lekarz Piotr Kowalczyk

Pan doctor jest najlepszym ginekologiem jakiego znam. Już na pierwszej wizycie nie czułam się skrępowana, a przecież do ginekologa idzie się z najbardziej intymnymi problemami. Umie wysłuchać i doradzić, tłumaczy w prosty i zrozumiały sposób, proponuje nie szablonowe metody leczenia tylko indywidualne dla danej osoby. Jestem jego fanką od kilku lat.

wizyta u pana Piotra była pierwszą moją wizytą u ginekologa, wszystko mi dokładnie wyjaśnił, każdą dolegliwość, odpowiedział na każde pytanie. Miły, uprzejmy, kompetentny, polecam!

Świetny lekarz ! Godny zaufania i polecenia ! Do każdej kobiety podchodzi indywidualnie , niezależnie od wieku ! Polecam wszystkim nastolatkom ! ;)) Pan doktor na prawdę super ! Miły , sympatyczny , dyskretny , delikatny i tolerancyjny :) Mam nadzieję że w przyszłości będę miała okazję uczęszczać tylko i wyłącznie do Pana Piotra :)

Przez znaczną część ciąży oceniałam Pana doktora pozytywnie i byłam zadowolona, pod koniec było gorzej. Wszystko skończyło sie pomyślnie, ale dzięki innemu lekarzowi. Ogólnie kasa jest dla niego najważniejsza... trudno. Nie polecam.

moim zdaniem tylko czeka na gotówke.po porodzie nawet nie zapytal jak sie czuje.moze i jest mily i delikatny ale uwazam ze dla niego liczy sie tylko pieniadz.mam o nim swoje zdanie bo wiem jak bylo w moim przypadku.nie jestem zadowolona z tego lekarza

PANIE DOKTORZE JEST PAN NAJLEPSZYM LEKARZEM JKIEGO MOGLAM SPOTKAC.ZAIMPONOWAL MI PAN SWOJA DOBROCIA DELIKATNOSCIA I POSWIECENIEM UMIE PAN ROZWIAZAC KAZDY PROBLEM.BARDZO PANA SZANUJE I PODZIWIAM I DZIEKUJE ZA POMOC W DONOSZENIU 2 CIAZ Z KTORYCH URODZILAM PIEKNYCH SYNKOW A TO WSZYSTKO DZIEKI PANU.

Świetny lekarz, profesjonalnie podchodzi do swoich pacjentek, bardzo uprzejmy. Dzięki niemu wszystko się dobrze skończyło i nasza córeczka jest z nami :)

Pan doktor jest najlepszym lekarzem jakiego znam jestem teraz w 34 tygodniu ciązy która on prowadzi i jest poprostu super.przemily i delikatny lekarz.ma takie cieplo w sobie które przyciaga kazdego.