Wspaniały doktor, potrafi niesamowicie wesprzeć, błyskotliwy i trafny w diagnozach,bardzo mi pomógł w moich dolegliwościach,umie słuchać i trafnie dobrać leki

Polecam tego lekarza wszystkim pacjentom, to pierwszy pulmonolog, który mnie skutecznie leczy, chodziłem do wielu w naszym mieście i do tej pory nie widziałem żadnej poprawy. Przy okazji Pan Marciniak jako internista zwrócił uwagę na inne moje problemy zdrowotne, dzięki czemu udało mi się rozwiązać problem nie tylko z płucami. Mam pełne zaufanie do tego lekarza, konkretny, dużo tłumaczy.

Najlepszy lekarz jakiego udało nam sie spotkać. Mąż był diagnozowany u wielu specjalistów, lecz dopiero dr Marciniak postawił trafną diagnozę. Przeprowadził całe leczenie od początku do końca, bo okazało się, że problem tkwił nie tylko w płucach. Dziekuję Panie Doktorze.

Swietny lekarz z duzym zaufaniem, wszystko objasni pacjentowi.Bardzo mily i uprzejmy naprawde dobry specjalista.Moj maz ponownie sie wybiera do tego lekarza,byl u innych pulmonologow i tylko wizyta i nic konkretnego nie powiedzieli,Ten lekarz od razu sie zajal leczeniem.Polecamy super specjalista

znakomity dr,uczeń p.dra ziolo,kompetenrny, posiada dogłębne myslenia lekarskie,rozumie całą internę

Lekarz z talentem i nieprzeciętnym podejściem do pacjenta. Dociekliwy, szczegółowy, zwraca przy okazji uwagę na inne problemy zdrowotne. Szczerze polecam, rzadko kiedy spotyka się lekarzy z taką wiedzą.

Sam wysuwa wnioski, nie sugeruje się innymi diagnozami.

Sam wysuwa wnioski, nie sugeruje się innymi diagnozami.

Wciąż poszukujesz "Internista Szczecin"?

Nzoz Przychodnia Lekarska ul.Strażacka
Szpital - Zdroje
Mączna 4
Tkacka 58 lok.1
Szczecin

Przychodnia Medycyny Rodzinnej "PODGÓRNA"
Podgórna 22/23
70-205 Szczecin