dr n. med. Piotr Jeske

Ortopeda, Chirurg ogólny, Traumatolog

Świetne komentarze!!! Rewelacja.Czytam i nie dowierzam ale przynajmniej pośmiać sie można.

wyratował mnie podczas kiedy byłam w pracy a coś strzeliło mi w plecach , pomógł mi jak mogł, teraz chodze na wizyty, to że pali mnie nic nie obchodz to że ma takie podejście też mnie nie obchodzi ja podeszłam do Pana Doktora w taki sam sposób jak on do mnie i wydaje mi sie ze oboje jestesmy zadowoleni. zobaczymy jak leczenie wyjdzie na ten moment mogę go polecić !

zobaczymy jak leczenie wyjdzie na ten moment mogę go polecić !

Dobry lekarz zna sie na specjalizacji a ze jest taki jak to piszecie arogancki"nauczył się od pacjentów".Mój rodzinny zlecił rezonans zeby stwierdzić martwice co d.Piotr pokazał na zwykłym zdjęciu i wyleczył mnie.Polecam i nie bierze łapówek jak co niektórzy myślą.Pozdr.

Bardzo dobry lekarz,postawił mnie na nogi gdy inni lekarze rozkładali ręce.Polecam w 100%,leczę się u Niego do dziś i nie zamierzam tego zmieniać!

Dodkonaly,kompetentny specjalista nie wdajacy sie wdyskusje z dyletantami, tlumaczacy jednak w sposob zrozumialy problem zdrowotny!!!! Polecam kazdmu ,ktory nie doczekal sie pomocy u innych specjalistow w tej dziedinie.Pali papierosy!? To jego decyzja i wybor tak jak. Wole palacego doskonalego jak On specjaliste , niz ugrzecznionego wijacego sie przed pacjentem ignoranta medycznego..

Bardzo dobry lekarz miły sympatyczny uprzejmy z ogromną wiedzą w swojej dziedzinie . Nie rozumiem skąd takie złośliwe komentarze jedyny wniosek nasuwa się sam inny złośliwy ortopeda wypisuje takie bzdury .Jestem po zabiegu endu protezy czuje się świetnie pan doktor zajął się mną bardzo fachowo pomimo moich komplikacji Teresa Pracz

po 2letnim poszukiwaniu jakiejkolwiek pomocy w słuzbie zdrowia jako jedyny lekarz zdecydował sie podjąć mojego przypadku.Godny polecenia w 100%.

każdy ma swoje zdanie. jestem bardzo zadowolona. bardzo mi pomógł

każdy ma swoje zdanie. jestem bardzo zadowolona. bardzo mi pomógł

jestem zadowolona z lekarza byłam u niego parę razy i nie narzekam jak inni jest godny poleceniu i zna się na tym co robi. Karolina

Karolina