dr n. med. Piotr Jeske

Ortopeda, Chirurg ogólny, Traumatolog

Jeszcze nigdy nie spotkałam takiego nie przyjemnego lekarza nikomu bym go nie polecała oczywiście zmieniłam go na innego .Zero uprzejmości.

Porażka. Zero pomocy, podczas wizyty wykazał się znikomą widzą. Nie wiem co ten człowiek robi na tym stanowisku. Nie wspomnę o dymie papierosowym w gabinecie!

Pan doktor Piotr Jeske operował mnie przed laty, dzięki jago umiejętnością chodzę do dzisiaj, wszyscy pacjenci chwalili Pana Doktora i nikt nie wspominał o żadnej "wdzięczności", ode mnie Pan Doktor też niczego nie żądał .Byłem też na wizytach lekarskich prze lata, gdzie udzielał mi porady i pomagał przy bólu kolan, zawsze uśmiechnięty, to że nie nadskakuje pacjentowi to prawda, ale do lekarza idę się leczyć i oczekuję rzeczowej rozmowy i porady i to otrzymywałem. Polecam Pana Doktora za fachowość i dużą wiedzę. Stanisław

Stanisław

Jestem bardzo zadowolona z leczenia, kompetencji i fachowego podejścia do pacjenta.. Bardzo rzeczowo a jednocześnie zrozumiałe rozmawia z pacjentem o jego dolegliwościach.

Może i pan dr. Jeskie pali papierosy, i czasami jest lekceważący ale domyślam się że większość pacjentów wyolbrzymia swoje problemy, co jest zrozumiałe-gdy kogoś coś boli to jest dramat. Sama leczyłam u niego kolana,Stwierdził zapalenie działa Hoffa,czy jakoś tak.Jakoś mi wytłumaczył co się w kolanie dzieje że boli,przekazał różne zalecenia jak np. chłodzenie kolana po wysiłku fizycznym itp. Nie uważam że jest gburem,a raczej poprostu ma taki charakter i tak naprawde to po co ma udawać nazbyt miłego i podlizywać się pacjentom? Ja go polecam w 100% i z tego co wiem, na Lutyckiej ma bardzo dobre opinie.

ja jestem zadowolona, mnie doktor poprowadził prawidłowo.

ja jestem zadowolona, mnie doktor poprowadził prawidłowo.

Dzięki Panu dr Jeske moja mama chodzi i żyje. Miała szczęście po kilkumiesięcznym cierpieniu z bólu trafić na oddział Pana dr, który stwierdził martwicę biodra i przeprowadził operację endoprotezy biodra. Wcześniej inni lekarze neurochirurdzy, ortopedzi nie potrafili postawić diagnozy i niepotrzebnie leczyli kręgosłup. Moja ocena SUPER LEKARZ, FACHOWIEC I SUPER FACET z fajnym poczuciem humoru. kk

Pan dr.Jeske po wszczepieniu w krótkim odstępie czasu prawej i lewej endoprotezy spowodował,że moja 81-Mama chodzi po paru miesiącach bez kul,a przede wszystkim bez bólu.Jestem jako córka bardzo P.dr.wdzięczna i wszystkim pacjentom tzw.ortopedycznym polecam P.dr.jako świetnego specjalistę.Ponadto ma kompetentny kontakt z rodziną pacjenta.Panie doktorze-wielkie podziękowania.Córka pacjentki Czesławy Rybarczyk

Dr Piotr Jeske to bardzo dobry ortopeda,specjalista,który potrafi tak wytłumaczyć chorobę pacjentowi,że zostanie to zrozumiane,dokładnie i bez zbędnych,niezrozumiałych dla pacjenta terminów medycznych.Z pełną odpowiedzialnością polecam innym pacjentom dr Jeske.