Lekarze Starachowice

lekarz Jolanta Przydatek-Olesińska

Diagnostyka Laboratorium Regionu Południowo-Wschodniego
Murarska 14
27-200 Starachowice

Super lekarz. Bardzo dokładna i dociekliwa w badaniu. Dużo czasu poświęca pacjentowi, nie spieszy się. Polecam innym.
Opinia dodana przez: Dorota

lek. dent. Małgorzata Sławińska

Niska 5b
27-200 Starachowice

Zdecydowanie nie polecam. Lekarz starej daty, nie prowadzi dialogu z pacjentem, zaczyna działać zanim uprzedzi i cokolwiek uzgodni z pacjentem. Niemiła, traktuje pacjenta przedmiotowo i bezdusznie. Pomijając samo podejście do pacjenta, jestem niezadowolona z leczenia jakie wykonała pani doktor na moim zębie. Nie zgodziła się na podanie znieczulenia, kiedy w trakcie faktycznie odczuwałam ból zaczęła fukać "że poboleć musi, nie przyszłam się tu relaksować". Po kilku tygodniach wypadła mi robiona ...
Opinia dodana przez: Alicja
Porażka, zostawia chorego pacjenta na pastwę losu i nic sobie z tego nie robi. KTOS POWINIEN SIE NIM ZAJĄĆ
Opinia dodana przez: Kinga

lekarz Jadwiga Rusinowicz

Przychodnia
Jana Pawła II 1
27-200 Starachowice

Stracony czas. Zero informacji dla pacjenta. Brak rozpoznania choroby. Badanie rozpoznawania barw na sam koniec wizyty.

lekarz Stefan Hurej

Internista, Endokrynolog

Miodowa 10
27-200 Starachowice

Nie polecam nikomu, a tymbardziej osobom, które dopiero podejrzewają chorobę tarczycy. Mój problem został zignorowany, czułam się jakbym swój problem wymyśliła. Wiedza lekarza o chorobie Hashimoto żadna lub po prostu brak zainteresowania z jego strony tematem. Byłam prywatnie nie NFZ. Więcej tego błędu nie powtórzę. Teraz trafiłam do specjalisty który chce mi pomóc i wyższe Tsh traktuje poważnie. Jeszcze raz szczerze nie polecam.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Stanisław Dobrucki

Ortopeda, Chirurg ogólny

Piaskowa 4
Starachowice

Strasznie: protekcjonalnie i bez skutku.Brak czasu i chęci do chociażby zawodowych podstaw kontaktu z pacjentem. El.Rnik

lekarz Krzysztof Figarski

Internista, Kardiolog

Borkowskiego 5/9
27-200 Starachowice

Leczę się z mężem u dr Figarskiego w gabinecie prywatnym od ponad 15 lat. Ja na niedociśnienie a mąż na serce. Wizyta wygląda tak: proszę się rozebrać, osłuchanie, mierzenie ciśnienia , EKG a następnie leki. Przez 15 lat nie miałam zleconych badań krwi, cholesterolu itp by chociażby stwierdzić czy przepisywane leki nie zrobiły spustoszenia w organiżmie. Echa serca nigdy na wizycie płatnej 100zł nie miałam bo trzeba samemu !! poprosić ...
Opinia dodana przez: Janina

lekarz Marek Maciukajć

Lekarz rodzinny, Pediatra

27-200 Starachowice

Nie umie wytłumaczyć przebiegu leczenia. Po wejściu do gabinetu iczekuje tylko i wyłącznie daniny. Inaczej pacjenta traktuje jak powietrze.
Opinia dodana przez: janek

lekarz Małgorzata Bidzińska-Bzymek

Słoneczna 20/70
27-200 Starachowice

tacie na biegunkę przepisała lek przeczyszczający.... dobrze że w aptece znajoma farmaceutka zdziwiła się, że skąd nagle taka zmiana w leczeniu o 180 stopni, konsultacja na nocnej pomocy medycznej i wychodzi, że pomyłka lekarza, kazali absolutnie przepisanego leku nie podawać...
Opinia dodana przez: K

lekarz Janina Wojtan

Cegielniana 17
27-200 Starachowice

Koszmarny "fachowiec". Po 20-stu latach opiekowania się Rodzicami, z lepszym lub gorszym skutkiem, w chwili gdy była naprawdę potrzebna uciekła, odmówiła zbadania pacjentki wymyślając swoją chorobę. Strach pani "dochtór" przed covidem okazał się być silniejszy niż powinność lekarska. Szkoda.
Opinia dodana przez: Grzegorz

