Do p. dr Piotra Lisowskiego trafiłam z polecenia. Już od pierwszego kontaktu dał się poznać jako człowiek sympatyczny, wyciszony, wzbudzający zaufanie, aby mu powierzyć swój problem zdrowotny. Dzwoni z przypomnieniem o wizycie, chociaż na początku było to tylko badanie USG. Udziela ponownie informacji jakie leki przyjąć i jak się przygotować do zabiegu. Zmienia datę, gdy pacjent nie może dotrzymać terminu. Już sam gabinet, bardzo nowoczesny sprzęt, a także stawianie na własny rozwój – publikacje, szkolenia, udział w konferencjach, daje nadzieję na dobrze wykonaną pracę. Zabieg nie był dla mnie dyskomfortem, p. dr cały czas informuje co będzie robił, a przy tym ma bardzo lekką rękę do wykonywania wszelkich nakłuć i nacięć. Po zabiegu ponownie przypomina o wszelkich wskazaniach Na kolejnej wizycie po laserowej operacji żylaków metodą EVLT, dokładnie bada i informuje gdzie trzeba podać sklerozant. Tak rzetelnemu lekarzowi powierzyłam zabieg na drugiej nodze. Teraz cieszę się, że trafiłam do dr Piotra Lisowskiego. Lekkość w nogach i brak swędzenia niesamowicie poprawiło mój komfort życia.
Podczas jednej z wizyt widziałam, że chętnie dzieli się wiedzą z młodszymi – stażystce radiolog udzielał rad wskazując pozytywne i negatywne strony zdarzeń medycznych, informując przy tym jak sam to robi i dlaczego. Udostępnił także wzorzec dokumentacji jaki sam wypracował.
Za rok napiszę drugą opinię oceniając jak moje nogi funkcjonują po tych zabiegach.
Tymczasem dziękuję bardzo za polepszenie jakości mojego życia.

Wciąż poszukujesz "Chirurg ogólny Białystok"?

Centrum Medyczne Aqua Medica
ulica Waszyngtona 30/1U
15-305 Białystok

Wojciech Czubek

Chirurg ogólny
Lekarska Spółka Partnerska "CHIRURGIA"
Wołodyjowskiego 4 lok.U2
15-732 Białystok