prof. dr hab. n. med. Piotr Kułakowski

Kardiolog

Jestem miesiąc po ablacji. Mam 35 lat. Miałem 13 tys. skurczy nadkomorowych i 4 tys. komorowych. Profesor po analizie wyników polecił mi ablację pod okiem Jego Zespołu. Jestem pod ogromnym wrażeniem profesjonalizmu i zaangażowania. Ablacja przebiegła bez problemów z 3-dniowym pobytem w szpitalu. Wszystkie dolegliwości ustąpiły. Czuje się świetnie, a wyniki są znakomite. Dodatkowe skurcze zniknęły. Lekarz z powołania. Z całego serca polecam.

Pan Doktor to nie tylko wspaniały specjalista w dziedzinie kardiologii ale też wspaniały człowiek z "sercem na dłoni". Polecam z całego serca

Polecam z całego serca

Zacznę od samej konsultacji medycznej - profesjonalnie, treściwie i bez zbędnego "baroku". Wyjaśniono mi jakie mam możliwości leczenia mojej arytmii (nadkomorowej), jak również przedstawiono korzyści z badania EPS oraz ew. ablacji. Dużo mi dało wyjaśnienie odnośnie do samego badania EPS, korzyści na przyszłość z takiego badania oraz przewagi EPS jako metody diagnostycznej nad zwykłym holterem. Po badaniu EPS zespół (co należy podkreślić złożony z 3 lekarzy) podjął decyzję że miejsce dodatkowego pobudzenia jest bezpieczne do wykonania zabiegu ablacji, co zostało mi zakomunikowane przed wprowadzeniem drugiej elektrody. Ablacja wykonana w czerwcu br. pod nadzorem prof. Kułakowskiego w szpitalu przy ul. Fieldorfa. Zabieg trwał ok. 1,5 h, praktycznie był on bezbolesny (bądź do wytrzymania). Pan Profesor na bieżąco tłumaczył mi wszystkie podejmowane czynności, fachowo zadbał o moje poczucie bezpieczeństwa i co najważniejsze wykonana ablacja jest prawdopodobnie skuteczna (czeka mnie kontrolny holter), a objawy ustąpiły. Polecam !

Klasa sama w sobie! Takich fachowców nam trzeba! Wszystko profesjonalnie, rzeczowo i z uśmiechem na ustach. Polecam z czystym sercem!

Witam serdecznie. Jestem po zabiegu czwartej ablacji. Trzy poprzednie wykonane w innych placówkach były nieskuteczne a trzecia wręcz znacznie pogorszyła mój stan, następnych nie za bardzo chciano mi już robić .Zwątpiłem w możliwość wyleczenia. Szczęśliwie trafiłem do pana profesora P. Kułakowskiego w szpitalu Grochowskim przy ul.Grenadierów w Warszawie, gdzie wraz z zespołem dr J. Baran, dr A.Sikorską i piel M. Misiewicz zostałem poddany kolejnej SKUTECZNEJ ablacji.Wszystkie dolegliwości ustąpiły, powróciła mi chęć do życia i spełniania marzeń. Dziękuję z całego zdrowego serca i gorąco pozdrawiam. Kazimierz Sz.

Dziękuję z całego zdrowego serca i gorąco pozdrawiam.
Kazimierz Sz.

Wczoraj zespół prof.Kułakowskiego wykonał mi na Fioldorfa 40 zabieg ablacji.Przed zabiegiem czytałem wiele bardzo pozytywnych opini o profesorze ale to wszystko mało żeby oddać to co czuje . Takich ludzi nie spotyka się na codzień .Podejście do pacjenta,profesionalizm zaangażowanie to Himalaje tego czego oczekujemy od lekarza . Zespół profesora to dr. Kryński , dr. Sikorska , pielęgniarka Soszyńska to ludzie którzy przywracają wiarę w lekarzy największym sceptykom. Nie ma słów którymi chciałbym podziękować profesorowi i jego zespołowi . DZIĘKUJĘ BARDZO

Miałem przeprowadzony zabieg crioablacji w szpitalu "Grochowskim", prof. Kułakowski wraz z całym zespołem (dr.Sikorska ,dr.Baran i p.Małgosia ) to sa osoby na odpowiednim miejscu . Dzieki nim zdecydowałem się na ten zabieg,wytlumaczyli mi ze zabieg ablacji jest jedyna narazie możliwością pozbycia się napadowego migotania przedsionków. Zabieg trwal 3 godziny i dla zniedecydowanych jedynie powiem ze nie jest to wcale takie bolesne ani straszne,najbardziej uciążliwe jest długie leżenie w jednej pozycji tuz po zabiegu (w moim przypadku 12h) . Serdecznie dziękuję całemu zespołowi za ich profesjonalizm i szczerze miłe podejscie do ...

Miałem przeprowadzony zabieg crioablacji w szpitalu "Grochowskim",
Serdecznie dziękuję całemu zespołowi za ich profesjonalizm i szczerze miłe podejscie do pacjeta .

1 kwietnia 2015 ekipa pod nadzorem prof. Kułakowskiego w składzie: prof. Piotr Kułakowski, dr.T. Kryński, dr. A.Sikorska, dr. J. Baran oraz piel. M. Misiewicz przeprowadziła mi ablację serca. Nawet nie wiem jak mam dziękować tym cudownym lekarzom, kompetentnym fachowcom oraz wspaniałym ludziom. Oprócz ogromnej znajomości swego zawodu są też skromnymi ludźmi, którzy wykazują troskę o zdrowie pacjenta, czym zyskują wielkie zaufania, co dla nas pacjentów jest szczególnie ważne. Miałam takie poczucie bezpieczeństwa, że od razu wiedziałam, że trafiłam we właściwe ręce. Jestem wzruszona i bardzo wdzięczna. Przywrócili mi wiarę w ...

dr. J. Baran oraz piel. M. Misiewicz przeprowadziła mi ablację serca. Nawet nie wiem jak mam dziękować tym cudownym lekarzom, kompetentnym fachowcom oraz wspaniałym ludziom. Oprócz ogromnej znajomości swego zawodu są też skromnymi ludźmi, którzy wykazują troskę o zdrowie pacjenta, czym zyskują wielkie zaufania, co dla nas pacjentów jest szczególnie ważne. Miałam takie poczucie bezpieczeństwa, że od razu wiedziałam, że trafiłam we właściwe ręce. Jestem wzruszona i bardzo wdzięczna. Przywrócili mi wiarę w prawdziwych solidnych lekarzy i dobrych ludzi, którzy oprócz znajomości swego fachu są naszymi przyjaciółmi. Chciałam również podkreślić, że wszyscy lekarze i pielęgniarki na oddziale kardiologii są cudowni. Mówię to z całym przekonaniem. Reprezentują medycynę na światowym poziomie i stanowią wzór dla kolegów po fachu . Jeśli zajdzie taka potrzeba to polecam leczenie w tym szpitalu i na tym oddziale a na pewno się nie zawiedziecie. Piszę to z wielką odpowiedzialnością. Z całego serca dziękuję za wszystko Panie profesorze oraz całęj Pana ekipie
Pacjentka Bożena Marecka

POLECAM ZDECYDOWANIE. Budzi zaufanie, uprzejmy, kompetentny. Nieobojętny na stan psychiczny pacjenta - zadaje sobie trud wyjaśnienia i uspokojenia.

polecam gorąco wszystkim tym, którzy chcą naprawdę być zdrowi

polecam gorąco wszystkim tym, którzy chcą naprawdę być zdrowi