Aż chce się "dostąpic" urazu, by miec zaszczyt obcowac z tym człowiekiem. Mężczyzna uroczy, kompetentny lekarz z uśmiechem na twarzy (uśmiechem, który sam w sobie jest już lekiem). Spełnia oczekiwania bo... (wy)leczy. Jest kompetentny - fachowiec! Uprzejmy pomimo zapracowania. Poświęca dużo czasu pacjentowi przeprowadzając zabieg. Pracuje w oddziale ortopedii nie zaś w terapiach, tym samym to ani miejsce, ani pora na trzymanie za rączkę i wysłuchiwanie o życiu chorego. Ma dobrze przeprowadzac operacje i tak robi. Zapytaj a wytłumaczy chorobę i metodę leczenia. Holistycznie podchodzi do problemu zdrowotnego. Swoją osobą, ...

Spełnia oczekiwania bo... (wy)leczy.
Jest kompetentny - fachowiec!
Uprzejmy pomimo zapracowania.
Zapytaj a wytłumaczy chorobę i metodę leczenia.
Holistycznie podchodzi do problemu zdrowotnego.
Swoją osobą, kompetencją wzbudza zaufanie.
Tak, polecam tego lekarza moim bliskim i znajomym.
Dziękuję, że Pan jest, doktorze Piotrze.
niputnisoumis@op.pl

Wspaniały specjalista, konkretny i pewny w działaniu. Nawiązuje bezpośredni kontakt z pacjentem.

Doktor Kołodziej wraca wiarę w obraz humanitaryzmu lekarskiego, który jest "niby" wpisany w zawód u innych a u Pana Piotra jest na pierwszym miejscu. Bardzo kontaktowy, uprzejmy, życzliwy, wyrozumiały, kompetentny i nie wyniosły (jak wielu innych w jego poprzedniej firmie) ;-)

Super facet! Jeździłam po różnych specjalistach po różnych miejscowościach a żaden nie dorasta mu do pięt.

Bardzo kompetentny lekarz chociaż trochę zabiegany, leczę się od kilku lat i zawsze bardzo dobrze oceniam wizytę u Pana Piotra, a moje "szczęście " do urazów podpowiada mi że jeszcze się spotkamy.

Wspaniały lekarz, jestem mile zaskoczona profesjonalnym podejściem do pacjenta.

Wspaniały lekarz, jestem mile zaskoczona profesjonalnym podejściem do pacjenta.

zostalam potrktowana ignorancko tak samo za pierwszym jak i drugim razem podczas wizyty,mam bóle karku ,lopatki ,lewej ręki i zdrętwiale trzy palce u lewej ręki ,ataki bólu powtarzają sie co trzy miesiące i trwają dwa tygodnie ,zalecono mi ćwiczenia i to wszystko

Wspaniały człowiek,wspaniały specjalista.Słowem Doktor Hause.

Wspaniały człowiek,wspaniały specjalista.Słowem Doktor Hause.

Zadufany w sobie, nie ma czasu na rozmowę z pacjentem, nieuchwytny. Na zadawane pytania dotyczące choroby, sposobu leczenia odpowiada zdawkowo, lekceważąco. Brak chęci(a może umiejętności?) do zdiagnozowania choroby.