lek. med. Piotr Króliński

Ginekolog położnik, Ginekolog

Bardzo miły lekarz. Pierwszy raz spotkałam ginekologa żeby był życzliwy dla swojej pacjentki. Polecam kobietom w ciąży.

Bardzo miły lekarz.

Chodziłam do dr Królińskiego na długo przed moją ciążą. Zawsze byłam zadowolona z wizyty. Pytał o badania cytologiczne, usg piersi czy brzucha. Nawet jak pobolewał mnie dól brzucha nie odmówił mi badania usg. Odpowiadał na moje wszelkie pytania rzeczowo i wyczerpująco. Teraz prowadzi moją ciąże i jest świetny. Żałuję tylko że nie pracuje w żadnym szpitalu bo to byłoby moje spełnienie marzeń gdyby odbierał poród. Wielka szkoda.

Dzięki niemy po paru stratach ma dwoje cudownych dzieci.Może faktycznie bywa czasami zakręcony ale jak dla mnie wart polecenia

To dr Króliński uratował moją ciążę! W 5-tym tygodniu trafiłam do szpitala z zagrożeniem i leżałam tydzień, przy czym sztab lekarzy nic nie robił. Wypisałam się i od razu poszłam do dr Królińskiego-jest to kompetentny, rzetelny i miły lekarz. Wyjaśnia wszystko i przez cały czas jest pod telefonem. Mam stale problemy i dr Króliński już niejednokrotnie stawiał trafne diagnozy (potwierdzane przez lekarzy w szpitalach)i podejmował leczenie - możliwie jak najmniej inwazyjne. POLECAM.

chodząca tragedia idzie na ilość (pieniędzy) a nie na jakość usługi, pacjentki mu sie mylą ale nic dziwnego jak się do 22 godziny przyjmuje. Do kobiet w ciąży to może on i dobry nie wiem, ale nie tylko same ciążę chodzą po świecie.I sporo kasy bierze, bo na wizycie jednej się nie kończy................

Polecam, jest rzetelny, miły i cierpliwie wszystko tłumaczy. Wcześniej byłam u kilku lekarzy ginekologów w Legionowie ale polecam tylko dr Królińskiego.

Polecam, jest rzetelny, miły i cierpliwie wszystko tłumaczy.

Bardzo miły i delikatny lekarz. Z każdą wizytą cenie go coraz bardziej.

Bardzo miły i delikatny lekarz. Z każdą wizytą cenie go coraz bardziej.

Bardzo dobry ginekolog położnik- cytolog. Kompleksowo podchodzi do pacjentki. Dobry specjalista USG.Polecam