Wspaniały lekarz z powołania. Niezwykle cierpliwy i bardzo delikatny, co jest niezwykle ważne w tym bolesnym schorzeniu. Doskonały specjalista w swojej dziedzinie, który nie pozostawia pacjenta samemu sobie. Wszystkie problemy dokładnie tłumaczy. Jestem szczęśliwa, że w końcu trafiłam do gabinetu nie tylko prawdziwego specjalisty, ale po prostu wspaniałego człowieka. Polecam wszystkim, którzy stracili nadzieję borykając się z tym problemem.

świetny lekarz, niekrępujący, solidny, wzbudzający zaufanie, tłumaczący, miły, konkretny, rzetelny. wiem, co mi jest, wiem, jak się leczyć, dr mówi jak do człowieka, widać, że ma dużą wiedzę.polecam

lekarz spox! i nie naciąga na kasę!badanie prawie bezbolesne, wyjasnia metody i prowadzi do schizola psychicznego, jak trzeb a to robić jak nie trzeba zabiegu to nie zaleca.

Wciąż poszukujesz "Proktolog Poznań"?

Wielkopolskie Centrum Onkologii
Garbary 15