE RTG",żeby zobaczyć jak noga się zrasta i "PO ZDJĘCIU GIPSU RÓWNIEŻ,ŻEBY ZOBACZYĆ CZY SIĘ ZROSŁO". PO ZDJĘCIU GIPSU LEKARZ UWAGA NAWET NIE DOTKNĄŁ MOJEJ STOPY ABY ZOBACZYĆ JAK TO WYGLĄDA, ZDJĘCIA TEŻ ZROBIŁ BO CYTUJĘ"NIE POTRZEBA", PO ZDJECIU GIPSU KAZAŁ NA KORYTARZU NOGĘ SOBIE "ROZRUSZAĆ" PO PARU TYGODNIACH W GIPSIE NIE JEST TO TAKIE ...

Wizyta w przychodnia Tatrzańska(niedaleko banku PKO).
OSTRZEGAM PRZED TYM KON...ŁEM!!!
Po złamaniu nogi byłem na pogotowiu założyć gips.
PO ZDJĘCIU GIPSU LEKARZ UWAGA NAWET NIE DOTKNĄŁ MOJEJ STOPY ABY ZOBACZYĆ JAK TO WYGLĄDA, ZDJĘCIA TEŻ ZROBIŁ BO CYTUJĘ"NIE POTRZEBA", PO ZDJECIU GIPSU KAZAŁ NA KORYTARZU NOGĘ SOBIE "ROZRUSZAĆ" PO PARU TYGODNIACH W GIPSIE NIE JEST TO TAKIE PROSTE ŻEBY ZMIEŚCIĆ NOGĘ DO BUTA, WSPOMNĘ ŻE ON NAWET NIE POMÓGŁ W TYM, NOGI NAWET NIE DOTKNĄŁ, JEDYNIE CO ZROBIŁ TO ŚCIĄGNĄŁ GIPS, ALE ŻEBY BYŁO CIEKAWIE TO GIPSU "NIE MAJĄ GDZIE WYRZUCIĆ" MIAŁEM TO ZROBIĆ SAM!
REHABILITACJI TEŻ NIE ZLECIŁ, BO STWIERDZIŁ "ŻE NIE POTRZEBA", A WCZEŚNIEJ MÓWIŁ ŻE REHABILITACJA BĘDZIE OCZYWIŚCIE! KAZAŁ"STOPĘ JAK TO OKREŚLIŁ "ROZRUSZAĆ" ŚMIECH NA SALI!!!
DOPIERO MÓJ KUZYN KTÓREGO SPOTKAŁEM PO PARU MIESIĄCACH, KTÓRY JEST FIZJOTERAPEUTĄ WYMASOWAŁ MNIE,TAK JAK TO POWINNO BYĆ ZROBIONE I WIERZCIE ULGA NIESAMOWITA.
TEN SAM KUZYN POWIEDZIAŁ ŻE TAKA REHABILITACJA POWINNA BYĆ WYKONYWANA OD RAZU PO ZDJĘCIU GIPSU, ZRESZTĄ PO PIERWSZYM MASAŻU JUŻ BYŁA DUŻA ULGA.
KRÓTKO MÓWIĄĆ NIE POLECAM BARDZO TEGO KONO...ŁA, KTÓRY TO RÓWNIEŻ PRZYJMUJE PRYWATNIE, ŻEBY DOROBIĆ, SZKODA ŻE NIE WYKONUJĄ W PRZYCHODNIA TATRZAŃSKA(PRZY BNKU PKO) PODSTAWOWYCH BADAŃ I NIE ZLECAJĄ REHABILITACJI I W OGÓLE NIE INTERESUJĄ SIĘ PACJENTEM , PO PROSTU OLEWAJĄ GO!!!
NIE POLECAM!!!

publiczna wizyta nic nie daje, jest niemiłym gburem i do tego nie potrafi zdiagnozowac choroby!!!!!!!!!!! dopiero po rentgenie wie o co chodzi, ale to kazdy lekarz by wiedzial !!! kazdego pacjenta zalatwia taśmowo i kazdemu prawie daje zastrzyki, ktore nic nie pomagaja. nie polecam w zadnym wypadku !! OKROPNY

Byłem na bezpłatnej wizycie u Pana Doktora w ramach NFZ. Zero zainteresowania, pacjenci przyjmowani taśmowa...na szczęście trafiłem na innego lekarza który w porę stwierdził zerwanie wiązadeł i uszkodzenie łękotki!!! Pan Doktor Jander absolutnie tego nie zauważył bądź zignorował pacjenta który nie przyszedł na wizytę prywatnie! Skandal-zdecydowanie odradzam!!!

Byłem na bezpłatnej wizycie u Pana Doktora w ramach NFZ.
Skandal-zdecydowanie odradzam!!!

Profesjonalne podejście do problemu zgłaszanego przez pacjenta. Może tylko zbyt mało czasu poświęca na rozmowę z pacjentem, nie wchodzi w dyskusje, ale za to bardzo dobrze wykonuje zabiegi. Bezproblemowy kontakt w razie konieczności. Super opieka lekarska od zabiegu do wyleczenia.

jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pana Doktora Piotra Jandera

jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pana Doktora Piotra Jandera

Ja osobiście nie polecam tego lekarza. Taka prawda nie można dyskutować.

Ja osobiście nie polecam tego lekarza. Taka prawda nie można dyskutować.

aby tak u wszystkich leczczona była Łękotka

aby tak u wszystkich leczczona była Łękotka

Polecam bardzo a nawet jeszcze bardziej. fachowo i bez żadnych wątpliwości później i konsekwencji ocenia stan pacjenta. Przed badaniami potrafi podać właściwą diagnozę. Proponuje nie dyskutowc