dr Piotr Ławicki

2,6

Dopilnował sprawy mimo, że było bardzo mało czasu na podjęcie decyzji. Stworzył wizyty dodatkowe aby móc ze mną rozmawiać. Doceniam!

Wspaniały lekarz, profesjonalne podejście, wszystko dokładnie zostało mi wyjaśnione. Do pana Doktora trafiłam już kilka lat temu do dziś prowadzi mnie i nie znam lepszego ortopedy we Wrocławiu ,konkretny ,profesjonalny dość bezpośredni co może się ludzią nie podobać ,ale tu chodzi o zdrowie a nie sposób bycia po za tym zawsze uśmiechnięty jeżeli chodzi o moją osobę Polecam i zawsze będę polecać pana Doktora Piotra Ławicki

Doktor jest arogancki. Na moje pytanie zareagiwal wywracając oczami. Gdybym znała odpowiedź na swoje pytania, nie potrzebowałabym lekarza. Owszem odpowiedział, ale pacjent czuje się jak idiota. Brak empatii.

Totalny brak empatii , zostałam potraktowana zwyczajnie po chamsku . Brak poszanowania dla chorego człowieka. ,,Lekarz” kpił sobie ze mnie i usiłował mnie poniżyć zamiast wyjaśnić jeśli coś zle zrozumiałam z opisu mojego badania. Pierwszy raz w życiu spotykam się z czymś takim bardzo proszę nie umawiać wizyt u tej osoby bo naraża się Państwo na nieprzyjemności.

Pan lekarz był niemiły, arogancki i opryskliwy podczas wizyty.Odpowiedzi krótkie, "wyśmiewające" pacjenta. , irytują go pytania, zarzuca kłamstwa pacjentowi - na chęć opowiedzenia mu o historii choroby usłyszałam, że go to nie interesuje - już na wstępie miał swoją opinię i niczym nie zamierzął jej zmienić- spotkaliśmy się w prywatnym gabinecie. Brak diagnostyki znęcanie sie nad pacjentem sprawia mu radość. Kiedy uprzejmie poprosiłam go o tańsze rowiązanie usłyszałam, ze jak mnie niestac to mój problem - więc mi nie pomógł. Nie polecam! Medicover też nie polecam - bo na złożoną skarge oczywiście stoi za lekarzem, który przepraszac pacjenta nie musi.