lekarz Edyta Schabowska

Przychodnia
6. Września 109
27-200 Starachowice

Byłam u tego człowieka w trakcie trzeciego poronienia gdyż jedyny lekarz w mojej przychodni jest jeszcze kolejne 10 dni na urlopie. Potrzebne było mi skierowanie które powinien dać ginekolog lub lekarz POZ. Na pytanie czemu na mnie krzyczy powiedziała, ze inaczej do mnie nie dociera. Powiedziała, ze nie będzie ze mną rozmawiać i mam wyjść z gabinetu. Poziom jej kultury i intelektu sięga dna.
Opinia dodana przez: R

lekarz Igor Konstantynow

Armii Krajowej 4/33
27-200 Starachowice

Życzę wszystkim, żeby nie mieli okazji trafić na tego "lekarza" będąc w potrzebie. Ja trafiłam swego czasu do Polanicy, po rozległej kontuzji na nartach. Czekałam chyba pół nocy na korytarzu na przyjęcie mnie, siedząc na wózku, ledwo żywa po wypadku, z nogą unieruchomioną przez ratowników na stoku, czułam jak noga mi puchnie, o bólu nie wspominając, nie otrzymałam nawet środków przeciwbólowych czy przeciwzakrzepowych. Zostałam w końcu przyjęta, zlecono rtg kolana ...
Opinia dodana przez: Paulina

lekarz Jerzy Karliński

Psychiatra

Zakład Psychiatryczno-Psychologiczny
HUTNICZA 2A
27-200 Starachowice

Zupełnie olewa pacjenta, nic nie wytłumaczy na temat choroby a przede wszystkim wypisywanych leków. Ja od niego wychodziłem w gorszym stanie niż przyszedłem szczerze odradzam wizytę u tego typa.
Opinia dodana przez: Krzysztof

lekarz Elżbieta Oczkowska

Zakład Opieki Zdrowotnej
H. Sawickiej 3
27-200 Starachowice

Żenada po calosci. Lekarz rzekomo przyjmujacy male dzieci. Spoznila sie na wizyte 1,5h bez slowa wytlumaczenia. Badanie praktycznie sie nie odbylo. 1,5 roczna corka czekajac 1,5h godziny w kolejce juz byla zmeczona i po prostu byla placzliwa, jednak to nie usprawiedliwa lekarza ktory z gory odpuscil badanie. Bylismy u innych lekarzy i taka sytuacja nigdy nie miala miejsca. Nie polecam. Pseudo lekarzyna bez szacunku do czyjegos czasu.
Opinia dodana przez: Miłosz

lekarz Jerzy Furmaniuk

Starachowice

brak respektu dla pacjentek, arogancki i coz wiecej dodac

lekarz Teresa Kwaśniak

Wenerolog, Dermatolog

Jolanta Sadowska-Kieszek Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "JOLMED" - Filia w Starachowicach
Na Szlakowisku 8
27-200 Starachowice

Prosiłam P. Kwaśniak o wizytę domową do mojej bardzo chorej i nie poruszającej się samodzielnie Mamy. Proponowałam dojazd własnym samochodem. Odmówiła i po chamsku przerwała połączenie. Była bardzo nieuprzejma. Tak nie postępuje kompetentny lekarz z wieloletnim stażem. Jestem zniesmaczona takim zachowaniem.

lekarz Jolanta Kręcka

Lekarz rodzinny

PZOZ Starachowice
27-200 Starachowice

Jest osobą niekompetentną, arogancką i można powiedzieć chamską. Nie polecam najgorszemu wrogowi. Patrzy tylko żeby w kieszeń dostać.

lekarz Zyta Kotłowska

Anestezjolog

27-200 Starachowice

Niestety w przypadku tej doktor nie da się nic pozytywnie ocenić. Nie polecam nikomu, najlepiej omijać szerokim łukiem
Opinia dodana przez: Kasia

lekarz Stanisława Szmit-Cebulska

Lekarz medycyny pracy, Internista

27-200 Starachowice

Pani doktor bardzo nieuprzejma, w sezonie grypy i COVI-19 zbagatelizowała objawy pytając się „po co tu w ogóle przyszłam?”. Przepisała Apap i rutinoscorbin..

lekarz Iza Kaczorowska-Walkowska

Specjalistyczny gabinet Lekarski