lek. med. Piotr Króliński

Ginekolog położnik, Ginekolog

Nie polecam. Chodziłam do tego lekarza przez kilka lat na profilaktyczne badania (usg, cytologia itp.). Podczas jednej z wizyt lekarz był spóźniony, a ja miała w rejestracji opłacone badania: ginekologiczne i usg piersi (na którym mi zależało). Niestety po wykonaniu badania ginekologiczne lekarz stwierdził, że nie ma czasu bo ma opóźnienie i co najwyżej może mi wykonać usg ginekologiczne (które i tak należy zrobić, a usg piersi zrobi się kiedy indziej). Zgadzam się z tym, oczywiście, że należało zrobić i jedno i drugie, ale może dobrze byłoby poprzeć to inną argumentacją. To nie ja przyszłam spóźniona na wizytę, tylko lekarz do swojej pracy (dodam, że tp przychodnia prywatna). Uzanałam ten wybryk za jednorazowy i w dalszym ciągu robiłam badania u tego lekarza. Aż do momentu, kiedy zjawiłam się na kolposkopię w związku ze złym wynikiem cytologii. Jakieś niewłaściwe komórki zostały zauważone, a na pytanie co dalej Pan DOKTOR powiedział, że mam iść do lekarza, który dał mi skierowanie na cytologię (notabene sam kazał mi tą cytologię wykonywać raz w roku). I tak mu powiedziałam, na co on że to trzeba iść do szpitala, bo tam się robi wycinki a nie w przychodni. Jasne! nie neguję tego ale podejście do pacjenta niepowtarzalne, brak wyjaśnienia czegokolwiek i przede wszystkim uspokojenia człowieka, który wie że coś niedobrego się z nim dzieje. Nic nie wyjaśnił. Poczułam się jakby tylko czekał aż wyjdę z gabinetu. Niestety więcej nie skorzystam z usług tego lekarza. Moje odczucie jest takie, że póki jest ok i praktycznie nic nie trzeba robić to jest fajny, ale jak zaczynają się problemy to pozbywa się pacjentki. Odradzam. W tamtej chwili zostałam sama z dużym problemem, nie wiedząc gdzie pójść. Nie życzę tego żadnej kobiecie!

Chodziłam do doktora Królińskiego przed długo przed ciążą oraz w trakcie. Zawsze mogę liczyć na jego rzetelne, profesjonalne podejście oraz sympatyczną atmosferę. Lekarz ma bardzo duże doświadczenie i wrażliwość. Bardzo serdecznie polecam.

Najwspanialszy lekarz jakiego spotkałam w życiu. Zaczęłam do Niego chodzić na wizyty na początku ciąży. Ciąża była od początku zagrożona,a w rezultacie została przenoszona i zakończona udanym porodem:-) Dr jest bardzo miły, dokładny, pamięta o wszystkich koniecznych badaniach, przepisuje świetne leki (nieszkodliwe, niedrogie i bardzo skuteczne). Zawsze ma czas, zawsze odbiera telefon w nagłych przypadkach. POLECAM W 100%!!!

POLECAM W 100%!!!

To dr Króliński uratował moją ciążę! W 5-tym tygodniu trafiłam do szpitala z zagrożeniem i leżałam tydzień, przy czym sztab lekarzy nic nie robił. Wypisałam się i od razu poszłam do dr Królińskiego-jest to kompetentny, rzetelny i miły lekarz. Wyjaśnia wszystko i przez cały czas jest pod telefonem. Mam stale problemy i dr Króliński już niejednokrotnie stawiał trafne diagnozy (potwierdzane przez lekarzy w szpitalach)i podejmował leczenie - możliwie jak najmniej inwazyjne. POLECAM.

Chodziłam do dr Królińskiego na długo przed moją ciążą. Zawsze byłam zadowolona z wizyty. Pytał o badania cytologiczne, usg piersi czy brzucha. Nawet jak pobolewał mnie dól brzucha nie odmówił mi badania usg. Odpowiadał na moje wszelkie pytania rzeczowo i wyczerpująco. Teraz prowadzi moją ciąże i jest świetny. Żałuję tylko że nie pracuje w żadnym szpitalu bo to byłoby moje spełnienie marzeń gdyby odbierał poród. Wielka szkoda.

Poszłam tylko na regularne sprawdzenie, chodziło mi głównie o cytologie, ale pan doktor podszedł do mnie komplekso, robiąc kilka dodatkowych badań w czasie wizyty i doradzajac kilka do zrobienia w przyszłości.

doktor prowadził mi dwie ciąże - zakończone z sukcesem (niestety nie odbierał porodów ponieważ prowadzi tylko prywatną praktykę) godny polecenia (już kilka moich koleżanek odwiedziło Go z pozytywnym zakończeniem:)

Pan doktor prowadzi moją pierwszą ciążę. Jest miły, robi wszystkie potrzebne badania, pyta o wszystko- tłumaczy wątpliwości, pytanie itp. Oceniam go bardzo dobrze, aczkolwiek czasami za cicho mówi i nie można go zrozumieć :)))Ogólnie oceniam na brdzo dobry i polecam.

Dzięki niemy po paru stratach ma dwoje cudownych dzieci.Może faktycznie bywa czasami zakręcony ale jak dla mnie wart polecenia

Bardzo miły lekarz. Pierwszy raz spotkałam ginekologa żeby był życzliwy dla swojej pacjentki. Polecam kobietom w ciąży.

Bardzo miły lekarz.